Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на служебен автомобил (4x4 или не)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Покупка на служебен автомобил (4x4 или не)

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Това ми напомня на онова: "Яжте... Не е възможно милиарди мухи да грешат"
    Точен ориентир може да ти послужи Амеркинаският пазар.Защо?
    Защото е платежоспособен,огромен,и всеки гледа да се натиска,избор на всякакви модели и марки,стига да са ти по джоба.
    От бая време Японските коли няма кой да ги измести от челните места.
    Хем че правителството по всякакъв начин стимулира родното производтсво.
    Как пък една Шкода не се продаде там,може би си мислят че е марка вафли,знам ли
    Явно любимото лакомство на мухите е заразително

    Коментар


    • От: Покупка на служебен автомобил (4x4 или не)

      Но пък който има статут и пари кара европейски автомобил. Защо?

      Коментар


      • От: Покупка на служебен автомобил (4x4 или не)

        Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
        Точен ориентир може да ти послужи Амеркинаският пазар.Защо?
        Защото е платежоспособен,огромен,и всеки гледа да се натиска,избор на всякакви модели и марки,стига да са ти по джоба.
        От бая време Японските коли няма кой да ги измести от челните места.
        Този въпрос сме го дъвкали преди 4-5 години. "Иди и смотри" (© В. Распутин.) Щото няма такъв филм. Първо защото всичко "японско" се сглобява на място и второ щото преимуществено в известни с гейщината си щати (нап. Калифорния) се карат японски коли
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Покупка на служебен автомобил (4x4 или не)

          Първоначално публикуван от ivokbg Преглед на мнение
          Но пък който има статут и пари кара европейски автомобил. Защо?
          В БГ?Защото обича сервизите,знам ли?
          Тук е и другата крайност,теглиш кредит да си купиш кола.Кола която не ти е по джоба.О,после се почва,тампони от Москвич,лагери от Лада и тн.
          Не е нужно да се открива топлата вода.
          Златното правило е 6 брутни месечни заплати.

          Те и VW имат заводи у Мексико,евтина работна ръка,пък не могат да пробият нещо?
          За сексуалните наклоности съм сгласен

          Коментар


          • От: Покупка на служебен автомобил (4x4 или не)

            не Н1, а N1 !!! Леко-товарен автомобил с данъчен кредит... Отначало ги пускаха 1+1 места с решетка зад предните седалки... После Хюндай изкараха и30 с решетка... за облегалките на задната седалка и 4+1 места... Дори имаше протести от СВАБ, щото им дръпнаха клиентите...

            Цитираните суми от 38-40 хиляди лева за мижава корола с 1.4 мотор Никога не бих ги дал... За служебни има коли същия клас под 30 000лв и то N1 !
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • От: Покупка на служебен автомобил (4x4 или не)

              Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
              не Н1, а N1 !!! Леко-товарен автомобил с данъчен кредит... Отначало ги пускаха 1+1 места с решетка зад предните седалки... После Хюндай изкараха и30 с решетка... за облегалките на задната седалка и 4+1 места... Дори имаше протести от СВАБ, щото им дръпнаха клиентите...

              Цитираните суми от 38-40 хиляди лева за мижава корола с 1.4 мотор Никога не бих ги дал... За служебни има коли същия клас под 30 000лв и то N1 !
              То и Короли има за 26 000лв чисто нови,пак с тоя двигател.Посочената цена е пълен пакет екстри за модела,от това няма накъде повече(+ WIFI в колата).
              Погледни екстрите,и дай да сравняваме с другите аналози.
              За N1 си въпрос на пазарлък с вносителя,той знае кое,как се прави.
              В една от фирмите,целият автопарк беше с N1 4+1 места. От Мегани,Флуанси,Лагуна и около 70 автомобила.Меганите бяха комби,после хечове.
              Никоя от колите нямаше решетка,дори фабрична,но ги бяха регистрирали.
              Явно има варианти,но не съм запознат в детайли.
              Сешам се за една друга случка.На едните шефове и бяха взели служебни Авенсиси бензин 1.6,средно ниво на оборудване.
              Месечната вноска и се видя висока,и тръгнаха да ги сменяват с Рено Флуанс 1.5 дци с пълен пакет екстри.
              Началниците си оставиха Авенсисите,и разликата в вноската си я доплащаха от джоба.
              Но става дума за много пътуване.Колите за около две години и изтичаше гаранцията.
              Щом е служебна и е за "раята",и Дачии и вземете.
              Ама после да няма,"ма що си тръгваш?".

