Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кухненски ножове. Търся хубави.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Виж във фирма Вертекс, намира се преди Илиянци. Търси Петя, тя е търговски директор. Фирмата се занимава с ресторанско оборудване. На времето преди 5г купих 2 ножа за сумата от 200 лв. не съм се заглеждал за фирмата,, но съм невероятно доволен, Точа ги един път на 2 месеца на брус 600 и после 1500. Жената е много претенциозна и съм изхърлил всички евтини китайчета от този вид.
    Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

    Коментар


    • #17
      Оборудвах се с тия, на първо време. Доставката закъсня, за сметка на това е малко различна от поръчката. Ама нямам нерви да се ядосвам.
      Ще продължавам да купувам от препоръчаните.
      Георги Донев, 0889 437 687
      Nissan Patrol Y60

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
        Оборудвах се с тия, на първо време. Доставката закъсня, за сметка на това е малко различна от поръчката. Ама нямам нерви да се ядосвам.
        Ще продължавам да купувам от препоръчаните.
        Тия черните посредата , от коя марка са ?
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар


        • #19
          Те като гледам, всичките са една марка.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
            Те като гледам, всичките са една марка.
            Да, само имената на комплектите са различни. "Бергнер". Фирмата доставчик е в София, сайта им е със същото име. Всичките общо струват около 260 лв с ДДС, издават данъчни фактури. С дървените дръжки са най-евтини - 19 лв., името на комплекта е Nature. Четирите шарените са Neon - 70 лв. Черните са SENDAI - 75 лв. SABATIER е един, 93 лв, казаха, че е с качествата на Солинген.За сега всичките режат.
            Ама аз пак си поръчах един Солинген, още го няма.
            Георги Донев, 0889 437 687
            Nissan Patrol Y60

            Коментар


            • Krelion
              Krelion коментира
              Редактиране на коментар
              kameno karp коментира
              Вчера, 19:24
              Абе точно Солинген няма как да си си поръчал.

              Защо? Би ли обяснил!?

            • kameno karp
              kameno karp коментира
              Редактиране на коментар
              Ами бих. Солинген е град в Германия в който са били концентрирани производители на ножове (качествени). Ножове с марка Солинген няма. Солинген е станало нарицателно за ножове с високо качество произведени в тоя град. Но тъй като сме 21-ви век там вече се произвеждат от супер-дупер ножове до такива с посредствено качество. И "купих си Солинген" вече няма смисъла който е имал преди 20 г да речем.

            • Krelion
              Krelion коментира
              Редактиране на коментар
              Значи е най-правилно така:Robert Kaas,Fuchs,Gehring,Robert Herder,Schwertkrone,,Kreuzblume,Felix и т.н. от Золинген.

          • #21
            Първоначално публикуван от белята Преглед на мнение
            Виж във фирма Вертекс, намира се преди Илиянци. Търси Петя, тя е търговски директор. Фирмата се занимава с ресторанско оборудване.
            Вертекс не продават на дребно , препращат към магазини на които доставят.
            От марката Трамонтина и аз съм доволен , от кухненските нямам впечатления , но имам такова мачете.
            Последно редактирано от nbajani; 25-07-20, 09:57.
            Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

            Коментар


            • #22
              Вертекс продават в емаг:
              https://www.emag.bg/vertex/1705/v

              Коментар


              • #23
                Серията Nirosta на Fackelman.
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • #24
                  Мисля, че "Трамонтина" е най доброто бюджетно решение. Купих такива на тъщата и няма забележки. Личния ми опит с тази фирма е само с малките ножета - за хранене и рязане в чиния - ми, "нема такова нещо". Иначе у дома ползвам японски от дамаска стомана VG10, ама това е тема за друг разговор....

                  Коментар


                  • #25
                    Повечето марки имат производство на ножове от различни серии,класове-цените не са случайни.Обикновено по-скъпите са и по-добри.За мен лично,кухненският нож трябва да е много лек,с тънко,и леко гъвкаво острие.Тогава ще се работи с него по-лесно,и с удоволствие.С пласмасова дръжка са по-леки.Масивни,от благородна стомана са много тежки-изглеждат супер,ама не ти се използват...

                    Коментар


                    • Кольо
                      Кольо коментира
                      Редактиране на коментар
                      Какво е благородна стомана?

                      П.П. Ти май завърши ЗА инжинер?..

                  • #26
                    Първоначално публикуван от krassitch Преглед на мнение
                    ...За мен лично,кухненският нож трябва да е много лек,с тънко,и леко гъвкаво острие.Тогава ще се работи с него по-лесно,и с удоволствие.С пласмасова дръжка са по-леки.
                    Това е съвсем точно описание на 3/4 от ножовете на Tramontina. Разлика между теглото на дървена и метална дръжка, ако изобщо има такава, е достатъчно малка за да не ми прави впечатление. Дървените са ми по-приятни, ама това е при всеки различно.

                    Няколко пъти съм купувал по-скъпи и уж по-качествени, включително един изключително остър и с керамично покритие, дето си върви с пластмасова кания. Стоят си по чекмеджетата.

                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #27
                      Ей тея двата също мога да ги похваля

                      https://www.fiskars.bg/produkti/dom/...-17-cm-1016465

                      https://www.fiskars.bg/produkti/dom/...l-form-1016013
                      Последно редактирано от ИВАН НЕДОКЛАНОВ; 15-08-20, 23:13.
                      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                      A1+

                      Коментар


                      • gy6ter
                        gy6ter коментира
                        Редактиране на коментар
                        И аз съм доволен от втория ( ама щях да ям бой ,че жената се поряза ).

                    • #28
                      Тези са на по 15 години. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:117706745_1601527310014143_251721820714688823_n.jpg
Прегледи:537
Размер:37.9 КБ
ID:6635481
                      Дизелов Jeep, не е Jeep.

                      Коментар


                      • #29
                        Тия, дето предложиха "Солинген",
                        се скриха. Не искам да коментирам измамници.
                        Жена ми харесва едни "цигански" ножчета, с пластмасова дръжка. Точа ги на седмица. Вече около пет години работят. Искам да взема още от тях, ама циганите ги няма...
                        Георги Донев, 0889 437 687
                        Nissan Patrol Y60

                        Коментар


                        • #30
                          Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
                          Тия, дето предложиха "Солинген",
                          се скриха. Не искам да коментирам измамници.
                          Жена ми харесва едни "цигански" ножчета, с пластмасова дръжка. Точа ги на седмица. Вече около пет години работят. Искам да взема още от тях, ама циганите ги няма...
                          Не се знае дали следващите от същите цигани ще са от същата стомана или като нарежеш доматито ще придобият интересен цвят. И това съм го играл.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X