Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4x4-къса или дълга база?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Да ти е честит и много безаварийни километри!

    Коментар


    • #32
      Terano

      Да си го караша със здраве. И ела да пробваш в гората между Приселци и Круша. Ще ти правя компания
      Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
      NULLA TENACI INVIA EST VIA

      Коментар


      • #33
        Честито ! Безаварийна експлоатация ти желая !

        Коментар


        • #34
          Честито и от мен!
          ( Кога и къде черпиш???)
          [url]http://ftp.domainbg.com/rocko/[/url]

          Коментар


          • #35
            ами ай честито и от мен,дълга и безаварийна експлоатациа.
            абе вй си джиткате с джипките а пак аз на мойта нива още немога да и оправиа митото.надиавам се утре да се оправят нещата и да я полангаркам по троянските баири
            "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

            Коментар


            • #36
              благодаря !
              пробвах го по доста кален и пресечен горски терен и се предстви отлично . на доста места мина без дори да вклЮчвам двойното .
              утре мисля да сляза и на плажа .
              някой да сподели чалъми за каране по пясък ?гумите ми са 265/70/16.
              сега ще се уча , така че помагайте , моля !
              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
              0899187766

              Коментар


              • #37
                за Pursie ! получи ли ми съобщението ! не знам дали правилно го изпратих
                PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                0899187766

                Коментар


                • #38
                  Rocko , където и когато кажеш ! аз съм по софрите !
                  PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                  КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                  0899187766

                  Коментар


                  • #39
                    за Pursie ! а бе нещо не мога да ти изпратя съобшение!
                    0899187766 Янко
                    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                    0899187766

                    Коментар


                    • #40
                      няма ли някой около Варна , дето да ме понаучи на това-онова и да покаже някои интересен маршрут в района ?много ми се ходи по планините , но искам да понатрупам малко опит !
                      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                      0899187766

                      Коментар


                      • #41
                        Първоначално публикуван от churov
                        благодаря !
                        пробвах го по доста кален и пресечен горски терен и се предстви отлично . на доста места мина без дори да вклЮчвам двойното .
                        утре мисля да сляза и на плажа .
                        някой да сподели чалъми за каране по пясък ?гумите ми са 265/70/16.
                        сега ще се уча , така че помагайте , моля !
                        по-ниско налягане на гумите и движение с по-висока скорост... ако забуксуваш, не упорствай - само ще се закопаеш повече... изравяш пясъка пред задните гуми и по възможност подлагаш нещо /най-добре "sandtrack"/
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар


                        • #42
                          Купи си компресор за поне 100 долара, лопата, и прибери от бунището пружина от креват.
                          Това е възможно най-безсмислената информация за гумите. Ако са безкамерни и с твърди бордове, обикновено могат да се изпускат до половин атмосфера. Ако са меки - обикновено до 0,7. Ще разбереш като се разбортира първата.
                          Когато са изпуснати, колата няма никаква устойчивост на скорост на твърдо. Обръща се и от неравности, и от завои.
                          И да са напомпани - не можеш да правиш завои с малък радиус. Или се закопава, или се обръща.
                          След пясъка всички морски камъни, и сухите, са хлъзгави. И тия с изсъхналите водорасли - също. Преди да се катериш по тях сваляш всички хора, и слагаш някой да гледа за критични ъгли и подхлъзвания. И да те командва. Може да откъснеш някое колело, или да разкъса предницата, то и мост няма.

                          Коментар


                          • #43
                            Като чета , гумите са достатъчно широки , така че ги изпусни до 1,2 атм. и не се бой !
                            И никакво боксуване
                            Естествено без лопата не влизай

                            Коментар


                            • #44
                              С 1,2 сигурно няма да се сплескат((( Имах едни Гудиъри - жива дъвка, и тях трябваше до 0,7 - 0,6, иначе никва файда, еле па на сухо. Като хване малко мокрия пясък, чак тогава. То, вярно че аз съм по-лек. А па и тая крава е кажи го 3 тона ...
                              Хи-хи, ама па има лампичка за всяка седалка. И тръбички да духа, на кой където му трябва)) Жиииип батка, жиииПЪ!

                              Коментар


                              • #45
                                разбрах и благодаря ! днес обиколих магазините във Варна за качествен компресор но не намерих ! от къде да намеря неЩо свястно ?
                                PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                                КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                                0899187766

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X