Обява

Свий
Няма добавени обяви.

AMAROK

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: AMAROK

    Хардопа е Carryboy, с поръчка през представителя на VW за София, но е закупен от местният им доставчик за България http://shop.pikapi.bg/catprod_189/product_5470.html
    Experienced on Toyota Hilux and VW Amarok

    Коментар


    • От: AMAROK

      Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
      Първи тест-драйв по черно. Коментарите-допълнително.
      Според мен Амарока трябва да благодари на "ездача" си .
      Ездача е ясно кой е, докато от завода не преведат някй $ ,клипове няма да има.
      TOYOTA LJ70 3D Common Rail
      TOYOTA BJ40 3.5D
      Венци 0887551059

      Коментар


      • От: AMAROK

        Луда работа е машината и шафьора !!!!!!!!Амарока ми харесва много въпреки че се Флюбих в друг пикапЩо се отнася до разработката -досега на всички нови неща с двигатели които съм вземал, зора е до първата смяна на маслото 2000-3000км и за извънбордовите двигатели 20-30 часа .
        Grand Vitra ddis 2008
        SEAT Althea XL tsi 2010
        Mitsubishi Canter

        Коментар


        • От: AMAROK

          Първоначално публикуван от venci67 Преглед на мнение
          ... докато от завода не преведат някй $ ,клипове няма да има.
          За форума не може, а за Нова TV може, аа?!
          Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

          Коментар


          • От: AMAROK

            Hardtop
            http://youtu.be/UOyINZlJ1lI
            Grand Vitra ddis 2008
            SEAT Althea XL tsi 2010
            Mitsubishi Canter

            Коментар


            • От: AMAROK

              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
              [ATTACH=CONFIG]417824[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]417823[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]417822[/ATTACH]Готов за бой.
              Паркетника носи 265/75/16 без лифт и без да упират никъде! Дори батковците това не го могат.
              Честито ! Очаквах по-големичко нещо , но това пък е по-красиво .
              ‎По 2 литра са само млякото и сока !
              WJ 4.7

              Коментар


              • От: AMAROK

                Здравейте колеги, понеже и пред мен стои подобен въпрос......Hilux или Amarok изчетох с интерес цялата тема. Имам опит само с Hilux модел 2008 г, но съм заинтересуван
                от Amarok, та в този ред на мисли бих искал да попитам автора дали пак би направил този избор???

                Коментар


                • От: AMAROK

                  4000 km вече с амарока.
                  Колкото повече го ползваме повече започва да ни харесва.
                  За сега не се превишават 2000об/мин, с цел добро разработване.
                  Разход около 11/100 среден,с по-големи от оригиналните гуми.
                  Интересното е, че няма нужда от по-високи обороти за да се движи нормално по шосетата...
                  Тегли 3000кг ремарке без никакво усилие.
                  Втори път естествено , че не бих си купил амарок. Бих пробвал друг пикап.
                  Едва ли ще е хайлукс. Най вече заради това че е по малък в всички посоки- и кабина и леген.
                  Сравнено с тундрата- върши същата работа с наполовина разходи. Значително по-удобен вътре. Много по-удобен за ползване на легена. Няма динамиката на тундрата, но за пикап това не е нужно.
                  Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                  Коментар


                  • От: AMAROK

                    Здравей,
                    а колко беше разхода с оригиналните гуми... че това което пише в спецификациите е доста по ниско и блазнещо.
                    Поздрави
                    Land Rover Defender 110SW 300tdi

                    Коментар


                    • От: AMAROK

                      8-9 на дълго, 10-12 в града.Това е с малко по-големи от оригиналните гуми( с един инч). Вече е на 12000км.
                      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                      Коментар


                      • От: AMAROK

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2470.jpg
Прегледи:1
Размер:61.4 КБ
ID:5424871Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2474.jpg
Прегледи:1
Размер:105.2 КБ
ID:5424872Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2466.jpg
Прегледи:1
Размер:82.2 КБ
ID:5424870
                        Колата е вече на 18000км.Има от пролетта и хардтоп АRB.
                        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                        Коментар


                        • От: AMAROK

                          Супер е Амарок-а, само че на мен ми се иска да взема с малкия двигател...доколкото разбрах, от 2013та няма да се произвежда с него, така че остава втората употреба...гледам, в Германия и Италия има за по 18-19К евро такива, basic или тренлайн...тук са само топ нивото, което пък на мен не ми харесва.

                          Коментар


                          • От: AMAROK

                            Амарока вече е на 21000км. Чак сега започна да върви като за 400Нм и 160кс. Разход зимата с гуми 275/75/16(което си е 32") 11 в града 9,5 дълго.
                            От скоро вълчето е и с шнорхел Сафари, след като лятото замалко да го удавя в едно поточе...

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Amar_Snor1.jpg
Прегледи:1
Размер:142.5 КБ
ID:5457826
                            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                            Коментар


                            • От: AMAROK

                              Амарока вече е на 27 000км.
                              Двигателя продължава да "отпуска" - върви все повече и сваля разхода. За първи път ходихне с него на състезание. Натоварен с поне 500кг , четири човека и 3200кг платформа се справя много добре. Тегли без усилия, само на спусканията платформата се опитва да го изпревари на влизане в завой.
                              Невероятно, но разхода така натоварен е 10,5 л/100км. По компютър.
                              Започвам да мисля, че не сбърках с вълчето...
                              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                              Коментар


                              • От: AMAROK

                                Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                                Хайде сега да ви разкажа една пликазка за един Ескалейд пикап 6.2. Новичaк на около 30к мили. Идва човека защото го върнали от представителството в Бургас, че не могат да му сетнат датчиците за налягане в гумите защото "нямали тестер за Кадилак". За сетването на сензорите не трябва тестер а само процедура, сетвам ги. Та човека след седмица идва пак с питането на колко се сменя маслото. При дилъра му казали, че не се сменя. Изтрещях, след година съвсем естествено дилъра фалира. Та гледам аз по менюто, че до смяната му остават около 7к мили. Колата е с оригиналното масло. Оттам го напипва един дилър на Приста и започва да му обяснява колко е добре синтетиката на Приста и как Димитър Илиев е шампион с нея. Човека естесвено захапва кукичката, все пак кара Ескалейд, нищо, че му обяснявам, че тоя толуп иска 0W20масло. Смеся се маслото със синтетика на Приста. И след 4к мили изненада. Компа пищи, че иска ново масло. И се почна "Ама то що така..." След бързата смяна с подходящото компа каза 42к мили остават. После му загубих дирите. Изводите оставям на Вас.
                                Без Коментар !!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X