Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гранд Чероки 3.0 crd

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Имам един съвет - не бързай да си продаваш предишната кола, преди да си се убедил, че от Черока ще стане нещо.
    Аз лично имах WJ V8 и тук съм писал не един и два пъти, че тези кошове са много зле направени, като дебело ще подчертая, че не съм и правил нито един скъп ремонт и като проходимост са супер. А екстрите са екстри когато работят.

    Коментар


    • #32
      Кросъра се продава ,но те като са наскачали едни мераклии-ум да ти зайде.Даже мисля да ходя с него края на месеца на ски в Рила,че Черокито е на летни гуми и май няма за тая зима да му вземам зимни.
      Относно маслото,днес реших да извадя щеката и си беше пак над макса-поне 2 см.Но като избърсах щеката и го измерих наново,а-то било по средата!Поставих и след час пак измерих и забелязах,че просто се цапа по нагоре от някъде-от някъде се стича масло точно по щеката,а всъщност нивото си е нормално.
      Направо се бях вкарал във едни филми...
      Изгоряла е едната крушка на номера,старата я свалих обаче новата не мога да я сложа-ще взема една пинсета и с нея ще я мъча.
      Да питам нещо друго,по спомен като я взех радиото си тръгваше след запалване на мотора и след гасене спираше,а сега нито се пуска след палене ,нито спира след гасене-някоя настройка ли съм разбутал?

      Коментар


      • royce
        royce коментира
        Редактиране на коментар
        Това с маслото е добре.
        При мен на Ауди-то е същата история. Вадя щеката, чистя я, и тогава меря.

    • #33
      Темата с маслото-при мен е същото. Вадя пръчката, 20мм. над макс., бърша и меря-показва точно.
      Моето радио спира след вадене на ключа и отваряне на врата, или около 15 мин. след вадене на ключа ако не е отваряна врата.
      DPF ако имаш, не го махай. Може някой да ме оплюе но темата с неизправни, пушещи и "тунинговани" дизели ми е болна.
      Карам на нафта от 15 години, като последните 10 само на нея. Стремя се и успявам колите ми да са близки до заводско състояние и да не пушат и смърдят. Гасно е за всички.

      ​​​​​​​

      Коментар


      • #34
        Колеги,16ки джанти дали ще влязат на Черокито?За зимни гуми евентуално.

        Коментар


        • #35
          Няма да влязат. Пробвано. Опират отпред в супортите.
          Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
          SSang Yong Kyron 2.0xdi
          Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

          Коментар


          • Даниел Цветков
            Даниел Цветков коментира
            Редактиране на коментар
            Значи минимум 17ки.
            Понеже в моргата има няколко от предния модел Черокита с алуминиеви джанти,а сина ги познава там и можеше евентуално да вземем на тънка пара 16ки,ама нейсе.

        • #36
          Колеги без диск за навито може ли да се свери часовника?

          Коментар


          • #37
            Колеги,няколко пъти го изгасих на D,нямам навици още-толкова ли е страшно?
            Дали има събуфер колата,музиката е Бостън?
            Последно редактирано от Даниел Цветков; 21-01-21, 08:25.

            Коментар


            • коко келеша
              коко келеша коментира
              Редактиране на коментар
              Няма нищо страшно, просто няма да ти даде да извадиш ключа .

          • #38
            Не. Ще свикнеш. Проблем е, ако ти е повреден механизма за изваждане на ключа, и можеш да го извадиш на D. Че може да тръгне и при най- малкия наклон. Ако, там всичко е наред, няма страшно. Като не можеш да си вземеш ключа като слизаш няколко пъти, бързо ще се научиш.
            Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
            SSang Yong Kyron 2.0xdi
            Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

            Коментар


            • #39
              Като изгасих на D,после веднага дадох лоста на Р,не съм пробвал да вадя ключа като е на D.
              Вчера забелязах,че диска на навито се слага в друг слот,а не при музикалните дискове.Като извадих предпазителя на слота има едно малко копченче в дясната страна-предполагам е за вадене на диска.
              Но не мога да намеря диск да си сверя часовника,никъде не излиза такова нЯщо.
              Сина вкара един музикален диск и сега не иска да го извади,май без диск за навито не ставало-та ще си го слушам до....откат явно.

              Коментар


              • #40
                Влизах на канала-няма ДПФ,там си е права,оригинална тръба.Но гледам на това гърне от мотора дето излиза-би трябвало да е катализатора ,та на него има нещо като ламбда сонда.
                Възможно ли е да се активират дневни светлини който с паленето на мотора да светват и съответно с гасене да изгасят и ако да откъде?
                Последно редактирано от Даниел Цветков; 21-01-21, 13:11.

                Коментар


                • Bogoljub Gagic
                  Bogoljub Gagic коментира
                  Редактиране на коментар
                  Софтуерно с дилърски уред се включват дневни светлини - светят само дългите на 30 % интензитет (май и той се регулира). може да става и с "Launch" или някакъв друг универсален софтуер.

              • #41
                Как се сваля резервната гума колеги?

                Коментар


                • rosen_offroad
                  rosen_offroad коментира
                  Редактиране на коментар
                  Горещо препоръчвам отваряне на нова тема в правилния раздел!

              • #42
                https://www.carcarekiosk.com/video/2...ge_a_flat_tire
                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X