Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет относно Frontera B,Pajero или Grand vitara

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Съвет относно Frontera B,Pajero или Grand vitara

    Паджеро 2 се прави до към 99 г., горе долу тогава започва продажбата на ОФБ. Имайте предвид разликата в поколенията при сравняването.

    Коментар


    • #62
      От: Съвет относно Frontera B,Pajero или Grand vitara

      Хюндай Галопер си е чисто Паджеро ! Произвеждат се от 1998 до 2003 години и се вписва в бюджета !

      Коментар


      • #63
        От: Съвет относно Frontera B,Pajero или Grand vitara

        Преди да купя ОФБ се заглеждах по Паджеро дълга база , но не ми харесаха достатъчно . Тераното дълга база ми допада доста .

        Коментар


        • #64
          От: Съвет относно Frontera B,Pajero или Grand vitara

          Ще добавя само , че всяка джипка си има хубави и лоши страни . Всичко опира до това на човек какво ще му пасне .

          Коментар


          • #65
            От: Съвет относно Frontera B,Pajero или Grand vitara

            Фронтерата на външен вид ми харесва може би най-много от този клас,цена и година джиБки. Обаче сега в полезрението ми влизат по-скоро Jeep гранд чероки и дискавъри. А някой да има мнение относно мазда трибют ?
            За черокитата и дискавърито ме интересува поддръжката им в цифри и разхода на моторите,силно ми препоръчват да вземам чероки с 4+ литра бензинов,ама разходите там,а и ГО-то ме притесняват.Гледам една мазда в атина,не е зле като колица,не знам как стои въпроса със същината и като джип,гледам има само един блокаж,няма бавни...с халдекс ли е каква е...
            Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
            feikot@abv.bg
            Обратно дороги - НЕТ !

            Коментар


            • #66
              От: Съвет относно Frontera B,Pajero или Grand vitara

              За мазда трибут,много трудно се намират части.Подръжката на Гранда и Диското няма да са ти по големи от Фронтито.Имал съм ги и трите.Сега съм с Терано.За мен всяка си има нейния 'чар''.И коя ще ти допадне на теб.Намери колеги ,покарай и сам ще си решиш.

              Коментар


              • #67
                От: Съвет относно Frontera B,Pajero или Grand vitara

                Първоначално публикуван от feikot Преглед на мнение
                Фронтерата на външен вид ми харесва може би най-много от този клас,цена и година джиБки. Обаче сега в полезрението ми влизат по-скоро Jeep гранд чероки и дискавъри. А някой да има мнение относно мазда трибют ?
                За черокитата и дискавърито ме интересува поддръжката им в цифри и разхода на моторите,силно ми препоръчват да вземам чероки с 4+ литра бензинов,ама разходите там,а и ГО-то ме притесняват.Гледам една мазда в атина,не е зле като колица,не знам как стои въпроса със същината и като джип,гледам има само един блокаж,няма бавни...с халдекс ли е каква е...
                Малко за брат-близнак на Мазда Трибют - http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=146729
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • #68
                  От: Съвет относно Frontera B,Pajero или Grand vitara

                  За Маздата добре си се насочил. Аз моята я взех от Катерини - Гърция - супер колица със 2.3 мотор 153кс 2005г навъртял съм и 20 000 км във Б-я -Доволно .Много е широка и добре вози, икономична на метан -10лв/100км.Тия приказки ,че нямало части- сме ги чували . Е Ти няма веднага да я блъснеш и да търсиш ламарини.По колата каквото ти трябва идва със малко търпение и то на доста прилични цени. Но първо я виж тази кола на живо и после прави сметки.За моята платих 3990 EURO.И беше на 95000км. ДЖАКПОТ

                  Коментар


                  • #69
                    От: Съвет относно Frontera B,Pajero или Grand vitara

                    Излезе една хубава фронтера с 3.2 мотора,някакво мнение за него и като цяло окомплектованата фронтера с него. Преди бях чел,че ако е фронтера,да е с тоя мотор,защото всичко и било подсилено спрямо 2.2 нафтата и бензина.Разхода...не вярвам да е повече от 15 газ,което не ме плаши,само данъка на 205 коня малко ме спират.
                    А дискавърито надеждно ли е от тия години,паджерото отпадна категорично с тоя разход от 15 нафта...да ме прощават.Гледам вече и бензинови на газ,горивото е без значение
                    Гледах тъкмо обяви за рейнджове и дискавърита...то много копчелък в тоя рейндж роувър,въздушни окачвания,щуротии,ама няма втори лост дискавърито май е по-джип от него ?
                    Последно редактирано от feikot; 26-12-14, 23:38.
                    Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
                    feikot@abv.bg
                    Обратно дороги - НЕТ !

