Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на служебен автомобил (4x4 или не)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Покупка на служебен автомобил (4x4 или не)

    Като ми стане тъпо и влизам в този раздел да се поразведря ! Стана ми любопитно пуснали темата до какъв избор е стигнал ?

    Коментар


    • #92
      От: Покупка на служебен автомобил (4x4 или не)

      Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
      Като ми стане тъпо и влизам в този раздел да се поразведря ! Стана ми любопитно пуснали темата до какъв избор е стигнал ?
      Глей го па, тоя! Разваля хубавия търкал. Аман от такива, дето все искат да се придържат към темата, вместо да дадат воля на всенародното всичкознание.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • #93
        От: Покупка на служебен автомобил (4x4 или не)

        Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
        Погледнете,кой е най продаваният автомобил в историята.
        Да,именно тя,Корола!
        10г ги правят в Турция,и 10г продават все повече и повече.
        Няма как милиони хора,да се лъжат всеки път,толкова години
        Преди повече от 10г,тия жълтите изкарват двигател 2.2 дизел, 163 к.с(пикова мощност 177к.с) с 400НМ.
        През това време VW се мъчат още с помпа-дюза.
        Наистина е смешно,изобщо да ги сраняваме двете марки (VW и Toyota).
        Какво ли не прави променливото време тая година с хората....
        Jeep Cherokee, 2.8 CRD Wild Dream Edition
        Nissan Almera N16 2.2 DI
        LZ1MAS

        Коментар


        • #94
          От: Покупка на служебен автомобил (4x4 или не)

          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
          Глей го па, тоя! Разваля хубавия търкал. Аман от такива, дето все искат да се придържат към темата, вместо да дадат воля на всенародното всичкознание.
          Аз пък реших , че мача е свършил ! И понеже не мога да допринеса с нищо по дискусионния проблем попитах за крайния резултат ! Концепцията на съвременните автомобили не съвпада с моята и единствено изгодно предложение на читаво W140 може да ме свали от това в подписа....за момента !

          Коментар


          • #95
            От: Покупка на служебен автомобил (4x4 или не)

            Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
            Доказвам,че японеца за 37 000лв си взимаш кола с всички екстри.За 55 000лв,колкото струваше Шкодата,получаваш едно голямо НИЩО!
            За Рапида,не искам и да коментирам.По голям боклук не съм виждал,от новите автомобили на пазара.С барабани за задни спирчки,и като му отвориш вратата,виждаш синият стириопор на изолацията в подкалника.Е няма такъв смях,наистина.
            Над 120 км/ч с 1.6 ТДИ 105 к.с,с въпросният Рапид имаш чувството че си на кораб,и на първият по остър завой трябва да влезнеш с 20,да не се пребиеш,защото е много неустойчив автомобил.

            Човек, пишеш откровени глупости в този си пост. Не знам кога си ги изкарвал от магазина тия коли и къде си гледал, но аз сега точно обикалям. Да сравняваш Корола с Октавия е несериозно. Това са различни класове автомобили.
            Ако може да ми покажеш чисто нова тойота, дизел /те го спират вече де/, дето да е среден клас и да струва 37К с есктрите, ще взема да си я купя веднага. Щото повярвай ми, че за 45К ми предложиха Авенсис с ръчни скорости, ама даже с електрически стъкла.
            Шкода Октавия в момента, средно ниво на оборудване може да се вземе за около 42-44К, като имаш N1 и си връщаш ДДС, което с тойота корола не става, вервай ми.

            Тук в тоя форум битува едно мнение, че Тойтота е ебаси колата, ама мога да ти кажа, че предната ми беше Каптива. Сега е 300 000 километра и още върви, като и се сменят само консумативи и дребни ремонти. Да декларирам ли и аз, че Шевролет, дето е Деу е баси яката кола?

