Обява

Свий
Няма добавени обяви.

AMAROK

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
    Е браво!
    Сега ме е страх да запаля двигателя. Ами ако се износи? Разбирам, че е пълно сега в него със микро стружки. Или беше с цинково фосфорни съединения?
    Ще си карам ровъра докато се изясни проблема.
    А балканстар ще се съдим май- имам спринтери по на 200 000км с по три-четири смени на масло. Вече знам че искат да ме цакат с топла бира.

    Квото и да говорим полезен си е форума.Понякога.
    О не, нямах това предвид. Тегли и камиони - и като излезе от гаранция го набутай на някой който е чувал колко са яки тия модели

    Първоначално публикуван от Stefan Dimov Преглед на мнение
    Това, че не доливаш не означава, че на гори масло. Отиди на химически анализ и ще разбереш, колко гориво има в маслото ти, или най-лесно дръпни щеката и помириши.
    Няма двигател,който да не прегаря масло!
    Ако ми намирисва щеката - значи вече имам неизправност в мотора. Едно е двигател да изгори 300гр на 10 000, друго е 0.8л на 1000.

    Коментар


    • #77
      От: AMAROK

      Утре съм в гората с Амарока. днес отивам да му монтирам МТ гуми. Пазарил съм 3 тойоти и един ровър да ме вадят като закъсам. Стискайте палци, но ги стискайте а не ги за...... накъде!
      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

      Коментар


      • #78
        От: AMAROK

        Снощи видях един Амарок в снега на паркинга зад Централ парк. Няколко души се суетяха край него и си помислих, дали няма нужда от помощ!

        Коментар


        • #79
          От: AMAROK

          Tая тема е абсурдна. Достатъчно е да каже,че машината е нова, от най реномирания производител на автомобили и трябва да се спазват инструкциите за експлоатация на производителя. Е, по-добре е да се "жали" (във всяко едно отношение и важи за всичко на тоя свят), но всеки решава сам за себе си. В смисъл, дали ще се пенсионира с нея, или ще я сменя след определен период.

          Коментар


          • #80
            От: AMAROK

            Първоначално публикуван от jamiemirror Преглед на мнение
            Бочка, продължавай все така да си доливаш Това на таблото не излиза след анализ на маслото а е най-обикновен брояч, можеш да спестиш от масло и да спреш съвсем да сменяш - карай само на доливане
            Аз досега не съм доливал на кола - надявам се и да не доливам.
            Вие не сте доливал но на колко км. го сменяш?
            А за 30000-хил.км. 1-литър масло не ми се вижда много!
            А,това пак казвам:Не съм го измислил аз!
            Ако мислиш,че тези които правят МВ,не разбират от ДВГ-ли, няма смисъл да коментираме!

            П.П.Извинявам се на Руси,че му оспамих темата.
            0осем9осем7шест0осем7едно
            Миро

            Коментар


            • #81
              От: AMAROK

              Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение

              П.П.Извинявам се на Руси,че му оспамих темата.
              И аз така, но за това от Радио Ереван казват, че не можеш да оправиш жена си на площада не за друго, а защото все ще се намери някой да дава акъл...
              А по темата, като си купих VW, дилърът каза: "Има лампи за всичко. Сипвай нафта и газ! На таблото ще ти пише какво трябва да правиш!"
              И не мисля да го продавам, защото ще набутам някой... Руси, не те познавам, но пак ти пожелавам да си я караш със здраве!
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • #82
                От: AMAROK

                Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                Tая тема е абсурдна. Достатъчно е да каже,че машината е нова, от най реномирания производител на автомобили и трябва да се спазват инструкциите за експлоатация на производителя. Е, по-добре е да се "жали" (във всяко едно отношение и важи за всичко на тоя свят), но всеки решава сам за себе си. В смисъл, дали ще се пенсионира с нея, или ще я сменя след определен период.
                Този реномиран производител няма опит с пикапи в офроуд клас. Същия производител използва Тойота като сложи само своята емблема в модела Таро.

                Коментар


                • #83
                  От: AMAROK

                  Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                  Вие не сте доливал но на колко км. го сменяш?
                  А за 30000-хил.км. 1-литър масло не ми се вижда много!
                  А,това пак казвам:Не съм го измислил аз!
                  Ако мислиш,че тези които правят МВ,не разбират от ДВГ-ли, няма смисъл да коментираме!

                  П.П.Извинявам се на Руси,че му оспамих темата.

