Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

    Купи си гранд 5.2/9 и си карай.Само да не ти се налага да спираш,че ич ги няма ама....
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

    Коментар


    • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

      Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
      Аз говоря за Land Cruiser 80, 4.5 бензин от обявата. 205 до 209 коня.
      Сори!
      На първо четене колата ми харесва, само като че ли автомата ме възпира - много "старомоден" ми се струва...
      А и има само блокаж на централния диференциал, няма на преден и заден.

      Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
      Друг дизел тук и наоколо (сток) за този джип излиза за всяко европейско по футбол, та и по-нарядко.
      Е, то и за цитираната Тойота положението е същото, да не кажа по-зле

      Ама това може да се разглежда по два начина: никой не си ги продава, или няма защото никой не ги е купил, та да ги продава...

      Коментар


      • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Така.
        Аз предлагам следното:
        Маршрута е - тръгваме между Войнеговци и Подгумер. Аз водя. Финишира се та в. Гола Глава.
        Кара се по път.
        Иска се патрул, и 4 т. цимент или два закачени на въже джипа или една газка/виенамка. За +- 100-200 кг няма да правим въпрос.
        Аз организирам скара бира на паметника под гола глава. Паметника е на железните шопи били рашки, гърчоля, сърбежи и мамалигари през войните.
        Какво дава Готлиб ще каже той сам.
        Аз ще осигуря присъствието си . От мен да мине, ще си взема прибори за хранене
        Та кога ?
        На сърбела майката му е чесането.
        Борислав Борисов Русе О885 О37815

        Коментар


        • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

          Първоначално публикуван от cicovesko Преглед на мнение
          Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
          ТДруг дизел тук и наоколо (сток) за този джип излиза за всяко европейско по футбол, та и по-нарядко.
          ... Е, то и за цитираната Тойота положението е същото, да не кажа по-зле
          Тук си доста далеч от истината, но в по-нататъчни полемики наистина не ми се навлиза. Провери сайтовете за продажба, навън. И да, гроздето е кисело.

          Коментар


          • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

            Дълъг 61 държи 140 ама му е зор и не е комфортно. 80тката не е по добре.

            Маршрута ми може да се види на картата. Ако е нужно ще направя трак.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Не се е изчерпила - трябва практическа проверка.
              ...
              Eй ти едно "тестче". Е, вярно, че товарът не е 4 тона, но все пак ...



              Старт от място. Патрулът беше практически празен, а пътят с малки камъни, на които много лесно се пробуксува. Което в същност наложи в един по-сипеест участък "товарът" да се придърпа на лебедка, след което буксирането продължи.

              Ни чайник кипна, ни съединител хвърли ...
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                Аман от празни дрънканици!
                Кое е празна дрънканица?
                Моля да се обосновете!
                По горе има 2 твърдения:
                1. Патрула с който и да е мотор не може да тегли 4 тона по дадения/обсъдения маршрут;
                2. На Орлово Око няма нито един постоянно работещ от така прехвалените Нисан Патрули (дори съм виждал едно Нисан Терано да се ползва от местните за качвания на туристи)
                Land Rover Discovery II, V8 4.0
                VW Golf VI variant
                Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                Коментар


                • Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                  Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                  Кое е празна дрънканица?
                  Моля да се обосновете!
                  По горе има 2 твърдения:
                  1. Патрула с който и да е мотор не може да тегли 4 тона по дадения/обсъдения маршрут;
                  2. На Орлово Око няма нито един постоянно работещ от така прехвалените Нисан Патрули (дори съм виждал едно Нисан Терано да се ползва от местните за качвания на туристи)

                  Незнам кое и колко ще тегли ама от кога Орлово око стана стандарта за джипове ? Аз съм присрастен, но все пак да кажеш, че една отрепана уазка( имам и ГАЗ-69 освен патрол 4.2) е по-добър в което и отношение джип е наи-малкото несериозно. Незнам до колко може да има отношение по въпроса, но скоро дърпах един затънал до калниците бус Спринтер( улицата до нас е разкопана и след дъждовете пропадна) без да го усетя. Да подчертая, че багера отказа да влезе в улицата, а една нива на удар не можа да го мръдне.
                  Последно редактирано от A.pantev; 10-10-17, 17:24.

                  Коментар


                  • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                    Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                    Въпрос - колко човека тук реално знаят детските болести на 1fz-fe? Но не по клипове в Интернет, четено, чуто и т.н. Много малко а и повечето почти не пишат вече тук. Сега потребители като Живко ще.ти обяснят за тези коли, как не стават, лежат на слава, безумни цени, безумен разход и т.н. Тази тема като много други подобни се изчерпа преди няколко страници.
                    И това как го реши?