            п.п.
            Изобщо пък да не говорим, че човека дет искаше да си купи нова кола от магазина по стар български обичай си взе стар, ама Мерцедес

            Коментар


            • #96
              От: Покупка на служебен автомобил (4x4 или не)

              Toyota правят промоции, трябва да се следи. Случвало се е да купя авенсис за 36 000лв с ДДС и 5 години гаранция. 1,8 бензин ръчка. Мъка голяма-мъртвец, но за служебна става.
              За 5 години само един акумулатор е сменен.
              А от VW според мен не бива да се купува заради измамата с дизелите. Гнусни мошенници.
              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

              Коментар


              • #97
                От: Покупка на служебен автомобил (4x4 или не)

                Първоначално публикуван от mikivt Преглед на мнение
                По отношение на моторите, по конкретно дизелите, японците и Тойота с тях проспаха сериозния бум на директното впръскване къде края на деведесетте. И бая се озориха да го наваксат.
                Я пак?? И прообвай да видиш кой е сътворил комънрейла!! Жокерче Хино

                Коментар


                • #98
                  От: Покупка на служебен автомобил (4x4 или не)

                  Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
                  Я пак?? И прообвай да видиш кой е сътворил комънрейла!! Жокерче Хино
                  Аз пък що ли мисля че някой си Хубер и Гансер (Я какви хубави немски имена) от Цюрихския Технологичен Институт през 60-те години
                  Японците от Хино за пръв път внедряват през 90-те и то в камиони.
                  В леки коли през 97-ма Бош (Я каква немска фирма) във Фиат и Мерцедес.
                  В Тойота от 2000 година.
                  Последно редактирано от rosen_offroad; 18-05-16, 21:13.
                  Land Rover Discovery II, V8 4.0
                  VW Golf VI variant
                  Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                  Коментар


                  • #99
                    От: Покупка на служебен автомобил (4x4 или не)

                    Първоначално публикуван от mikivt Преглед на мнение
                    ...
                    Как да е, да не се коркаме за глупости, днес е сряда и времето става за лека скара на двора
                    Точно така !
                    Затова следобед пих една бира, докато гледах как един, с корем като плажна топка и наколенка на единия крак на 55+5, накуцвайки се опитваше да играе футбол с още 9 души, за което беше платил 8лв., а няколко чифта сочни мадами, с кабели в ушите, въртяха кръгчета на стадиона опитвайки се да поизсъхнат.
                    Това на фона на огрята от слънцето Витоша и страхотна музика !

                    Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                    ...
                    Стана ми любопитно пуснали темата до какъв избор е стигнал ?
                    ... бе то и на мен,
                    ама от него ни вест, ни кост !

                    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                    Глей го па, тоя! Разваля хубавия търкал. Аман от такива, дето все искат да се придържат към темата, вместо да дадат воля на всенародното всичкознание.
                    Те ти малко спам !

                    Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                    ...
                    Концепцията на съвременните автомобили не съвпада с моята и единствено изгодно предложение на читаво W140 може да ме свали от това в подписа....за момента !
                    Читава W140 струва колкото някаква W221, вече.
                    Иначе е пълно с изкъртени 350-ки, шофирани от некви аграри.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • От: Покупка на служебен автомобил (4x4 или не)

                      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                      А от VW според мен не бива да се купува заради измамата с дизелите. Гнусни мошенници.
                      Ако решиш да изхвърляш Амарока покрусен от подобна подлост то аз ще го взема !

                      Коментар


                      • От: Покупка на служебен автомобил (4x4 или не)

                        Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                        Аз пък що ли мисля че някой си Хубер и Гансер (Я какви хубави немски имена) от Цюрихския Технологичен Институт през 60-те години
                        Японците от Хино за пръв път внедряват през 90-те и то в камиони.
                        В леки коли през 97-ма Бош (Я каква немска фирма) във Фиат и Мерцедес.
                        В Тойота от 2000 година.
                        Той и Леонардо (я какво хубаво италианско име) на папирус е нарисувал хеликоптер!!! Ама онзи Сикорски го е сътворил да лети!

                        Коментар


                        • От: Покупка на служебен автомобил (4x4 или не)

                          Трябва скоропостижно да се отвори философски раздел с теми от типа " Защо да си купувам 4х2 като мога да си купя 4х4 ?"

