Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Додж Джърней

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Додж Джърней

    Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
    Значи като натисна яко, ме лепи на седалката.
    Като самолет е.
    Ела да те повозя на моето 5,7 л. Според сина ми е много мудно...
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Додж Джърней

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Ела да те повозя на моето 5,7 л. Според сина ми е много мудно...
      Възможно е да не върви. Не намирам разлика в динамиката м/у стария ми WJ 4.7 и 5.7. Но много Ви моля не сравнявайте черешки с тикви. Сори за спама.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • От: Додж Джърней

        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
        Възможно е да не върви. Не намирам разлика в динамиката м/у стария ми WJ 4.7 и 5.7. Но много Ви моля не сравнявайте черешки с тикви. Сори за спама.
        Имаш 5,7 и не си се похвалил във форумЪт ? Точно това беше смисълът на мнението ми. Възприятията са субективни. Година след тази история синът ми кара кола само когато вали дъжд. Вече сме на мотоциклетна вълна Там какво става, просто ме е страх да си помисля...
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Додж Джърней

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          Имаш 5,7 и не си се похвалил във форумЪт ? ...
          Да, защото няма много за хвалене: 5,7има един "+" и много минуси.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • От: Додж Джърней

            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
            Да, защото няма много за хвалене: 5,7има един "+" и много минуси.
            Нидьей убива деЦкото в мен ?! Какво не ти харесва ? Че вдига само 220 ?
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Додж Джърней

              Някой /май мод./ да отвори нова тема и да премести последните постове от тази и да си пишем на воля за WK и WH.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • От: Додж Джърней

                Генчев ,, не ти трябва нова тема за 5.7. Вярвай ми!

                Коментар


                • От: Додж Джърней

                  Слабост е ограничената видимост на заден ход и малкия обхват на задната чистачка на Доджа.
                  Сложили са камера, обаче не можах да и свикна и действам старомодно, обръщам се.

                  Коментар


                  • От: Додж Джърней

                    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                    Генчев ,, не ти трябва нова тема за 5.7. Вярвай ми!
                    Защо ? Аз тъкмо се разбрах с него да отворим една в "марковия" раздел. Ти няма ли да се включиш ? Аз също не съм в еуфория от моето, ама за толкова пари - толкова.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Додж Джърней

                      Горките собственици на 5,7- хемита. Как се оплакват, живи да ги оплаче човек. Чак ме притеснява, че сте повече от един и започнете да ги хвърляте тия недоразумения, няма да мога да ги поема всичките...
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • От: Додж Джърней

                        Днес сутринта, докато подгрявах колата си зададох един въпрос:
                        Какво ще стане, ако при движение например 100км.ч.,
                        някой без да иска натисне лоста на автоматика напред и стигне до паркинг,
                        преминавайки през задна скорост.
                        Веднага си помислих, че може би има защита срещу това действие.
                        Гледал съм филми, където в колите стават екшъни и ако някой срита
                        лоста напред и не е предвидена някаква защита, би било фатално за скоростната кутия.

                        Но това все пак са разсъждения на човек, който не разбира от техника.

                        Коментар


                        • От: Додж Джърней

                          Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
                          Днес сутринта, докато подгрявах колата си зададох един въпрос:
                          Какво ще стане, ако при движение например 100км.ч.,
                          някой без да иска натисне лоста на автоматика напред и стигне до паркинг,
                          преминавайки през задна скорост.
                          Веднага си помислих, че може би има защита срещу това действие.
                          Гледал съм филми, където в колите стават екшъни и ако някой срита
                          лоста напред и не е предвидена някаква защита, би било фатално за скоростната кутия.

                          Но това все пак са разсъждения на човек, който не разбира от техника.
                          Не искам да те разочаровам, но няма да се включи нито задна, нито паркинг... Най-много да отиде на неутрал...
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • От: Додж Джърней

                            Аз бих пробвал все пак.
                            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                            Коментар


                            • От: Додж Джърней

                              Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
                              Веднага си помислих, че може би има защита срещу това действие.
                              Има, има. Измислено е така, че дори некоординиран пиян каубой да може спокойно да се прибере вечер след традиционното сбиване в бара Първата защита е механична, чрез бутона на ръчката. Без той да е натиснат може да се превключва само между неутрална и драйв, лостът няма да отиде в друга позиция ако само го бутнеш. Другата защита е електронна и поне при автомобилите от това хилядолетие вездесъщият компютър няма да позволи в движение да се включи нито задна, нито паркинг, дори ако по някаква изключително хипотетична случка се окаже че си бутнал ръчката в такава позиция.

                              Коментар


                              • От: Додж Джърней

                                MythBusters го пробваха отдавна-нищо не става.
                                [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
                                Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X