Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мезета за ракия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Мезета за ракия

    Това с яйцата и аз го пробвах, в няколко варианта. Единствен проблем че тук-там по малкобоя е останала и леко разваля външния вид
    Иначе поема добре ракийката, но ми идва малко тежко. Трябва си и зелена салата!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:eggs1.jpg
Прегледи:1
Размер:117.5 КБ
ID:5583636Натиснете снимката за да я уголемите

Име:eggs2.jpg
Прегледи:1
Размер:136.0 КБ
ID:5583637
    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

    Коментар


    • От: Мезета за ракия

      Понеже и на мен ми дойде малко "тежка" яйчената салатка, реших да пробвам олекотен вариант:
      2 варени яйца + 1 за украсата , 3-4 скилидки чесън, 500 грама извара, малко зехтин, сока от 1/2 лимон, червен, черен пипер, сол. Всичко на пасатора и ако е сухичко - водичка. След това знаете, препечени филийки и чашка ракия:
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Nokia N8 4532.jpg
Прегледи:1
Размер:84.4 КБ
ID:5588497
      за да не ми стане пак тежко добавих и свинска чорбица, направена след обезкостяването на вратните пържолки:
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Nokia N8 4530.jpg
Прегледи:1
Размер:145.6 КБ
ID:5588499
      И чашките автоматично станаха 2!

      Коментар


      • От: Мезета за ракия

        Изпробвах майският курбан от линка на gabocvet и се получи добре на вкус и визия:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Nokia N8 4439.jpg
Прегледи:1
Размер:109.6 КБ
ID:5588796,
        но шилешкото все ми е жилаво уж го варих доста време и го нарязах на малки късове... явно нещо изпускам.
        Споделете опит.

        Коментар


        • От: Мезета за ракия

          Ей, ще се затрие темата. Ади, че иде Нова година. Идеи си трябват - не че няма, ама човек винаги може да си направи изненада с нещо ново

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0044.jpg
Прегледи:1
Размер:105.1 КБ
ID:5624137
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • От: Мезета за ракия

            Първоначално публикуван от 3apu Преглед на мнение
            Изпробвах майският курбан от линка на gabocvet и се получи добре на вкус и визия:
            [ATTACH=CONFIG]713298[/ATTACH],
            но шилешкото все ми е жилаво уж го варих доста време и го нарязах на малки късове... явно нещо изпускам.
            Споделете опит.
            Решението се нарича тенджера под налягане - вариш месото един час в нея и след това доваряваш в тенджерата до готовност на зеленчуците.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • От: Мезета за ракия

              Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
              Ей, ще се затрие темата. Ади, че иде Нова година. Идеи си трябват - не че няма, ама човек винаги може да си направи изненада с нещо ново

              [ATTACH=CONFIG]755932[/ATTACH]
              Евала Бамята домашна ли е..?
              Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
              Най-добрият ром е студеният ром!
              Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

              Коментар


              • От: Мезета за ракия

                Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                Ей, ще се затрие темата. Ади, че иде Нова година. Идеи си трябват - не че няма, ама човек винаги може да си направи изненада с нещо ново
                Брех, да му се не види..
                У дома - същата постановка - в същата чиния, със същата вилица, със същия нож, в същата чаша, на същата дъска....
                Брех, брех..

                Коментар


                • От: Мезета за ракия

                  Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                  Евала Бамята домашна ли е..?
                  Да домашна е. Ние доста я уважаваме на туршия, та си я гледаме. В чинията и чашата всичко е домашно, отвън купешко, ама то малко да захлади и другото ще е домашно.

                  Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                  Брех, да му се не види..
                  У дома - същата постановка - в същата чиния, със същата вилица, със същия нож, в същата чаша, на същата дъска....
                  Брех, брех..
                  Ми остава да се разберем и мястото да е същото... Наздраве!
                  Иначе вилицата от закриването на едно поделение, чашата от Узо Пломари, чинията стандартна дуралекс, а дъската и ножа Лидълски - класика
                  Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                  Коментар


                  • От: Мезета за ракия

                    Аз предпочитам стандартна салата с печени чушки, плочка сирене в отделен съд /може малко олио и пиперосано/, "вълчата салата" - микс: пушено месце, шпек, луканка, в средата кашкавал /всичко нарязано възможно най-тънко /от мен разбира се// и маслинки.
                    сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                    dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                    Коментар


                    • От: Мезета за ракия



                      За мен няма по-добър другар за ракията от розовия домат,нарязан на едри парчета!!!

                      Коментар


                      • От: Мезета за ракия

                        Първоначално публикуван от valsodar_rn Преглед на мнение
                        За мен няма по-добър другар за ракията от розовия домат,нарязан на едри парчета!!!
                        Пък и дето се вика, таман си му е сезона...
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • От: Мезета за ракия

                          Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                          Пък и дето се вика, таман си му е сезона...
                          Баш туршиен си е сезона и на пластмасовите домати...
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • От: Мезета за ракия

                            Щом така казвате...
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0238.jpg
Прегледи:1
Размер:170.5 КБ
ID:5624185

                            Коментар


                            • От: Мезета за ракия

                              Първоначално публикуван от 3apu Преглед на мнение
                              Щом така казвате...
                              За това говоря,май ще подкарам на ново ракията!
                              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                              Коментар


                              • От: Мезета за ракия

                                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                                Брех, да му се не види..
                                У дома - същата постановка - в същата чиния, със същата вилица, със същия нож, в същата чаша, на същата дъска....
                                Брех, брех..
                                Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                                Ми остава да се разберем и мястото да е същото... Наздраве!
                                Иначе вилицата от закриването на едно поделение, чашата от Узо Пломари, чинията стандартна дуралекс, а дъската и ножа Лидълски - класика
                                Само да не омешате пижамите...
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X