                    Коментар


                    • #70
                      От: Съвет относно Frontera B,Pajero или Grand vitara

                      Първоначално публикуван от feikot Преглед на мнение
                      Излезе една хубава фронтера с 3.2 мотора,някакво мнение за него и като цяло окомплектованата фронтера с него. Преди бях чел,че ако е фронтера,да е с тоя мотор,защото всичко и било подсилено спрямо 2.2 нафтата и бензина.Разхода...не вярвам да е повече от 15 газ,което не ме плаши,само данъка на 205 коня малко ме спират.
                      А дискавърито надеждно ли е от тия години,паджерото отпадна категорично с тоя разход от 15 нафта...да ме прощават.Гледам вече и бензинови на газ,горивото е без значение
                      Гледах тъкмо обяви за рейнджове и дискавърита...то много копчелък в тоя рейндж роувър,въздушни окачвания,щуротии,ама няма втори лост дискавърито май е по-джип от него ?
                      15/100 газ с тоя мотор ще имаш само ако си на място
                      2.2-ката харчи толкова. 3.2-ката под 20 градско не я брой.
                      no signature no problems

                      Коментар


                      • #71
                        От: Съвет относно Frontera B,Pajero или Grand vitara

                        Паджеро 3.0 автомат харчи 15 газ смесено. На софийско градско 18/100. А аз съм с тежък десен крак.
                        Отделно че е няколко порядъка по-добро от Опелта във всяко отношение. Съвсем трето е, че не го харесвам, въпреки че го имам все още. Нямам спомен да се е разваляло и металът си му е на място - ръжда нема
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • #72
                          От: Съвет относно Frontera B,Pajero или Grand vitara

                          Карам 2.4 бензин ОФА ДБ,за 4 години е видяла доста тормоз,карам я като всекидневен автомобил на асфалт и всякакви терени и не ме е оставял таралясника нищо ,че е 93г. и то само с профилактична подръжка и мотор на 260 000км.,ма не е сигурно,за това време съм сменил вътрешни маншони ,накладки и всички ябълковидни възли отпред ,но по скоро от мерак,старите стават за резерва и това в порядъка на няма и 200лв..,някои възли са скъпи като оригинал ,но има варианти!Не мисля да минавам на друго ,обмислям някоя за части евентуално и друго не ми трябва!Японска машина с американски мотор и немско купе!Е има и недостатъци ,но сравнение с много други са бели кахъри!Скорости и раздатка 250/300лв.,мотор350/400,мостове 100/150лв. втора верно ,но в ред ли са при разумна и правилна експлоатация ,могат да надживеят купе и шаси!Кво не се чупи и за колко време можеш да го ремонтираш ,па и в какви условия!п.с. Н.Искър -Китен 130 лв. гориво и 10лв. за каране там.
                          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                          Коментар


                          • #73
                            От: Съвет относно Frontera B,Pajero или Grand vitara

                            Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                            Паджеро 3.0 автомат харчи 15 газ смесено. На софийско градско 18/100. А аз съм с тежък десен крак.
                            Отделно че е няколко порядъка по-добро от Опелта във всяко отношение. Съвсем трето е, че не го харесвам, въпреки че го имам все още. Нямам спомен да се е разваляло и металът си му е на място - ръжда нема
                            3.0 не беше ли 150 коня
                            Иначе 2.2 при мен без да я карам като чужда както обикновенно в София харчи минимум 12/100. Извънградско с 140 под 13 не пада. А 3.2 не съм имал но изхождайки от предните данни мисля че няма как да е малко.
                            п.с. и баш 3.2 е толкова Опел колкото Паджерото е Сеат
                            no signature no problems

                            Коментар


                            • #74
                              От: Съвет относно Frontera B,Pajero или Grand vitara

                              Първоначално публикуван от feikot Преглед на мнение
                              Излезе една хубава фронтера с 3.2 мотора,някакво мнение за него и като цяло окомплектованата фронтера с него. Преди бях чел,че ако е фронтера,да е с тоя мотор,защото всичко и било подсилено спрямо 2.2 нафтата и бензина.Разхода...не вярвам да е повече от 15 газ,което не ме плаши,само данъка на 205 коня малко ме спират.
                              Машината е много приятна за каране. Разходът не. При мен среден 17 към 18/100 бензин. Явно ще се газифицира. Обаче цяла седмица карам градско на къси разстояния... Данъкът като стане 15 годишна пада значително.
                              Subaru Outback H6 MY 05 продаден :(
                              Opel Frontera V6

                              Коментар


                              • #75
                                От: Съвет относно Frontera B,Pajero или Grand vitara

                                Накрая всички си купуват Тойота...
                                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X