Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

    Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
    Емнахте го човека за глупости....
    Е кое е глупости, Марто - фали се, че по завойте на Кресна е карал със 120...
    Едно за законността, второ името на форума, трето безопастността. Или в обратен ред - няма значение.
    Са да земем да пробваме и Тойота дали ще дигне 130 там, а Нисаните - 140, а?
    Да може още някой в темата да пише "150-ката ми е по-стабилна от шибаното Д4 - аз карах със 140 по Кресненското дефиле"...
    Как пък не ви правят подобни неща впечатление.
    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

    Коментар


    • От: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

      Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
      Е кое е глупости, Марто - фали се, че по завойте на Кресна е карал със 120...
      Едно за законността, второ името на форума, трето безопастността. Или в обратен ред - няма значение.
      Са да земем да пробваме и Тойота дали ще дигне 130 там, а Нисаните - 140, а?
      Да може още някой в темата да пише "150-ката ми е по-стабилна от шибаното Д4 - аз карах със 140 по Кресненското дефиле"...
      Как пък не ви правят подобни неща впечатление.
      Знаеш, че нас ни засягат неща, които пряко ни се случват, а до тогава сме страничен наблюдател.
      Преди година точно там, три коли пред мен се обърна едно рено, карано от деца, за щастие без жертви, но гледката на въртящата се между тирове и рейс кола не беше добра, само защото някой беше решил да изпробва силите си.
      Проблема е, че знаеш много добре как мъжете ставаме джигити като седнем в джип и погледнем света от високо. Лошото е, че разбираме какво правим когато станем част от статистиката.

      Коментар


      • От: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

        Именно, Кокич - а във форума трябва да обръщаме внимание на тези неща - затова реагирам така.
        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

        Коментар


        • От: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

          Първоначално публикуван от bochopz Преглед на мнение
          При тази СРЕДНА скорост трябва да сте взели разтояннието за около 2.40ч.
          за средна скорост 160, трябва да се кара със 180-200 през почти целия път... Като карам със 150-160 и без да спирам никъде, средната скорост идва 130-133кмч

          Това за "всички завои по Кресненското дефиле" със 120 е малко съмнително... и то с джип...
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • От: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

            Е..нали разбирате, че го има и преувеличаването така леко...искал е да каже максимална скорост 160, а за Кресненското дефиле вместо "всички завои"- " един-два ", и вместо " със 120 ", вероятно е било с 80-90! И съм съгласен,че подобни рали-изпълнения са допустими само ако пътя е затворен и обезопасен и се намираш наистина на рали, тъй като ако да е нов тоя 2-тонен тупуз, то с тая скорост и този висок център на тежестта се обръщаш, назнайно върху кого, като едното нищо!
            0899 шест5313нула
            За всекиго по нещо

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X