Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите винетки!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новите винетки!!

    Първоначално публикуван от Вива ViRuS4eto Преглед на мнение
    На нас служебно ни закупиха винетки, както и за служебните коли, така и за частните и всички бележки ги взеха от счетоводството. Имаме само винетката с допълнителния отрязък.
    Не виждам в счетоводството защо са им касовите бележки на частните коли , ама то е отделна тема

    Иначе и аз тази сутрин направих тази манипулация на служебните ми автомобили . Оригиналния касов бон - в счетоводството . Дубликат -заедно с допълнителния отрязък към винетката , в автомобилите .
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • От: Новите винетки!!

      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
      Не виждам в счетоводството защо са им касовите бележки на частните коли , ама то е отделна тема
      Те ни работят с данък уикенд, ние - с тесла винетка.

      Коментар


      • От: Новите винетки!!

        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
        Не виждам в счетоводството защо са им касовите бележки на частните коли , ...
        Може да си правят папки с инвестираните средства за поощряване на служителите. Нямам намерение да се оплаквам. Все пак имам винетка.
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Новите винетки!!

          Първоначално публикуван от Вива ViRuS4eto Преглед на мнение
          На нас служебно ни закупиха винетки, както и за служебните коли, така и за частните и всички бележки ги взеха от счетоводството. Имаме само винетката с допълнителния отрязък.

          А на касовата бележка пише ли номерата на всички автомобили, за които са купени винетките?

          Коментар


          • От: Новите винетки!!

            Да, пишеше ги.
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • От: Новите винетки!!

              Никой не може да те задължи да пазиш касова бележка

              Коментар


              • От: Новите винетки!!

                И какво става след 2-3 месеца като избледнее бележката? А и в закона много ясно е написано че трябва да имаш (доказателство за платена винетна такса) залепен големия отрязък от двете части на винетката. Малкия служи, ако се налага смяна на големия отрязък, поради счупване на стъклото и тнт. Никъде не пише за представяне при проверка на касови бележки и тем подобни щуритии. Точка
                M57D30T1
                W450

                Коментар


                • От: Новите винетки!!

                  Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
                  Никой не може да те задължи да пазиш касова бележка
                  Абе и аз миналата година не я пазих, обаче според ЗДВП:
                  Водачът на моторно пътно превозно средство е длъжен да предоставя при необходимост валиден документ, доказващ плащането на съответните такси
                  Та това как го тълкуваш - задължава ли те или не?
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • От: Новите винетки!!

                    Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
                    Е това пък какво общо има с цените на винетките ???
                    Е,как каква връзка има поне 30% от колите са от провинцията,в смисъл че не е толкова скъпо щом всички си карат колите и трафика не намалява.
                    Honda CRF 250 X
                    Touareg 3.0 TDI

                    Коментар


                    • От: Новите винетки!!

                      Сега нали разбирате, защо цената на винетките се увеличава?!
                      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                      Коментар


                      • От: Новите винетки!!

                        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                        Абе и аз миналата година не я пазих, обаче според ЗДВП:

                        Та това как го тълкуваш - задължава ли те или не?
                        Самият винетен стикер удостоверява плащането на такса. Когато липсва, поради кражба, повреда на стъклото, или има съмнение за неистински се появява необходимост от доказване наличието на такъв с малката част на стикера и законното му закупуване(касова бележка).

                        Коментар


                        • От: Новите винетки!!

                          Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                          Сега нали разбирате, защо цената на винетките се увеличава?!
                          Не.
                          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                          Коментар


                          • От: Новите винетки!!

                            Аз касовата бележка я пазя, но миналогодишната избледня до състояние да не се чете.
                            Незнам дали да си правя копие. Нали сега е вързана с номера на колата. Като избелее, какво доказваш?
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • От: Новите винетки!!

                              Жорко пътния данък носиш ли ?

                              Коментар


                              • От: Новите винетки!!

                                http://www.mediapool.bg/vinetkite-za...ews257520.html
                                Това старо ли е?
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X