Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За бирата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За бирата

    На Събора докара 60 различни ломски бири... Почти им видяхме сметката, а ми е чаааак..... втори ден..
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • От: За бирата

      Последния път като пазарувах от ломските дистрибутори разбрах че пустиняка са го спрели http://inlife.bg/%D0%BF%D1%83%D1%81%...D%D1%8F%D0%BA/ , има го само в 2,5l пластмасови шишета. Пуснали са нов weiss - благ пустиняк, на мен ми хареса. Видях и някаква марка ШИПКА предлагаха, но не взех.
      Бирено-рибният фест в Лом е на 16.09 , ден преди празника на града на 17. Раздаваха безплатна наливна бира в дунавския парк до амфитеатъра- опашки по стотина метра. Тази година обаче май няма да съм там, по мои сметки.

      Коментар


      • От: За бирата

        Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
        От добър алкохол глава не боли. Няма значение бира/ракия/вино или всичкото заедно. Има едно леееко неразположение сутрин, което минава като си изпиеш кафето! (за водка/джин и т.н. - не знам, щото от тях добрия ми е много скъп и не смогвам с количествата).
        Ломското все повече ми харесва, обаче имам проблем: Бутилката е "за еднократна употреба" и никъде не я приемат (дори в билата) ...
        Едва ли на некой изобщо мие бутилки, за да сипва бира в тях. Или пък не?
        Мият, ама и миенето си има цена, а явно в Лом завода е малък и не са инвестирали в скенери за използвани бутилки. И новите се мият, ама по-малко, при по-ниска температура и с по-ниска концентрация на по спомен натриева основа.
        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
        Телефон - в профила!

        Коментар


        • От: За бирата

          Новите само се минават с разтвор за дезинфекция .
          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

          Коментар


          • От: За бирата

            http://www.glarus.bg/bg/glarus-saison/p9.html където видите такава взимайте смело, много е добра ! Може да има огризки в била .
            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

            Коментар


            • От: За бирата

              Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
              http://www.glarus.bg/bg/glarus-saison/p9.html където видите такава взимайте смело, много е добра ! Може да има огризки в била .
              Аз в Била и подобни не пазарувам, дет викаше един.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • От: За бирата

                За няколко бири може, важното е да не се пазарува от там. Пазаруване го рабирам да си напазариш за няколко дни и да оставиш значителен процент от минималната работна заплата. Прибирайки се от работа след 9 вечерта да купиш 2-3бири крафт (при положение, че познавам човека който ги е правил и са изнудили да продават по-евтино от на сайта му) и няколко кюфтета (които между другото са отврат, а оперираха кучето и е на диета) не го броя за пазаруване.
                0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                Коментар


                • От: За бирата

                  Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                  За няколко бири може, важното е да не се пазарува от там. Пазаруване го рабирам да си напазариш за няколко дни и да оставиш значителен процент от минималната работна заплата. Прибирайки се от работа след 9 вечерта да купиш 2-3бири крафт (при положение, че познавам човека който ги е правил и са изнудили да продават по-евтино от на сайта му) и няколко кюфтета (които между другото са отврат, а оперираха кучето и е на диета) не го броя за пазаруване.
                  С тезата ти за пазаруването не мога да се справя. Ако да отида някъде и напазаря за няколко дни и това ми излезе по изгодно в крайна сметка от варианта да купувам всеки ден по малко е лошо, то кое е подоброто? Не казвам че посочените от теб са ми фаворити, но къде тогава?
                  Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                  Коментар


                  • От: За бирата

                    Където предлагат нещо качествено!
                    На пазара сергии бол, имаш избор. Търси местни производители, ако има около теб на качествена продукция, ако пътуваш огледай селата по пътя . Онлайн също може да намериш качествена продукция. Влизайки в голяма верига си прецакан, реално има няколко прудукта на два декара площ, които заслужават внимание . В билата, която ми е по път и днес влязох за трети път останаха само три бири от гореспоменатите, утре ще ги взема и повече няма да стъпя там. Днес взех дребни неща за вечеря, салатата само я опитахме и е в кофата (със сложно модерно име трудно за прочитане) , от три картофени кюфтета двамата изядохме кюфте и половина ..... Ми баси тъпия магазин, а сметката е все едно съм бил в ресторант . Кое му е изгодното, пазаруваш и хвърляш .
                    Бензина и нафтата са по два лева, трябва ли да пестим и да пием бира по левче направена от спирт, хмелов екстракт и царевично ношесте и най-щастливия момент в живота да е в картинката под капачката с още една такава бира ?
                    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                    Коментар


                    • От: За бирата

                      Бира с пръжки и селски въздух. Препоръчвам

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:100.JPG
Прегледи:1
Размер:267.5 КБ
ID:5820732

                      Коментар


                      • От: За бирата

                        Много добре!
                        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                        Коментар


                        • От: За бирата

                          Бира Rottweil.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_8098 (Copy).JPG
Прегледи:1
Размер:114.2 КБ
ID:5821942
                          Дизелов Jeep, не е Jeep.

                          Коментар


                          • От: За бирата

                            Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
                            Бира Rottweil.[ATTACH=CONFIG]997434[/ATTACH]
                            Тази бира има ли общо с града на патроните или е свързана с породата кучета ?

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                              От: За бирата


                              Тази бира има ли общо с града на патроните или е свързана с породата кучета ?
                              Града е Rottweil.Има общо с кучетата.
                              Дизелов Jeep, не е Jeep.

                              Коментар


                              • И с кучетата, и с патроните има общо. От името на града идват и двете.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X