Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Надежден дизелов двигател за джип 2002-2005г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Надежден дизелов двигател за джип 2002-2005г.

    Възхищавам се на смелостта на автора на темата. Май наистина нов Дъстър е оферта при този бюджет. Ще остане за изплащане, но ще ги спестиш от ремонти на нещо на неизвестни километри. Висока е, има 4 х 4 и е икономична, освен това е нова.

    Коментар


    • #92
      От: Надежден дизелов двигател за джип 2002-2005г.

      Значи познахме
      Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
      „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
      LZ1EMS

      Коментар


      • #93
        От: Надежден дизелов двигател за джип 2002-2005г.

        Познали ще има едва , когато питащия покаже придобивката си !

        Коментар


        • #94
          От: Надежден дизелов двигател за джип 2002-2005г.

          Първоначално публикуван от dragozow Преглед на мнение
          Възхищавам се на смелостта на автора на темата. Май наистина нов Дъстър е оферта при този бюджет. Ще остане за изплащане, но ще ги спестиш от ремонти на нещо на неизвестни километри. Висока е, има 4 х 4 и е икономична, освен това е нова.
          Всичко в това творение мирише на евтино, а като му видя щангичките на задното окачване и колко са ниско ме обхваща умиление. RAV4 и Skoda Yeti имат точно същите кусури. Много други също.

          Едно CR-V в добро състояние (а за тия пари може да се намери, че и за почерпка ще останат доволно) според мен е по-добро решение, ако ще се купува автомобил в тая категория. Ако пък въпросните щангички не са проблем, Santa-Fe примерно 2006-2007-ма година поне аз го усещам като много по-автомобил от дъстъра, и се намира за 12-15 хилки.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #95
            От: Надежден дизелов двигател за джип 2002-2005г.

            Тя все пак няма да кара по черни пътища. Новата дава някакъв гарантиран ресурс без особени проблеми, което за човек зает с работа е важно. Иначе варианти много, включително SantaFe и CR-V.

            Коментар


            • #96
              От: Надежден дизелов двигател за джип 2002-2005г.

              Колежката иска голяма дизелова джипка, за която бюджета ще стигне, но дори и да намери запазен екземпляр последващата поддръжка и разход за гориво ще е финансово смазващо, а 200км в едната и другата посока на 2-3дни не са никак малък пробег.
              Именно затова, ако правех избор за себе си щях да търся или малък джип фул тайм с двигател около 2000см2, който да мога да карам на газ или лека кола awd с подобен двигател. И все пак това би бил избор, който до голяма степен ще удовлетворява изисквания за комфорт. Ако икономичността е от по голямо значение, то избора бил FWD/RWD на газ или икономичен дизелов мотор който да върти разход около 5/100 при извънградско каране. Тогава за тези пари или дори по-малко ще може да се вземе нещо по-ново и по-свястно.
              Дъстъра е направен за служебна кола или поне за такава, която след 4 години задължително ще я смениш. Така че дали е добър или лош избор се е субективно.

              Коментар


              • #97
                От: Надежден дизелов двигател за джип 2002-2005г.

                Здравейте отново!
                Моля неверниците да имат предвид,че все още като напиша пост минава през одобрение и се вижда незнам си след колко време.Правото на новобранеца!
                Та не ми одобрявате дискавърито!Дача не искам,много е грозна и малка.Разгледах хондата ЦРВ,леле тоз миниван и защо държи такива цени 17000-22000лв. за 2007г.Ужас!М

                Коментар


                • #98
                  От: Надежден дизелов двигател за джип 2002-2005г.

                  Оппа!докато пишех и нещо натиснах и хоп половин пот,та Хондата ако мине веднъж по този маршрут,мисля че пода и ще остане по асфалта.Хондите от 2002-2005 г. много са различни,ще прочета за тях изглеждат ми високи.Качвах се в един Хюндай-благодаря на колегата за предложението,но той май не е 4х4 нещо такова четох,че кара на предни,после се включвали задните колела но не напълно,нищо не разбрах.Тойотитите имат много и различни двигатели говоря за Круизера,кой от двигатилете им е най читав.Бензин -дизел вече съм раздвоена.Сега влизам да чета за хондата-тези от 2004-5 май изглеждат масивни и имат голям шибидах за светлина.По този път дето минавам,дори лятото дърветата правят такъв тунел,че слънце не влиза и е все идно здрач.Чакам отговор за Тойотата,а ще прегледам и Хондата.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Надежден дизелов двигател за джип 2002-2005г.

