Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джип до 10 хил. лв.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Джип до 10 хил. лв.

    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
    Е това е полупълно щастие, и бая хора го търсят !
    Хах.
    И все пак си мисля, че има немалко джипове, които ще ми дадат достатъчно и от двете.
    Само трябва да свия още малко търсенето, иначе човек рискува да се намери на 4-ти км.
    п.с.
    Предложението на cecoa1 също изглежда интересно.

    Коментар


    • #62
      От: Джип до 10 хил. лв.

      Полупълното щастие става, но с наливане на малко пари, и едва ли ще го намериш готово, поне на този етап от офроудското ти съзряване.
      Всичко с времето си.

      P.S. А предложението на Цецо въобще не го одобрявам, само защото е от продавач регистрирал се точно заради тази продажба, и то с горубленска обява, като явно не е преценил, че тука има хора дето са виждАли и друг път такива джипове.
      Другите аргументи въобще няма да ги изваждам.
      Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 25-02-18, 23:43. Причина: P.S.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #63
        От: Джип до 10 хил. лв.

        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
        P.S. А предложението на Цецо въобще не го одобрявам, само защото е от продавач регистрирал се точно заради тази продажба, и то с горубленска обява, като явно не е преценил, че тука има хора дето са виждАли и друг път такива джипове.
        Другите аргументи въобще няма да ги изваждам.
        Аз само да го насоча към раздел "Продавам"(те така е по-добре - http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=145 ). Тая обява беше най-отгоре, и около цената, и около изискванията. В раздела на Ленд Ровър има доста добри обяви (за модела който пооплю малко ).
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • #64
          От: Джип до 10 хил. лв.

          Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
          Аз само да го насоча към раздел "Продавам"(те така е по-добре - http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=145 ). Тая обява беше най-отгоре, и около цената, и около изискванията. В раздела на Ленд Ровър има доста добри обяви (за модела който пооплю малко ).
          Ааа, моля те, не ме вкарвай в интрига с роверистите, щото се оказват с най-ранимите и честолюбиви души !

          Нищо лошо няма в Диско 2, но ако вземеш "нов внос" или някое изпуснато, а за под 10 ше е такова, цената ше стане х2.
          Що никой от собствениците не говори за ремонти и пари ?!
          Като бъзикам мойте роверистите за висенето по сервизите и изваждането, отговора им е, че това било марка само за хора които могат да си я позволят, а според мен е просто финансов мазохизъм.

          И за да съм обективен, във Форума имаше едно или две Д2 понаправени, и то на под цената която им се е вързала на собствениците, естествено, но бяха над 10.

          Въобще, аз бих се огледал за форумна оферта от познат колега, а не от някой новорегистрирал се за да си продаде добре измития току що регистриран джип, защото всеки който е карал и поддържал знае, че боята е най-евтиното нещо в джипа.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #65
            От: Джип до 10 хил. лв.

            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
            Диско 2 е "ни риба, ни рак", щото Ем е на мостове, Ем е без блокаж (освен съвсем първите, но с 10 бона да гледаш нещо дърто е глупост) в раздатката, и ако вземе такова веднага трябва да почне с тунинга за да не му се смеят някъде или да маа пеш за трактор или за по-джип.

            ... и това го казвам защото оставам с впечатлението, че колегата иска да се качи и да почне да се вози, а не първо да почне с ТНТМто, и чак тогава с разходките.
            Джоу заповядай с твоето "
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->31"AT
            " да премериме проходимост с бензиново Диско 2 без изведен блокаж кутия автомат при еднакви гуми.
            Ако искаш няма да ползвам и бавни докато ти си ползвай.

            Тракшъна работи учудващо добре и смея да твърдя съм по проходим от Д1 с ръчен блокаж.
            С АТ си качва спокойно където му посоча.

            Първоначално публикуван от J.u.l.i.u.s Преглед на мнение
            или от Попина лъка до хижа Беговица; както и от Банско до х. Дамяница, или от Фотиново до водопадите, които са по черния път към яз. Въча... и т.н.

            1. Попина лъка до хижа Беговица - лек офроуд качват го паркетници но не и зимата и в тежка кал. Диското просто не го усеща.
            2. Банско до х. Дамяница - каменен път за всякакви автомобили до 1 км под хижата, после си иска бавни и добра машина - Диското не го усеща изключая друсането на пасажерите.
            3. Фотиново до водопадите - нормален черен път за всякакви автомобили - не знам защо Ви е оставило с впечатление че е труден
            Последно редактирано от rosen_offroad; 26-02-18, 18:42.
            Land Rover Discovery II, V8 4.0
            VW Golf VI variant
            Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

            Коментар


            • #66
              От: Джип до 10 хил. лв.

