Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    Аман от празни дрънканици!
    Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
    ...и от "големи" разбирачи на Патрули ...
    Мдааааа, ще се ходи на гола глава .
    В миналото ще остане, каквито сме били...

    Коментар


    • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      ... Иска се патрул ...
      Ма не какъв да е, а "старият 3.3 турбо дизел".
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

        Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
        ...и от "големи" разбирачи на Патрули ...
        Въпреки, че не съм взимал отношение към качествата на "Патрула", нито претендирам да съм разбирач по въпроса, проблематиката ме заинтересува от гледна точка на "митбъстърството". Осем години в този форум на такива невероятни хуморески съм се начел, че нямам нищо против да участвам лично и финансово в проверката на поредната такава. Очаквам конкретни предложения за:
        - ГАЗ-ка с 1 тон дърва;
        - Ремарке с 4 тона нещо;
        - Количества гориво, необходими за експеримента.
        Цени? Ще ги поема авансово аз, ако не са неразумни.
        И редно е да има някаква отговорност за изгубилата страна. Всеки трябва да отговаря за приказките си и писанията си в този форум. Хайде да се определите: кой твърди, че конкретен модел "Патрол" ще извлачи 4 тона по посочения от Търтей маршрут и ако работата не стане (също така да уточним, че прегряване, блокиране на двигател, чупене на полуоски и диференциали няма да се считат за "случайни събития", попречили на изпълнението на фасулската за "Патрол" задача!) колко пари ще изгуби (предварително депозирани - ще послужат за покриване на част от разходите).
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

          Първоначално публикуван от cicovesko Преглед на мнение
          Защо? Има ли някаква основателна причина, какво значи "кекав"...
          Значи трошлив. Просто не е измежду двигателите, славещи се с надеждност, а точно обратното. В началото на темата сам търсеше разликата между по-стария и по-новия. А той механично е един и същ - само системата за впръскване е променена от обикновени дюзи на common rail. При това според западните сайтове когато двигателя "гръмне", това обикновено се случва не в натоварен режим, а тъкмо обратното. Лично аз съм умерено скептичен че само добавянето на common-rail-а му е поправило недъзите.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Значи трошлив.
            Просто не е измежду двигателите, славещи се с надеждност, а точно обратното.
            В началото на темата сам търсеше разликата между по-стария и по-новия. А той механично е един и същ - само системата за впръскване е променена от обикновени дюзи на common rail.
            При това според западните сайтове когато двигателя "гръмне", това обикновено се случва не в натоварен режим, а тъкмо обратното.
            Лично аз съм умерено скептичен че само добавянето на common-rail-а му е поправило недъзите.
            Ужас, ти ме попари! Щом дизела 160к.с. е такъв, да търся бензин ли...
            Започвам да се оглеждам за друга антика...
            Я да видим тук какви са "детските болести" според вас:
            https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...4&slink=4vrh6v

            Коментар


            • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

              Кво има да търсите тухли или газки, като Ясен още в началото каза, че кемпера му е 4т.

              ... и потврЪждавам моите 4 кила кюфтета, че кебапчетата са за тия дето не ядат лук, а у гората малко такива съм виждАл.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                Въпрос - колко човека тук реално знаят детските болести на 1fz-fe? Но не по клипове в Интернет, четено, чуто и т.н. Много малко а и повечето почти не пишат вече тук. Сега потребители като Живко ще.ти обяснят за тези коли, как не стават, лежат на слава, безумни цени, безумен разход и т.н. Тази тема като много други подобни се изчерпа преди няколко страници.

                Коментар


                • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                  Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                  Тази тема като много други подобни се изчерпа преди няколко страници.
                  Не се е изчерпила - трябва практическа проверка.
                  Защо бягате от такава?
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Не се е изчерпила - трябва практическа проверка.
                    Защо бягате от такава?
                    Нещо си се объркал.

