Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4x4-къса или дълга база?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    И аз съм от Варна , нямаше ме две седмици във форума . На 8-ми няма да мога да отида до Чукурово , но на 9-ти съм там - със зелено DISCOVERY (или с черен RANGE, ако не съм го закарал в автосалона)

    Коментар


    • #62
      днес аз пък изчезвам за около 2 седмици , но като се върна ще се опитам да ви събера за една любителска разходка . намерих доста интересни маршрути за любители ( без много да си чупим колите )
      за Pursie !вярно , че hunter-а ти е зелен ! отгоре на всичко днес е на 100 метра от офиса ми ( пак комшии )
      чао за сега !
      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
      0899187766

      Коментар


      • #63
        OK , чакаме !

        Коментар


        • #64
          Koi si moje,simoje!!!!!!1

          Koito si moje,6te se spravi is long weel base!Primera s DESO i Yan4o e dobar!!

          Коментар


          • #65
            здравейте ! върнах се ! като гледам обаче бая дъжд е имало тези дни ! от следващата седмица съм на линия , така че дайте да измислим нещо в района !
            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
            0899187766

            Коментар


            • #66
              къса или дълга база - абе купон да става !
              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
              0899187766

              Коментар


              • #67
                Първоначално публикуван от churov
                къса или дълга база - абе купон да става !
                Здр. ще се организира ли нещо и кога.На къде са тези места ако не е тайна?Тази седмица няма да успея но за другата трябжа да съм готов...

                Коментар


                • #68
                  варна

                  здрасти ! навит съм да опитаме нещо през уикенда ! какво ще има на албена?вчера ходих до шкорпиловци и се отбих в лонгоза ! карах доста по пясъка и по дЮните ! интересно място (пък и охрана не се показа )! накефих се , защото не бях карал много на пясък и успях да се поупражнявам ! инересен терен е гората околу паша дере , но незнам след тези порои какво е станало .
                  PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                  КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                  0899187766

                  Коментар


                  • #69
                    Състезанието се организира от някакъв медиен фестивал на Албена , записване и оглед на трасето до 4-ти , но не знам кой записва. Правят го на плажа между Албена и Кранево , ок.800 м. , минава се през рекичката ... и така .Само пясък . Доколкото разбрах няма много мераклии да бият път от София , пък и нали не е кръг от шампионата ...Тъкмо да имаме шанс и ние , аматьорите.
                    Нищо не пише за такса за участие.

                    Коментар


                    • #70
                      късата база като че ли е по-добра защото дългата може да заседне на големи бабуни

                      Коментар


                      • #71
                        TOYOTA

                        estestveno 4e kasoto e po-prohodimo,no.....ako si ot horata koito si nosat cqlata ka6ta sas sebesi?kade 6te go sloji6 tozi baga6?ako si s dalgata moje6 da si q natovari6 kolkoto si poiska6! ne sam ot razbira4ite nosporet men e taka!

                        Коментар


                        • #72
                          Ако пишеш на кирилица ще ти кажа и други ценни номера за дългата база.

                          Коментар


                          • #73
                            хахахаха

                            офроуд машината не е охлюв с къщичка, за тоя тип хора има кемпъри
                            drive alive

                            Коментар


                            • #74
                              Първоначално публикуван от Стефан
                              Ако пишеш на кирилица ще ти кажа и други ценни номера за дългата база.
                              Стефане, аз пиша на кирилица, на мен ще кажеш ли?..

                              Коментар


                              • #75
                                Обаче само на тебе. А после го знае някой латинец, А влизаш в черния списък.
                                Дългата база има по-висока проходимост през ров. Дългата база много по-трудно увисва по диагонал. Като се замислиш, хич не е малко.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X