                  Бочка, аз спазвам интервала 10 000км. На теб не ти се вижда много да разработваш бус натоварен до дупка и мръсна газ при смени на масло 40 000 км... мисля че МБ отдавна не са еталон в двигателостроенето, между нас да си остане.

                  Коментар


                  • #84
                    От: AMAROK

                    Първоначално публикуван от jamiemirror Преглед на мнение
                    .. мисля че МБ отдавна не са еталон в двигателостроенето, между нас да си остане.
                    Еее, тука пък направо избихте рибата

                    Коментар


                    • #85
                      От: AMAROK

                      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                      Моят е вече на цели 300км. Обут е с АТ 255/65/17 и няма проблем с динамиката.
                      Кара се странно-тегли отлично между 1000 и 2000 об. Над 2000-2200 да се върти няма смисъл...Сега се чудя с какво да си покрия легена.
                      Честито!

                      Със здраве да го ползваш!

                      П.П. Имаш Л.С.

                      Коментар


                      • #86
                        От: AMAROK

                        Първоначално публикуван от Гена Преглед на мнение
                        Еее, тука пък направо избихте рибата
                        Избихме я. Някои не живеем в 50-те на миналия век.

                        Коментар


                        • #87
                          От: AMAROK

                          Има много хора които не знаят какво да правят и по цял ден само се заяждат по форумите . Или по точно искат да си мерят членовете за щяло и нещяло . Аз лично не виждам никаква полза от спора .Само някои хора показват колко много нищо не разбират или държат да няма никакво друго мнение различно от тяхното . Собственика на всеки един автомобил избира дали да спазва или да не спазва препоръките които имат препоръчителен а не задължителен характер . Това е ако иска да се възползва от гаранцията или да поеме ремонта на автомобила за собствена сметка . Имам автомобил на който му препоръчват 20000 км или 1 година за смяна масло и смятам да го спазвам . Разхода за тези 20000 км е около 800 гр .Пробега вече е около 41000 км . А дали колегата ще дърпа паджеро ,тойота или космически кораб мисля че сам може да си направи сметката след като е броил лично парите за автомобила . Има хора които без да спазват елементарни правила за теглене могат да доведат автомобила до повреда ,но смятам че точно този няма да го допусне . Можем само да гадаем какво ще стане обаче след 150000 или 200000 км защото никой от нази няма способностите на оня горе .
                          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                          Коментар


                          • #88
                            От: AMAROK

                            Първоначално публикуван от jamiemirror Преглед на мнение
                            Бочка, аз спазвам интервала 10 000км. На теб не ти се вижда много да разработваш бус натоварен до дупка и мръсна газ при смени на масло 40 000 км... мисля че МБ отдавна не са еталон в двигателостроенето, между нас да си остане.
                            Караме фордове, чисто нови, в гаранция едни, други вече без нея, по книжка - маслото се сменя на 25000км. Някои вече са прехвърлили 500 000.

                            Пък Вие ако искате и на 5000км си сменяйте маслото. Евала, а заедно с това и хидравлична, спирачна течност и антифриза.
                            Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                            Коментар


                            • #89
                              От: AMAROK

                              Мислех че споделяме информация за различните системи които ползват производителите, но след това

                              Първоначално публикуван от jamiemirror Преглед на мнение
                              Този реномиран производител няма опит с пикапи в офроуд клас. Същия производител използва Тойота като сложи само своята емблема в модела Таро.
                              Май става ясно че конкретните терзания могат да се сведат до следното:

                              А) Колегата Русев си има Амарок.

                              Б) Колегата jamiemirror си няма


                              По А) - искрено честито.
                              По Б) - Споделям едни крилати откровения съдържащи "боли", "Маджарско" и "излаз на море"
                              Последно редактирано от Goblin; 11-02-12, 17:01.
                              Издъних се на Тюринг теста

                              Коментар


                              • #90
                                От: AMAROK

                                Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                                Мислех че споделяме информация за различните системи които ползват производителите, но след това



                                Май става ясно че конкретните терзания могат да се сведат до следното:

                                А) Колегата Русев си има Амарок.

                                Б) Колегата jamiemirror си няма


                                По А) - искрено честито.
                                По Б) - Споделям едни крилати откровения съдържащи "боли", "Маджарско" и "излаз на море"
                                Изглежда все пак пишкомерството е в главите и на модераторите тука

                                В) е и? Ако искам - ще имам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X