Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4x4-къса или дълга база?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    колко трябва да се посплескат гумите ?
    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
    0899187766

    Коментар


    • #47
      Просто не прекалявай ! Под 1 атм. не е желателно , въпреки , че съм карал по пясък и с 0,8

      Коментар


      • #48
        Колкото повече, толкова по-добре. Идеала е танковата гъсеница, няма как да го постигнеш. Въпроса е колко е допустимо, и това вече зависи от модела на гумата. Виж тука например, може и да ги има твоите:
        http://www.uazbuka.ru/wheels.htm#rez
        http://www.uazbuka.ru/wheels.htm#whmn
        http://www.uazbuka.ru/wheels.htm#kbk

        Компресор ще търсиш в главата на сайта, или по другите интернет магазини, никой охлюв който се прави на голям търговец не държи такова в магазина на улицата. В тия силно тунингови лавки има само сини габарити и вонящи картончета. Мда.
        И пусни обява в "купува-продава" тука, може освен Братята, и Близнаците да са докарали някой в повече, или някой друг който знае за кво става дума

        Коментар


        • #49
          А бе, да се таковам у дневалния! Във Варна си имате един ИцоКар, търси го тука в сайта, не помня адреса. При него може да има компресор.

          Коментар


          • #50
            aбе аз нещо неразбрах за тези компресори ами нали и онези от 15-сетина лева и те надуват
            "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

            Коментар


            • #51
              Надуват ... Ако ти провърви, може даже и двете гуми на велосипеда да надуят преди да умрат ... Или топката на детето ако е найлонова.
              235х70х15 е обикновена тясна гума за джип. Давай смятай колко литра въздух трябва да набуташ вътре. Задачата е за 7-ми клас. Или за 6-ти, не знам. Колко време? Колко е топлинната мощност на станиола на главата на компресора за 15 лева? И като забравят да турят талк на това бутало за спринцовка дето стои вътре, и ...
              15 лева са цял кашон бира, що трябва да ги изхвърляш?

              Коментар


              • #52
                еми да сагласен сам с теб ,аи някаде кат се засечем от мен е бирата ,е като ми е готова джипката де
                "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                Коментар


                • #53
                  Егати ... Ще трябва да ни копат бе ...))

                  Коментар


                  • #54
                    за камен кал4ев

                    ти от троян ли си аз сам от априлци ако иска6 обади ми се някои пат да покараме заедно тук ниама с кого и ходя сам

                    Коментар


                    • #55
                      коко става ама още не ми е готова нивата.кат я стегна ще ти пиша
                      "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                      Коментар


                      • #56
                        ей , братлета голям кеф беше през почивните дни ! обиколих всички кални дерета и горски пътеки в района ! тераното се държа перфектно в калта и изкачих баир около 45 градуса а може би о по-стръмен(поне така ми се видя) с гадна хлъзгава трева!на плажа отидох с един авер също с терано . аз се измъкнах , но авера се окопа като прасе ! голям цирк беше - двама кръгли(позакръглени ) идиота в костюми , копаят на 4 крака като къртици !едвам го измъкнаме ! ако някой знае нещо за компресори да се обади ! ще го търся този ицокар , дано да има !
                        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                        0899187766

                        Коментар


                        • #57
                          за Pursie !получаваш ли съобщенията ми ! нещо не се получава с л. с.
                          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                          0899187766

                          Коментар


                          • #58
                            ей , братлета голям кеф беше през почивните дни ! обиколих всички кални дерета и горски пътеки в района ! тераното се държа перфектно в калта и изкачих баир около 45 градуса а може би о по-стръмен(поне така ми се видя)
                            30 градуса е наклона на повечето ескалатори, а 45 градуса на живо си изглежда като отвесна стена Предполагам че е било много стръмно но ще забележите как с течение на времето окомера ще заработи по-точно
                            VPetrov.photography

                            Коментар


                            • #59
                              Тези наклони няма да ти създават никакви проблеми.Бъди сигурен.Проблема е в страничните наклони.Ако съдя по моя който е с висок център на тежеста си е страшничко и рисковано,но се налага понякога.

                              Коментар


                              • #60
                                доло-горе до какъв страничен наклон държи Тераното ?
                                този терен с хлъзгавата трева определено беше по-стръмен от ескслатор!направо си беше като стена!не че споря , но наистина не очаквах да кача и два метра от него ! така че емоцията си беше голяма!изненадох се много приятно от колата!през рядка , грозна и дълбочка кал минава без да се замисли , при това с доста сериозни наклони!единствено пясъкът (ходих на 3 различни плажа -на двата летеше като по асфалт , а на 3тия с доста сериозен страничен наклон и рохкав пясък ми създаде грижи . но се измъкнах без да слизам от колата)ме затормози малко . нямах компресор и не можах да поизпусна гумите , както ме посаветвахте !
                                PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                                КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                                0899187766

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X