Обява

Свий
Няма добавени обяви.

5-годишен Мерцедес или нов Captiva?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: 5-годишен Мерцедес или нов Captiva?

    За съжаление новите Мерцедеси не са като старите по качества.Новите все по-често ще ги срещаме в сервизите,та ако ставаше дума за сравнение между хубава нова кола и мерцедес можех да се замисля и да разгледам характеристиките им .Но при сравнение между Мерцедес и Каптива,избирам Мерцедес на 5 години и не мисля изобщо.Само ще го разгледам добре разбира се че 5 годишна кола може и да е "нова",запазена и гледана,а може и да е "торище",което да е изпяло последната си песен.
    Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
    NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

    Коментар


    • #62
      До: 5-годишен Мерцедес или нов Captiva?

      Първоначално публикуван от netsurfer Преглед на мнение
      final edition не са на 5 години
      А иначе какви екстри може да има един МЛ? Освен кожа и навигация друго аз не виждам, разгледайте в Българските и чуждите сайтове за продажба на коли и ще видите че за около 30к - 35k лева се взема мл270 след фейс лифта с кожа - 2002 година а друг МЛ не си заслужава защото са акцизни и то с якия акциз - 10+к лева
      мл 270 сашто е акцизен,не съм чувал хубави работи за тези мерцедеси,не като двигател,а като диференциали и ходова част

      Коментар


      • #63
        До: 5-годишен Мерцедес или нов Captiva?

        мл 270 сашто е акцизен,не съм чувал хубави работи за тези мерцедеси,не като двигател,а като диференциали и ходова част
        Грешиш колега, 270 ЦДИ е точно 163кс. и нее акцизен.
        99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
        It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X