                    Коментар


                    • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                      Първоначално публикуван от cicovesko Преглед на мнение
                      Я да видим тук какви са "детските болести" според вас:
                      https://www.mobile.bg...
                      Първоначално публикуван от обявата
                      Тоьотата е в уникален вид
                      Мисля, че е ясно. Аз не бих кОпувал таквоз.
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                        Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                        Нещо си се объркал.
                        Колко пари?
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          И редно е да има някаква отговорност за изгубилата страна. Всеки трябва да отговаря за приказките си и писанията си в този форум.
                          Е, Гагич, всичко в което се вкарат залози и пр. се опорочава.
                          Първо, не се знае баш на Търтея маршрута. Второ, не ставаше въпрос с два тона джип да се тегли четири тона камион през гората, щото на джипа му трябва сцепление, за което пък и сцепно тегло. А беше с два и нещо тона джип и подходящо ремарке (примерно 500-600кг празно), да се превози четири тона, подходящ по размер товар. Пак са 7 тона, но поне половината са на влекача. Щото иначе празен, дали ще го закачиш за Газка или за масивна бетонна стена, все тая - почва да боксува и до там.

                          А човека с това твърдение си е строил къщата, голяма полза да лъже едва ли има. Но то си е вярно за неговите конкретни условия.
                          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                          Коментар


                          • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                            Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                            Е, Гагич, всичко в което се вкарат залози и пр. се опорочава.
                            ...

                            А човека с това твърдение си е строил къщата, голяма полза да лъже едва ли има. Но то си е вярно за неговите конкретни условия.
                            Добре, де - без залози. Не е проблем да се отиде на същото място, където "човека с това твърдение си е строил къщата", ама той се покри нещо. Дали не е защото ако отидем там, на всички ще стане ясно, не че е лъгал, но сииииииииилно преувеличил, а?
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                              Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                              Въпрос - колко човека тук реално знаят детските болести на 1fz-fe?
                              Но не по клипове в Интернет, четено, чуто и т.н.
                              Много малко а и повечето почти не пишат вече тук.
                              Тази тема като много други подобни се изчерпа преди няколко страници.
                              Съгласен съм!
                              Но, то като че ли, когато някой не е компетентен в нещо, а иска и той да каже НЕЩО, се стига до последното изречение в поста ти!
                              Явно тези, които ЗНАЯТ нещо не пишат тук, заради другите, които искат и те да кажат НЕЩО!
                              Всъщност във форума има и такъв раздел, където всеки може да каже НЕЩО - но там пък няма читатели... и те така...

                              Аз цитирания от теб двигател: 1fz-fe не знам дали е този с 160к.с.(надявам се него да имаш пред вид), но живо ме интерсува що за стока е, и какво е мнението на професионалистите.

                              Друг колега каза, че въпросния Патрол с този двигател е тромав и бавен. Добре, аз няма да ходя с него по писти, но все пак няма как по магистрала да не може да върви спокойно с разрешените 140км/ч.! Аз повече от това не искам....
                              Е, по надолнище може и 150 да речем...

                              Коментар


                              • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                                Първоначално публикуван от cicovesko Преглед на мнение
                                Съгласен съм!
                                Но, то като че ли, когато някой не е компетентен в нещо, а иска и той да каже НЕЩО, се стига до последното изречение в поста ти!
                                Явно тези, които ЗНАЯТ нещо не пишат тук, заради другите, които искат и те да кажат НЕЩО!...
                                Точно наблюдение. Сега за тази кола ще получиш десетки директни съвети от хора разглеждали автомобила на снимка. Защо стана така в този форум, не мога да кажа, не и в две изречения.


                                Първоначално публикуван от cicovesko Преглед на мнение
                                ...Аз цитирания от теб двигател: 1fz-fe не знам дали е този с 160к.с.(надявам се него да имаш пред вид), но живо ме интерсува що за стока е, и какво е мнението на професионалистите.
                                Аз говоря за Land Cruiser 80, 4.5 бензин от обявата. 205 до 209 коня. Относно 3-литровия патрол - споделих в началото на темата, за мен неудачен избор, но това не пречи много хора да си ги карат, поддържат или крепят. Друг дизел тук и наоколо (сток) за този джип излиза за всяко европейско по футбол, та и по-нарядко.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X