Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Audi A6, Honda Cr-v 2.0 или LR Freelander 1.8-16V?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Първоначално публикуван от kinex
    Нинджа за втори път чувам собственик на Фриландър да говори за междинен диф. Това след като ме накара да си изхвърля списанието де.
    Нали няма шанс да е вътре в скоростната кутия.
    Защото има коли като ХюндаиСантаФе СубаруФорестър и Аутбак които имат и диф и виско.
    Нема,бре,нема шанс...ако не вярваш...де да знам,питай Яро,нали той е по английските...ще видиш. И ако още някой каже,че има...е,веднага отварям нова тема:'С колко диф-а е Фрийлендъра ''
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #47
      Аз скоро открих че има и бавни
      Като му включиш системата за спускане и се кътериш найстина понижава и на таблото светка една оранжева количка
      LZ1HKW
      Реглаж на преден и заден мост
      My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

      Коментар


      • #48
        Първоначално публикуван от vladi333
        Аз скоро открих че има и бавни
        Като му включиш системата за спускане и се кътериш найстина понижава и на таблото светка една оранжева количка
        Влади,чекай,не е така.Системата за спускане е ел.система за стабилност,която работи през ABS-a(той и тракшъна пак оттам)и работата на която е да ''държи'' колата в пътя,сиреч-против поднасяне Като я включиш на равно или баир,особено ако е хлъзгаво,ако пребоксува някое колело тя ще реагира като спре останалите,представи си го наопъки-колата се спуска и поднася и ще ти стане ясно...Фрийлендъра няма ''бавни'',има спирачки... ESP работи противоположно на ТС и ако я караш така двете системи ще си пречат една на друга,в резултат първо накладките ще дадат фира после е по-сериозно...Англичаните са искали да направят интелигентна система за контрол.Дали е ефективна...Зимата при спускане на стръмен наклон по лед ще се убедиш ,но не я карай със вкл.ESP нагоре,вредно е
        П.С. Лампите с количка НАДОЛУ на таблото са две:една зелена и една червена(оранжева).Да пояснявам ли?
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #49
          Соти уби и последната надежда на Влади че кара джип
          no signature no problems

          Коментар


          • #50
            Първоначално публикуван от fanatic
            Соти уби и последната надежда на Влади че кара джип
            Знаеш ли,имал съм такъв повече от година и да ти кажа,вярваш или не,при правилно шофиране,е дори малко по-проходим от Чибуратора... А дали е джип или съв...ми,имаше такава тема,ама така и не разбрах
            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

            Коментар


            • #51
              Първоначално публикуван от fanatic
              Соти уби и последната надежда на Влади че кара джип
              Колега аз даже не съм си и помислял че Фрилендъра е ДЖИП, тома е кола за жена със 4х4.
              Но на мен ми трябва малка кола със 4х4 за града и смятам че Фрилендъра е супер за тази цел
              LZ1HKW
              Реглаж на преден и заден мост
              My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

              Коментар


              • #52
                прав си, всекидневно изпитвам нуждата от висок автомобил в града, направо незнам как ще се кача на лека кола пак, свикнах да минавам през разни строежи, бетон възели изкопи и т.н с цел да спестя време в задръстването.
                no signature no problems

                Коментар


                • #53
                  Първоначално публикуван от fanatic
                  прав си, всекидневно изпитвам нуждата от висок автомобил в града, направо незнам как ще се кача на лека кола пак, свикнах да минавам през разни строежи, бетон възели изкопи и т.н с цел да спестя време в задръстването.
                  И аз така, заради това и отворих една темичка
                  http://forum1.offroad-bulgaria.com/viewtopic.php?t=6922
                  LZ1HKW
                  Реглаж на преден и заден мост
                  My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                  Коментар


                  • #54
                    До: Audi A6, Honda Cr-v 2.0 или LR Freelander 1.8-16V?

                    Привет от мен, първо включване!
                    Отскоро карам CR-V 2001г, идеално съчетание на динамичен и бърз автомобил с доста добра проходимост, без претенции за тежък offroad разбира се, малко е шумен след 3000 оборота, но... Търся заден спойлер, горе за тавана, има ли мякой идеа?

                    Коментар


                    • #55
                      До: Audi A6, Honda Cr-v 2.0 или LR Freelander 1.8-16V?

                      Първоначално публикуван от lino1300 Преглед на мнение
                      ...
                      Търся заден спойлер, горе за тавана, има ли мякой идеа?
                      Ами някое тунинг ателие, дето правят спойлери за бегачки. Има едни на Княжево, знаеш ли ги?

                      Коментар


                      • #56
                        До: Audi A6, Honda Cr-v 2.0 или LR Freelander 1.8-16V?

                        Ех това бавно включване на задните колела не знам от къде го измисляте. Гледал съм лично колата отвън. След превъртане на предните колела, задните зацепват за по-малко от секунда. Просто първо превъртат предните и след един МИГ задните. Може да има някакво значение това, но не говорете неща от сорта - "До като се включи задното и всичко е свършило". Аз да речем скоро карах на малко кал, леко пребуксувах, включи си задното, тракшъна и си излезнах като тапа. Не казвам, че Фрийто е Дифендър или някой звяр, ама не го правете БМВ или Ауди 80 по отношение на проходимостта. Съгласен съм със Ninja, че за черен път, за високите тротоари и препятствия в града и дори малко по-кофти ситуации, като се избягва дълбока кал колата си е супер. За сега не съм закъсвал с колата, като съм минавал на кофти места, но пък знам мярката и не се правя на СУПЕРМЕН.
                        http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                        http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                        http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X