Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв бензинов джип ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Честита нова придобивка!
    Пожелавам хиляди безаварийно изминати километри и много сбъднати мечти.

    Какво е оборудването? Моля за снимки вътре. Колко струва и колко е митото?
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #32
      Мяза ми на Limited. Ако е Laredo лайсните на вратите щяха да са черни, ако пък е Overland лайсните на прозорците трябваше и те да са лъскави.

      Стоповете са червени, американски. Това европейско WH ли е (правено в европейски завод на Steir) или внесено от америка WK?
      Последно редактирано от sparkybg; 22-08-22, 11:38.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #33
        Докараха ми го от швейцария от човек.
        Limited е , незнам каде е правено мисля че е американско защотот километража е в мили а градусите на климатрОна не са в целзии.
        Митото незнам колко е влизаше в цялостната цена на която го взех а тя е 20к. Ето снимки .
        Прикачени файлове

        Коментар


        • dark1
          dark1 коментира
          Редактиране на коментар
          265 75 17 ще влязат с подложки и фланци 35мм нали ? Или на 70 да взема.
          Поръчал съм носачи и горни шарнири усилени че четох тук тема че след лифт можело да има ядове с тях .

        • sparkybg
          sparkybg коментира
          Редактиране на коментар
          265/65/17 влизат без нищо повече, включително резвервната. От там нагоре не знам.

        • Mitkoztd
          Mitkoztd коментира
          Редактиране на коментар
          Супер изглежда! Честито!

      • #34
        Честито , милион безаварийни километри !
        TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

        Коментар


        • #35
          Я,той като моя патрЕот, само с един бутон лок. Честито.

          Коментар


          • sparkybg
            sparkybg коментира
            Редактиране на коментар
            И не е лок (Lock), a Low - тва са му бавните, а не заключването. Заключването във всички режими е автоматично и на трите диференциала. За Quadra Drive 2 това.

          • dark1
            dark1 коментира
            Редактиране на коментар
            С какво масло ги карате, какво ще препоръчате 5/20 или 5/30

          • sparkybg
            sparkybg коментира
            Редактиране на коментар
            Пише си на капачката - 5W20.

        • #36
          Честито, колега! И много да те радва и слуша
          Jeep Grand Cherokee WK2 6,4 SRT

          Коментар


          • #37
            Ммм, бамбон е, честито.
            "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
            Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

            Коментар


            • #38
              Тази обява още валидна ли е?https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...5&slink=pelpgz

              Коментар


              • Dilyan Zagorchev
                Dilyan Zagorchev коментира
                Редактиране на коментар
                Как да е валидна като колегата по-горе го купи вече.

              • dark1
                dark1 коментира
                Редактиране на коментар
                Ами не би трябвало това е моя Аз го взех даже в същия ден когато я пусна човека, може да не е бил сигурен че ще го купя.

            • #39
              A не е ли по - лесно да се обади човек на посочения телефон? Вече не са толкова скъпи разговорите и ако се притесняваш от този "разход", то тази кола категорично не е за теб.............
              Венцислав Петров
              Горното е изцяло мое лично мнение, с което не ангажирам никое друго лице.
              Рекстън 2 2.7 165 к.с. ; Лагуна купе 2.0 dci 210 к.с.
              0889 62 8четири 6четири

              Коментар


              • #40
                Смених масло на двигател и всички филтри ,накладки, тампони по окачване, спирачна течност ,антифриз , сложих фланци, подложки за лифт и други задни амове защото фабричните окъсяха и блъскаха гадно. Остава и по големите гуми да сложа.

                Иска ми се да сменя масло и филтър скорости, масло раздатка и дифове. Може ли да ми препоръчате от къде и какви. Ако има тук в бг по добре но ако трябва ще поръчам от кадето трябва.

                Коментар


                • #41
                  Нещо Мопарско освен? Мисля че sparkybg писа за колега, който продава, но може и за двигателя масло Amsoil да беше.70w140 заради ЛСД, че е с добавка, но може и отделнодобавка да сложиш. От брака Фиат-Крайслер май маслата на Tutela стават(италиански са)
                  "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
                  Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

                  Коментар


                  • #42
                    Мопарското за дифовете е по 100 кинта литъра, което е абсолютно ненормална история.

                    Останалите мопарски флуиди (масло двигател, скорости, раздатка) поне за 5.7 са ок като цена. За хидравликата също.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #43
                      AmsOil

                      тук е по 10 кинта литъра грубо казано,за 100 кинта ще му сипя Джак Даниелс
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #44
                        Първоначално публикуван от dark1 Преглед на мнение
                        Смених масло на двигател и всички филтри ,накладки, тампони по окачване, спирачна течност ,антифриз , сложих фланци, подложки за лифт и други задни амове защото фабричните окъсяха и блъскаха гадно. Остава и по големите гуми да сложа.

                        Иска ми се да сменя масло и филтър скорости, масло раздатка и дифове. Може ли да ми препоръчате от къде и какви. Ако има тук в бг по добре но ако трябва ще поръчам от кадето трябва.
                        Пробваи е това

                        https://www.liqui-moly.com/en/us/

                        И после си селектираш година марка и т.н
                        Ако има аз не бих се поколебал - Лики е немско и ако не вкарват ментета в Бг е супер масло.
                        Сега за цени също нямам идея кое как е в БГ.

                        За сетен път- МОПАР е Фирма на ФИАТ дето намира резервни части и не произвежда нищо.
                        С тия хаора от МОПАР съм седял в съседно помещание и съм играл футбол - бая народ бяха италянци и от страни дето европеиския футнол е на почит.

                        Тия отиват до разни фирми и купуват това онова ,слага му се кутика МОПАР и аиде на оргиналните части.
                        100% гаранция че това е така щото съм го виял с очите си .
                        Ако ви успокоява , то поне ми казаха че не купуват наи големите боклуци но пък и не купуват супер неща щото трябвало кинти да се правят.

                        Така че какво ще има в кутиката с надпис МОПАР е въпрос на късмет.

                        Аз ви давам инфо от кухнята пък кой за какво ще си харчи парите си е негов проблем.

                        Коментар


                        • BENZBOSS
                          BENZBOSS коментира
                          Редактиране на коментар
                          Да де ма като не те знаят какво работиш и я ти повярват я не,не е като да са пили на една маса с тебе.

                          Аз карам АМС Ойл и на Тойота и на Мерцедес,че на Тойотата и в скоростите източиха уж доживотното Тойотско и му ливнах истинската синтетика,’е изчакам още половин милион километри и ако не клекне от маслото пак ше пиша

                      • #45
                        Супер придобивка, честитио той като нов май.
                        някой има ли наблюдения върху 2010 – 2013 IV (WK2)
                        Последно редактирано от syn4o; 22-12-22, 18:24.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X