              Коментар


              • От: Покупка на служебен автомобил (4x4 или не)

                Абе аз да питам Колегата пуснал темата - ще има ли фирмени надписи по колата или не ?
                Защото има голяма разлика какво ще ти носи логото.
                Да не говорим при кого приоритетно ще ходиш служебно - като прослойка. Там пък изискванията могат да са съвсем различни.

                Коментар


                • От: Покупка на служебен автомобил (4x4 или не)

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение



                  Кок4о, може ли накратко да обясниш тази дЕлавера, щото около мен една камара народ се обзаведе с "Инфинитита" и тем подобни с N1, пък и онова, дето го продаваш във форумЪт и аз му се назлъндисвам, също казваш, че е N1 и данъкът му бил 20 лв. годишно?
                  Автомобила ти е е товаро-пътнически, като имаше някакво съотношение за процента хора спрямо товара който може да носи. Вече доста затегнаха режима и стана скъпо удоволствие. Данъка ми всъщност е към 9 лева, щот го платих вече. Прости ми че съм те вкарал в заблуда

                  Идеята е, че когато колата е Н1, то тя може да бъде фирмена и всичко по нея се води за разход, като може да си приспадаш и ДДС.
                  Карам кола която е 6+1 места и данъка и е 600 лева, за да стане Н1 имам нужда от около 1300 лева разход и после вече ще и падне данъка. Та идеята беше че понеже вносителите знаят това преимущество и колите с Н1 просто са по-съкпи не само със стойността на направената интервенция, а и щото са по-търсени. Прост пазарен принцип. Тойота не са склонни да правят тия магарии и имат много малко коли, които стават за това, хем да возиш четири човека, хем да ти е нисък данъка и да минава всичко за разход.

                  Вранглера става, щото е с огромен багажник и по спецификация може да товари доста, та всичко си е напълно законно.

                  Коментар


                  • От: Покупка на служебен автомобил (4x4 или не)

                    Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                    Поне по 2 автомивки на седмица,препарати само на Ма Фра,вътрешно основно почистване лично от мен поне въднъж в седмицата.
                    Стига бе! Това в същия ден между двете срещи във Видин и София ли?
                    2018 KIA Sportage 1.6T AWD GT Line
                    2007 AUDI A6 3.0TDI S-Line Quattro
                    2007 HOMDA FMX 650

                    Коментар


                    • От: Покупка на служебен автомобил (4x4 или не)

                      Преди и след тях

                      Коментар


                      • От: Покупка на служебен автомобил (4x4 или не)

                        Само да добавя за колегата Костадинов, че най-произвеждания автомобил е VW, модела мисля ще се сетите и сами.
                        Понякога фанатизма замъглява реалността и точно в такъв момент е най-лесно да станеш за смях.

                        Коментар


                        • От: Покупка на служебен автомобил (4x4 или не)

                          Най-произвежданият, демек, най-продаваният.

                          Колеги, квото и да си говорим, пазара си върви с неговите си принципи и логика,
                          щото той, пазара, не е за разбирачите, а за купувачите !

                          ... така и не разбрах, кво си е купил колегата,
                          или е спрял да влиза У Форума и темата ?!
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • От: Покупка на служебен автомобил (4x4 или не)

                            Първоначално публикуван от mradulov Преглед на мнение
                            Само да добавя за колегата Костадинов, че най-произвеждания автомобил е VW, модела мисля ще се сетите и сами.
                            Понякога фанатизма замъглява реалността и точно в такъв момент е най-лесно да станеш за смях.
                            Аз не се сещам за модела, затова опитах да го открия.
                            Търсих по различни критерии и Гугъл все ми връща Корола на първо място като общо продадени бройки от създаването на модела. Голф е следващият автомобил в класацията. Същото е положението и за продажбите за 2015 и 2016

                            https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...ng_automobiles
                            http://focus2move.com/world-best-selling-car/
                            http://driving.ca/toyota/corolla/aut...world-for-2015
                            http://www.investopedia.com/slide-sh...-selling-cars/

                            Вероятно аз не правя нещо както трябва. Може ли линк към източника който вие ползвате?
                            Toyota Land Cruiser BJ70 1985
                            Lexus LS430

                            Коментар


                            • От: Покупка на служебен автомобил (4x4 или не)

                              Да, проверих и наистина Корола е най-продаваната кола, но във всичките и модификации и разновидности излизали от 1966 до днес.
                              Модела за който говоря е VW Beetle Type 1 произведен и продаден само 21 милиона пъти.
                              Извинявам се, че не уточних какво значи автимобил, няма да споря и приемам Корола за най-продавания автомобил.

                              Коментар


                              • От: Покупка на служебен автомобил (4x4 или не)

                                И кво ше правим ако нЕма гугъл и/или нет,
                                ше спрем дискусиите ли ?!
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X