                    Коментар


                    • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                      Ще тестваме или ще мерим пишки онлайн?
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                        Иначе ако успее да дърпа 4 тона по наклон и черен път бих се учудил, но ако не успее патрула едва ли нещо друго би успяло(изключваме някакви мега екзотики за три торби пари)

                        Коментар


                        • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Ще тестваме или ще мерим пишки онлайн?
                          И тези кюфтета останаха виртуални...
                          В миналото ще остане, каквито сме били...

                          Коментар


                          • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                            Намерете Патрул де. Аз вече предложих УАЗ ама това в краен случай (за спасяване на кюфтетата).

                            Коментар


                            • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                              Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                              Кое е празна дрънканица?
                              Моля да се обосновете!
                              По горе има 2 твърдения:
                              1. Патрула с който и да е мотор не може да тегли 4 тона по дадения/обсъдения маршрут;
                              2. На Орлово Око няма нито един постоянно работещ от така прехвалените Нисан Патрули (дори съм виждал едно Нисан Терано да се ползва от местните за качвания на туристи)
                              За какво да се обосновавам?!? Празна дрънканица е това, че на Орлово око нямало Патрул да вози туристи, от което ти, големия разбирач, правиш извод че какво? Че патрул не може да качва един баир? Това е просто една ГОЛЯМА глупост! Казвам ти го като човек, който лично е вадил душата на Патрул с "европейския" двигател, който определено идва слабичък за тази кола.
                              Причини да няма Патрул в Ягодина може да са 1001. Като се почне от лични предпочитания на карачите (особено ако са слушали масалите на пишман разбирачи) или пък, примерно, с това, че по-подходящ за офроуд е късият Патрул, който обаче не е от най-удобните за возене на повече хора, което в същност е целта на занятието там.

                              Ако ти вляза в стила на "аргументацията" сигур трябва да ти кажа, че в републиканския шампионат нямаше ни едно като онова от подписа ти, от което следва че въпросното нещо не става за чеп за зеле.

                              А за тегленето ... Не знам кой е "дадения/описания" маршрут, ама спорът тръгна от това твърдение:

                              старият 3.3 турбо дизел. 4 тона тухли, в него /товарен/ и в ремаркето, много, много лош горски скален път, 6 метра денивелация на 30 метра
                              А 6 м денивелация на 30 м. разстояние, ако не греша, е нещо като като едни 11 градуса, което никак не ме впечатлява.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled-1.jpg
Прегледи:1
Размер:15.8 КБ
ID:5769509


                              Баирчето от клипа отгоре беше по-стръмничко, пък Патрул с определено слаб двигател си влачеше около тон и половина като куцо пиле домат и можеше и още да влачи, ако повърхността беше с по-добро сцепление (примерно скала, вместо рохкави камъчки), или пък ако в колата имаше товар, който да натиска гумите към пътя. Комплектация с двигател, който не плаща данък на европейските еко норми, сигурно би се представила по-добре.

                              А, между другото, авторът на горното твърдение не е уточнил дължината на въпросния наклон ...
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                                За какво да се обосновавам?!? Празна дрънканица е това, че на Орлово око нямало Патрул да вози туристи, от което ти, големия разбирач, правиш извод че какво? Че патрул не може да качва един баир? Това е просто една ГОЛЯМА глупост! Казвам ти го като човек, който лично е вадил душата на Патрул с "европейския" двигател, който определено идва слабичък за тази кола.
                                Причини да няма Патрул в Ягодина може да са 1001. Като се почне от лични предпочитания на карачите (особено ако са слушали масалите на пишман разбирачи) или пък, примерно, с това, че по-подходящ за офроуд е късият Патрул, който обаче не е от най-удобните за возене на повече хора, което в същност е целта на занятието там.

                                Ако ти вляза в стила на "аргументацията" сигур трябва да ти кажа, че в републиканския шампионат нямаше ни едно като онова от подписа ти, от което следва че въпросното нещо не става за чеп за зеле.

                                А за тегленето ... Не знам кой е "дадения/описания" маршрут, ама спорът тръгна от това твърдение:



                                А 6 м денивелация на 30 м. разстояние, ако не греша, е нещо като като едни 11 градуса, което никак не ме впечатлява.

                                [ATTACH=CONFIG]933779[/ATTACH]


                                Баирчето от клипа отгоре беше по-стръмничко, пък Патрул с определено слаб двигател си влачеше около тон и половина като куцо пиле домат и можеше и още да влачи, ако повърхността беше с по-добро сцепление (примерно скала, вместо рохкави камъчки), или пък ако в колата имаше товар, който да натиска гумите към пътя. Комплектация с двигател, който не плаща данък на европейските еко норми, сигурно би се представила по-добре.

                                А, между другото, авторът на горното твърдение не е уточнил дължината на въпросния наклон ...
                                Карат открити джипове (Г класи но с меки тавани) ,понеже туристите по се кефят и са със повече седящи места от останалите возила .
                                Ма ти кво спориш с експерта
                                Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                                New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X