До: Колеги, хайде да се обединим за контейнер от САЩ
Бе малко са големшки (цели 15"Х10") ама дано ги набутаме някак...
Бе малко са големшки (цели 15"Х10") ама дано ги набутаме някак...

Какви 200-700$ целия контейнер е към 500$ шипинга.Иначе 1000$ с мито и ддс = 1245$
Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар