Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цените на употребявани коли у нас

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Цените на употребявани коли у нас

    Не се е усетил да да осъди някой джамбазин за измама с километрите -тогава ще стане интересно.

    Коментар


    • #32
      От: Цените на употребявани коли у нас

      Първоначално публикуван от FLY_FREE Преглед на мнение
      Не се е усетил да да осъди някой джамбазин за измама с километрите -тогава ще стане интересно.
      При действащото законодателство и съдебна система това едва ли ще е възможно, а дори и да се получи, най-вероятно ще струва толкова време, пари и нерви, че едва ли ще си струва.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #33
        От: Цените на употребявани коли у нас

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        При действащото законодателство и съдебна система това едва ли ще е възможно, а дори и да се получи, най-вероятно ще струва толкова време, пари и нерви, че едва ли ще си струва.
        Но ефекта върху останалите ще е голям.
        Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

        Коментар


        • #34
          От: Цените на употребявани коли у нас

          Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
          Но ефекта върху останалите ще е голям.
          Едва ли ? Ако на един се случи, другите ще си казват "е аз ли пък ще съм втория ?".....
          А и в договорите имаше нещо от сорта "купувача приема стоката в състоянието, което е", така че това нещо едва ли може да се случи.
          Тази земя, по която тъпча сега,
          тази земя, която пролетен вятър пробужда,
          тази земя – не е моя земя,
          тази земя, простете, е чужда.

          Коментар


          • #35
            От: Цените на употребявани коли у нас

            http://news.automedia.bg/read/10535.html

            Коментар


            • #36
              От: Цените на употребявани коли у нас

              Доколкото разбирам, мнозинството от хората тук предпочитат за автомобил втора ръка нещо на не по-малко от 10-15 години заради това, че хем не е много скъп, хем е с качествена изработка, хем няма разни странни електроники, а човек не го мисли чак толкова това возило. Имам в предвид, че не му тежи на финансите и не го заробва в разните му кредити. Всичко хубаво, човек като влезе в запазен стар автомобил се възхищава на начина на изработка, отношението и т.н. Но мен лично ме притеснява само едно, което не е малко- Безопасността. Като гледам разни тестове на EuroNCap на коли на по 10-15 години се замислям, дали това е фактор за пренебрегване и ще ми е интересно да видя и вашата гледна точка, защото нямам ни най-малка представа дали съм прав.
              Hyundai Terracan 2.9 CRDi '04 163h.p.

              Коментар


              • #37
                От: Цените на употребявани коли у нас

                нали не си мислиш, че едно чисто ново пежо, ситроен, рено или някъкъв нов корейски боклук има по добри качества отностно безопастността от един 10 годишен мерцедес примерно, който има 10 въздушни възглавници, система за наклон в завоите, система за стабилност в завоите, система против поднясяне и т.н., то верно и че като си караш пежлето бавно по завоите тия системи за някои са излишни, ама като се наложи поне веднъж. Има два вида коли. Едните са в икономичният клас и там всичко е икономии и другите са във луксозният клас, в който вече се мисли и за безопастност.

                Коментар


                • #38
                  От: Цените на употребявани коли у нас

                  Първоначално публикуван от Vincentsk Преглед на мнение
                  Доколкото разбирам, мнозинството от хората тук предпочитат за автомобил втора ръка нещо на не по-малко от 10-15 години заради това, че хем не е много скъп, хем е с качествена изработка, хем няма разни странни електроники, а човек не го мисли чак толкова това возило. Имам в предвид, че не му тежи на финансите и не го заробва в разните му кредити. Всичко хубаво, човек като влезе в запазен стар автомобил се възхищава на начина на изработка, отношението и т.н. Но мен лично ме притеснява само едно, което не е малко- Безопасността. Като гледам разни тестове на EuroNCap на коли на по 10-15 години се замислям, дали това е фактор за пренебрегване и ще ми е интересно да видя и вашата гледна точка, защото нямам ни най-малка представа дали съм прав.
                  Хубаво е да се има предвид, че и в безопасността автомобилите са разделени на условни класове. Казано иначе, не може да очакваш със съвременно "Тико" да се срещнеш с "ЕС" класа и да пострадате в еднаква степен. Това се отнася както за автомобилите, така и за пътниците в тях. Всичко е въпрос на някакъв разумен компромис...
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • #39
                    От: Цените на употребявани коли у нас

                    Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                    Хубаво е да се има предвид, че и в безопасността автомобилите са разделени на условни класове. Казано иначе, не може да очакваш със съвременно "Тико" да се срещнеш с "ЕС" класа и да пострадате в еднаква степен. Това се отнася както за автомобилите, така и за пътниците в тях. Всичко е въпрос на някакъв разумен компромис...
                    Ako отсреща има товарна машина и се нанижеш на нея... и S-класа, и Трабант са при св. Петър! А ми прави впечатление, че точно с ТИР-овете и автобусите изпреварват най-рисково.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Цените на употребявани коли у нас

                      "Мойта" е 1987-ми набор... Естествено, че съм най-ниското стъпало в хранителната верига на пътя... Е да, ама не съм я огъвал още, за разлика от "по-първата" цедка, дето са с по 20-години по-млади от мене и нея...
                      Публикувайте отговор

                      Коментар


                      • #41
                        От: Цените на употребявани коли у нас

                        Детевоза е 140 осмак,резервния детевоз 140 шестаче,на брата детевоза 140 осмак.....най-младия е на 11 годинки и вьпреки това и на ум не ми минава да се кача в пласмасово нисанче.И има защо-за една операция тук се наброиха едни пари и от тогава гоня Нисанчета с 2.5 тона тенеке с вьзможно най-широката гума деро му влиза и спорт керамика спирачки.Много ме сьмнява Нисанчето да има и половината екстрички които може да ми спасят живптеца ако да струва тройно на старата кола,а ако го срешна челно пьк сьвсем смях в залата.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #42
                          От: Цените на употребявани коли у нас

                          Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                          Ako отсреща има товарна машина и се нанижеш на нея... и S-класа, и Трабант са при св. Петър! А ми прави впечатление, че точно с ТИР-овете и автобусите изпреварват най-рисково.
                          Ахам. Имам монолитна бетонна стена. С желязо, над метър и половина. Кога да те чакам с товарната машина?

                          Сега по-сериозно - тая верига е безкрайна и е безсмислено да я обсъждаме. Класовете при автомобилите ги дадох като пример, че "звездите" дадени в Euro NCAP примерно се отнасят за тоя клас автомобили. 5 звезди на "Тико" и 5 звезди на "ЕС класа" не са едно и също ниво на безопасност.
                          Не чета коментари и не отговарям на такива.

                          И коментаторите...

                          Коментар


                          • #43
                            От: Цените на употребявани коли у нас

                            Да споделите през тези няколко месеца има ли промяна на съотношението на цените в среден клас и до 5 г.?
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • #44
                              От: Цените на употребявани коли у нас

                              Здравейте,
                              Претърсих форума за подходяща тема, ако тази не е - моля преместете постинга.
                              Долната таблица наистина не съдържа цени, но мисля, че индиректно е свързана.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SUV Market 27072014 (png).png
Прегледи:1
Размер:24.8 КБ
ID:5601519
                              За сравнение, преди 3 месеца, Галоперите бяха 7бр., а Терано - 21бр. От Фронтерите тогава не се интересувах.
                              ______________________________________
                              4Runner 2L-T О87879393пет

                              Коментар


                              • #45
                                От: Цените на употребявани коли у нас

                                Маркираните редова какво означават ?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X