Обява

Свий
Няма добавени обяви.

AMAROK

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: AMAROK

    Кеф. Ако ти е скучно купи си БМВ.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • От: AMAROK

      До Флорина и обратно, включително и 40км офроуд на 4х4.. По шосетата 80-90км/ч, по магистралите 120.
      Натоварена с 2 човека и 3-400кг багаж.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0007.jpg
Прегледи:1
Размер:125.2 КБ
ID:5718071

      Мисля, че няма подобен разход в този клас.
      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

      Коментар


      • От: AMAROK

        Повече от добре!
        Моят китаец е на 100 000 вече и разхода е 14-16 газ, но напоследък го карам на бензин и е около 12/100.
        Следя темата от самото начало, а замислям покупката на пикап и един от фаворитите ми ще бъде Амарок и благодарение на тази тема.
        Благодаря.

        Коментар


        • От: AMAROK

          Вълчето е наистина добро.
          Скоро може би ще ходя с него до Байкал. Мисля да пътувам без да подговям колата по никакъв начин. Само ще си взема 2 резервни гуми и туби за гориво.
          След това вече ще мога 100% да разбера дали Амарока е добър.
          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

          Коментар


          • От: AMAROK

            Дано е безаварийно! Ще стискам палци.

            Коментар


            • От: AMAROK

              Амарока обърна 100 000км. Средно 25 000км на година.
              Като техника колата до момента е отлична. След гаранционните ремонти през първата година, НИЩО не е правено. Само масла на 15 000км и спирачки(един път предни).
              Неочаквано най-големия проблем на колата се оказа кожения салон. Освен, че шофьорската седалка изглежда отвратително, салона е много некомфортен заради изключително калпавата естествена кожа. Запарва и лятото и зимата. По тази причина аз избягвам да го карам. А кача ли се не него си мисля две неща - как ще му претапицирам салона и как ще му монтирам контролни уреди - температура вода, налягане масло и волтметър.
              Това са и забележките към колата за сега.
              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

              Коментар


              • От: AMAROK

                Седалки с вентилация от някоя "роднина" няма ли да станат ?
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • От: AMAROK

                  Вече бил излязал новият Амарок. Какви са разликите освен фейслифт и до колко "новият 6 цилиндров двигател" е принципно нов?
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • От: AMAROK

                    Най-вероятно не е нов, просто леко пипнат добре познатия 3.0 TDI, който го слагат на една камара Аудита от сума време насам.

                    Коментар


                    • От: AMAROK

                      Ако е същият трилитров мотор на ауди, не виждам пикап от този клас, който ще е по-динамичен.
                      Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                      Ford Fiesta 1.4 Tdci

                      Коментар


                      • От: AMAROK

                        Не зная дали агрегатът е същия, просто предполагам. Не ми звучи логично при наложен агрегат да се прави нов такъв при това за пикап, където е важно технологията да е изпитана.

                        Иначе Wildtrack комплектацията на новия Рейнджър идва с 3.2 дизел, отново V6

                        Коментар


                        • От: AMAROK

                          Първоначално публикуван от ivokbg Преглед на мнение

                          Иначе Wildtrack комплектацията на новия Рейнджър идва с 3.2 дизел, отново V6
                          Форда е петак , не се заблуждавайте.

                          Европейците не са дорасли още да предложат работен пикап с як мотор, което е жалко. Амарок V6 си е луксозен джип, не и пикап, който да товариш без да жалиш. С Форд и Навара е същото.
                          Скоро няма да стигнем американците в това отношение - с умиление си спомням последната си Тундра. Сиnгъл каб с 5,7 V8!!!

                          Днес тествах новия Хайлукс - разлликата между него и моя Амарок е същата каквато беше и преди 4 години само, че с обратен знак. Явно Тойотата си остава работен кон - няма избор на мотори и се набляга на това , че колата е за работа.
                          Последно редактирано от rusev; 15-12-16, 18:33.
                          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                          Коментар


                          • От: AMAROK

                            Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                            Ако е същият трилитров мотор на ауди, не виждам пикап от този клас, който ще е по-динамичен.
                            Наварата V6 е с подобни параметри.
                            8)

                            Коментар


                            • От: AMAROK

                              Първоначално публикуван от tola Преглед на мнение
                              Наварата V6 е с подобни параметри.
                              Наварата е със същият въртящ момент но е със 6-7 коня повече ,защото вагена дефорсиран да понася повече тормоз. Аз доколкото знам този двигател носи доволно на тормоз, често е доработван и с лекота достига 450 конски сили и двоен въртящ момент. А в комбинация с 8 степенният автомат ,който е ZF не DSG ще е много приятен за каране.
                              Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                              Ford Fiesta 1.4 Tdci

                              Коментар


                              • От: AMAROK

                                Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                                Наварата е със същият въртящ момент но е със 6-7 коня повече ,защото вагена дефорсиран да понася повече тормоз. Аз доколкото знам този двигател носи доволно на тормоз, често е доработван и с лекота достига 450 конски сили и двоен въртящ момент. А в комбинация с 8 степенният автомат ,който е ZF не DSG ще е много приятен за каране.
                                Само че с автомата е само куатро, без парт тайм системата с бавни... Но пък си се кара като SUV, проверено...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X