              Цецооо, казАх ти, че ме вкарваш в интрига !

              Росене, да си видял някъде да се правя на Пенчо ? Не ми се влиза в безсмислени полемики.
              Прочети и по-надолу какво съм писал и, ако ти е омръзнало, му дай твойто за 10 бона, или му предложи някое друго читаво (демек, всичко ревизирано през майстор) за тия пари.
              И стига с тая чувствителност за два тона желязо, а в случая и пестин кила халумин.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #67
                От: Джип до 10 хил. лв.

                Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                1. Попина лъка до хижа Беговица - лек офроуд качват го паркетници но не и зимата и в тежка кал. Диското просто не го усеща.
                2. Банско до х. Дамяница - каменен път за всякакви автомобили до 1 км под хижата, после си иска бавни и добра машина - Диското не го усеща изключая друсането на пасажерите.
                3. Фотиново до водопадите - нормален черен път за всякакви автомобили - не знам защо Ви е оставило с впечатление че е труден

                Като цяло съм съгласен - до Дамяница преди години не беше толкова проходим, но явно са го заравнявали с гредер, нямам идея. За Фотиново - първата част е доста камениста и неравна и там където един уж по-малък поток се влива във Фотиновска река и трябва да се пресича през пролетта (естествено камъните бяха под вода, а участъка около 4-5м, та чак на третия опит успях да преодолея едно на пръв поглед незначително изкачване). Есента вече не беше така.

                Коментар


                • #68
                  От: Джип до 10 хил. лв.

                  Прочетох темета на кръст, но...разликите между Джип и Джипка при едни и същи пари, според мен са следните:
                  - Примерно Рав4 ще е по-нов с по-малко разходи за гориво, обслужване, гуми и ремонти, ще се пътува по-комфортно на дълъг път.
                  - Тойота ЛК ще твърде стар, вероятно и по-амортизиран, с по-високи разходи за всичко по-горе, но ще е много по способен извън пътя и т.н.

                  За тези пари търси или бензинов джип или нещо по-масово и относително евтино за поддръжка като Терано.

                  Коментар


                  • #69
                    Джип до 10 хил. лв.

                    Първоначално публикуван от J.u.l.i.u.s Преглед на мнение
                    [/LEFT]
                    Като цяло съм съгласен - до Дамяница преди години не беше толкова проходим, но явно са го заравнявали с гредер, нямам идея. За Фотиново - първата част е доста камениста и неравна и там където един уж по-малък поток се влива във Фотиновска река и трябва да се пресича през пролетта (естествено камъните бяха под вода, а участъка около 4-5м, та чак на третия опит успях да преодолея едно на пръв поглед незначително изкачване). Есента вече не беше така.
                    Под Дамяница миналия Август долу имаше разни голфчета нисички и то доста, горе само мойто Д2 и една Койота ЛК90.
                    Но сигурно си прав като имаш 30 см клирънс не забелязваш много неравности [emoji4]
                    Land Rover Discovery II, V8 4.0
                    VW Golf VI variant
                    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                    Коментар


                    • #70
                      От: Джип до 10 хил. лв.

                      Айде да вкарам малко весело:

                      https://m.facebook.com/story.php?sto...052091%2F&_rdr

                      Росене, това е шегичка, и преди малко ми я пратиха мойте приятели роверистите, на които им тренирам чувството за хумор, което преди им изчезваше когато тръгнеше нехвалебствена приказка за любимата им марка.

                      P.S. Гледа се и без да имаш фейс.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #71
                        От: Джип до 10 хил. лв.

                        Гуми!
                        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Джип до 10 хил. лв.

                          Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                          Гуми!
                          Е, то е ясно !

                          ... ама няма ли Амигоси и тоя модел ?!
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • #73
                            От: Джип до 10 хил. лв.

                            Никой не спомена Тойота Ланд Круизер 90. Карах такава 2 врати (дизел) 7г. и е подходяща за изискванията. В стоков вид има добри възможности извън пътя.
                            При търсене в мобиле за тази цена има бензинови. "Късата база" е достатъчна голяма - става и за спане в нея. (Палатката я ползвах за багажа
                            0+

                            Коментар


                            • #74
                              От: Джип до 10 хил. лв.

                              За посочени бюджет обаче само с десен волан.
                              Това за ЛК-то.
                              Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Джип до 10 хил. лв.

                                Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                                Вранглер , Ники. Ма не знам за тия пари дават ли да се снимаш до него!
                                Много добро предложение но Вранглер до 10000лв.=камара с желязо примесена с маркови л.й.а.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X