                    Първоначално публикуван от nikoleta70 Преглед на мнение
                    ....... Хондата ако мине веднъж по този маршрут,мисля че пода и ще остане по асфалта.Хондите от 2002-2005 г. много са различни,ще прочета за тях изглеждат ми високи.
                    Жената кара CR-V II (2004 г.). Мисля, че заводски са с 15 инчови джанти. Нашата я купихме с 16-ки, които според мен стоят по-добре и като визия. Разхода на бензин е 10/100. Дизеловите са доста икономични - около 7/100.
                    Общото мнение е, че CR-V II е здрав и надежден автомобил, което определя и по-високата цена на старите автомобили.
                    LR 90 - 1990, 2.5 TD заменен от Andro160 с 300 TDi
                    LR Defender 110 - 2003, TD5
                    Honda CR-V II - 2004, 2.0
                    тел. 0887 581 738

                    Коментар


                    • От: Надежден дизелов двигател за джип 2002-2005г.

                      [QUOTE=nikoleta70;3048428]Хондата ако мине веднъж по този маршрут,мисля че пода и ще остане по асфалта.Хондите от 2002-2005 г. много са различни,ще прочета за тях изглеждат ми високи.[/QUOTE
                      Заповядай в дискусия по марки- Хонда!"Хондата ако мине веднъж по този маршрут,мисля че пода и ще остане по асфалта"Не!Тцъ!Четете мадам!
                      имах и Toyota Rav 4 2006g.
                      Mitsubishi Lancer 2008g.
                      Honda CR-V 1998г.
                      Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                      Коментар


                      • От: Надежден дизелов двигател за джип 2002-2005г.

                        На Пенчо ако беше достатъчно голям, да даде кръгче, ама.. А неверниците да горят в.., там дето горят неверници.
                        Пак си мисля, че качествен автомобил с хубави гуми и разход около 5-6л/100км ще е много по-добър вариант, а у самото Панагюрище ги понаправиха селските пътища.
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • От: Надежден дизелов двигател за джип 2002-2005г.

                          Концепцията че паркетник има по-здраво окачване от лека кола е тотално погрешна.
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Надежден дизелов двигател за джип 2002-2005г.

                            е да де ама няма да е голям.

                            Коментар


                            • Надежден дизелов двигател за джип 2002-2005г.

                              Първоначално публикуван от nikoleta70 Преглед на мнение
                              Та не ми одобрявате дискавърито!!
                              Вие май не четете постовете.
                              Дискавърито е голям камьон и не е подходящо да го кара дама че и всеки ден.
                              1. Голям разход 10 нафта или 20 газ.
                              2. Лесно се чупи и често ще Ви оставя в нищото.
                              3. Трудно се води, много тежи и не е за дама.
                              4. На сняг и лед се кара не на 4 очи а на 18
                              Ако все пак искате такова Нящу по добре помолете колега от Сф да ви даде едно кръгче за проба.
                              Поздрави

                              П.п.
                              Всичко по горе е що годе валидно за повечето големи джипове.
                              Заради това колегите се напъват да Ви вразумят към нещо по малко, по ново и по дамско
                              Land Rover Discovery II, V8 4.0
                              VW Golf VI variant
                              Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                              Коментар


                              • От: Надежден дизелов двигател за джип 2002-2005г.

                                Има много лесен начин да откажеш повечето девойки от мераци за голям джип. Просто и даваш да смени гума.

                                Даже няма нужда да откача резервната гума от стойката - това е опасно. Просто да свали едно от колелата, да го сложи легнало на земята и после да го върне където е било.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X