                          Коментар


                          • От: Покупка на служебен автомобил (4x4 или не)

                            Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                            Човек, пишеш откровени глупости в този си пост. Не знам кога си ги изкарвал от магазина тия коли и къде си гледал, но аз сега точно обикалям. Да сравняваш Корола с Октавия е несериозно. Това са различни класове автомобили.
                            Ако може да ми покажеш чисто нова тойота, дизел /те го спират вече де/, дето да е среден клас и да струва 37К с есктрите, ще взема да си я купя веднага. Щото повярвай ми, че за 45К ми предложиха Авенсис с ръчни скорости, ама даже с електрически стъкла.
                            Шкода Октавия в момента, средно ниво на оборудване може да се вземе за около 42-44К, като имаш N1 и си връщаш ДДС, което с тойота корола не става, вервай ми.

                            Тук в тоя форум битува едно мнение, че Тойтота е ебаси колата, ама мога да ти кажа, че предната ми беше Каптива. Сега е 300 000 километра и още върви, като и се сменят само консумативи и дребни ремонти. Да декларирам ли и аз, че Шевролет, дето е Деу е баси яката кола?

                            п.п.
                            Изобщо пък да не говорим, че човека дет искаше да си купи нова кола от магазина по стар български обичай си взе стар, ама Мерцедес
                            Отиди до ТМ-Ауто,след пазарлък 37500лв,с последното ниво(мисля Luna) и 1.4 Д4Д 90 к.с + цвят по избор,ръчна скоростна кутия.С лизинга за 6г излиза на 41 500лв.
                            Чакаш два месеца и малко да ти я направят.
                            Сега,ако си слаб търговец,недей да търсиш проблема в другите
                            Знам че Октавия и Корола са в различни класове,НО Королата е по-широка отвътре и по комфортна.
                            Октавията беше служебна, с 2.0 150 к.с дизела с 6 степененна DSG, и гору боклука,и то не малко...
                            Королата на пълна пръжка повече от 6.5 не съм я докарвал.
                            И двата автомобила на 6, с 3000 об/м на магистралата са с 160 км/ч.

                            п.с Ще ти дам един жокер,след някой друг месец ще и излиза фейслифта.Още един довод да се пазариш.

                            Коментар


                            • От: Покупка на служебен автомобил (4x4 или не)

                              Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                              Отиди до ТМ-Ауто,след пазарлък 37500лв,с последното ниво(мисля Luna) и 1.4 Д4Д 90 к.с + цвят по избор,ръчна скоростна кутия.С лизинга за 6г излиза на 41 500лв.
                              Чакаш два месеца и малко да ти я направят.
                              Сега,ако си слаб търговец,недей да търсиш проблема в другите
                              Знам че Октавия и Корола са в различни класове,НО Королата е по-широка отвътре и по комфортна.
                              Октавията беше служебна, с 2.0 150 к.с дизела с 6 степененна DSG, и гору боклука,и то не малко...
                              Королата на пълна пръжка повече от 6.5 не съм я докарвал.
                              И двата автомобила на 6, с 3000 об/м на магистралата са с 160 км/ч.

                              п.с Ще ти дам един жокер,след някой друг месец ще и излиза фейслифта.Още един довод да се пазариш.
                              Ти няма кола от която не разбираш а? Някъде и за Меган ръсеше мъдрости...

                              Относно съвременният комън рейл, защо ми се върти нещо Алфа Ромео?!?
                              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                              Коментар


                              • От: Покупка на служебен автомобил (4x4 или не)

                                Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                                Ако решиш да изхвърляш Амарока покрусен от подобна подлост то аз ще го взема !
                                Между другото моя Амарок попада в бройката на колите с измама. Канят ме любезно да отида да сменят софтуера. Иска ми се да ги съдя, но за съжаление не живея в Америка.
                                За сега съм решил той да ми е последния VW, но да не се заричам....
                                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X