Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

    Поне 7 год. няма да се сменя със сигурност.
    EX Toyota Land Cruiser 120
    Деньги - зло! И тем большее, чем их меньше

    Коментар


    • #17
      От: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

      Ровъра е с 5 години гаранция.
      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

      Коментар


      • #18
        От: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

        И Тойотата е с пет години гаранция,няма да збъркаш ако вземеш Тойотата!

        Коментар


        • #19
          От: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

          много е вероятно ЛР да ви скъса нервите с ел-мел проблемчета след 4-5 години...
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #20
            От: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

            Интересно ми е какъв е смесеният разход на Тойотата?

            Коментар


            • #21
              От: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

              Честно казано дори няма да се замисля за секунда между тези 2-те

              Дискавърито е най-малкото грозно, а като офроуд възможности, возия и двигател не може да се сравнява с Land Cruiser... Казвам го от "големия си опит" (карал съм малко Land Cruiser 4.2 дизел)

              Коментар


              • #22
                От: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

                Много ме кефят такива теми (а те стават все повече)...
                Точно трима говорят от опит или въобще знаят за какво става дума, останалите тежко и категорично отсъждат по снимки, клипчета в тубата и информация от "първа" ръка от кум, колега, съседка или лелинчо...

                Коментар


                • #23
                  От: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

                  Първоначално публикуван от penywise Преглед на мнение
                  Честно казано дори няма да се замисля за секунда между тези 2-те

                  Дискавърито е най-малкото грозно, а като офроуд възможности, возия и двигател не може да се сравнява с Land Cruiser... Казвам го от "големия си опит" (карал съм малко Land Cruiser 4.2 дизел)
                  Само Левски! На мен Кукурузера ми е по-грозен . Малко съм карал и Москвич...

                  Дискавърито има ужасна возия, факт...С тези тъпи възглавници...И този слаб V6...Никак не може да се сравнява с перкинса...
                  А за офроуд възможностите ще ги видим най-рано след 10 години...
                  Със здраве.
                  Виден столичен ихтиолог

                  Коментар


                  • #24
                    От: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

                    Тойотата я имам от пет месеца изминал съм 30000 км, градксо харчи 13 извън града 11.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

                      Първоначално публикуван от haki Преглед на мнение
                      Тойотата я имам от пет месеца изминал съм 30000 км, градксо харчи 13 извън града 11.
                      Ето това вече е нещо друго . Честито колега,дълго да те радва! Дай Боже всеки му !
                      Виден столичен ихтиолог

                      Коментар


                      • #26
                        От: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

                        В момента говорим за превозно средство на цената на малък апартамент в София, който трябва да се заведе едва ли не като допълнителна част от недвижим имот в данъчното (60 квадрата панелка + 5 квадрата джиБ пред блока)... Дали имам възможност или не, никога няма да дам подобна сума пари за купчина ламарини, която ще ме чака отвън.

                        С това на страна, покупката на подобно превозно средство от подобен ценови клас трябва най-малкото да кефи собственика му и никой няма да изсипе една камара пари за нещо, което теоретично е може би, евентуално една идея "по-добро" от друго, базирайки се на субективните оценки на страничен наблюдател.

                        А ти "не ме харесваш", понеже смятам (и винаги съм смятал) Discovery-то за просто грозно превозно средство, приличащо на издялкано с тесла (погледнато отзад).

                        Ще го кажа по следния начин. Ако избора ми трябваше да е между Discovery и Land Cruiser - щях да избере Land Cruisera. Ако в спора беше намесен и Range Rover (особено новия!), тогава ще избера Range Rover-а директно без да се замислям. Очевидно, не съм пристрастен към марка, но нямаше как да дам отговор "От тези двата, бих избрал третия"

                        On top of that, отношението ти е некоректно, тъй като, ако бъдеш питан за мнение по отношение офроуд възможности, здравина или качество ПРИМЕРНО на Ssangyong, GMC, Great Wall, Shuanghuan, Mahindra или Tata - най-вероятно, 99.99% в някоя друга тема би написал "ти луд ли си да си купиш такава марка?!", при положение, че видиш ли, няма да имаш грам представа за какво става въпрос, тъй като освен, че няма да си се качвал на такъв, едва ли ще си и виждал на живо половината от изброените марки, нали?

                        Коментар


                        • #27
                          От: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

                          Колега , не се засягай , но от първия ти пост става ясно само , че Дискавърито е грозно...и то според теб . Но това не значи че не те харесвам заради
                          Първоначално публикуван от penywise Преглед на мнение
                          А ти "не ме харесваш", понеже смятам (и винаги съм смятал) Discovery-то за просто грозно превозно средство, приличащо на издялкано с тесла (погледнато отзад).
                          Дай да бъдем малко по-обективни,понеже намеси возия и мотори .
                          Тойотата само в топ-версията е с въздушно окачване.
                          При Дискавърито след Е-верисията (базовия модел ) всички са на въздух .
                          Остава да кажеш , че на пружини е по-комфортно...


                          Моторите
                          V6 (най-слабия ) 211 кончета ,450 Nm не виждам по какво отстъпва на 4 цилиндровияD-4D (173 кс ,410 Nm )

                          Това са сухите данни.Относно офроуд възможностите-не вярвам в скоро време някой, дал една шапка пари за един от двата автомобила ,да го вкара в гората...Сигурно и двата са зле.
                          И не казвам , че Тойотата е лоша или Диското е по-хубаво .Обаче на бас се хващам, че не си се качвал (карал ,притежавал ) в нито едната от двете коли,пък викаш Само Левски...
                          Виден столичен ихтиолог

                          Коментар


                          • #28
                            От: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

                            Тези теми са интересни първата една страница. След това обикновено ги заключват. Впрочем, интересно ми е колко хора в този форум са имали възможността обстойно да тестват и двата модела? Всичко други са празни приказки. Какво ме кефи, какво не ме кефи, кое как е отрязано. Детска градина Малина.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

                              Возил съм се малко и на двата. В най-високо ниво на оборудване според общите разбирания и на двата. Ами впечатления какви, нови луксозни коли с доста глезотии. В общи линии смятам, че дискавъри 4 се отдалечава от офроуда и по-скоро се приближава до квадратна версия на БМВ Х5. Също така смятам, че покупката на тойота, да не говорим за ЛК винаги е удачна и ще се обоснова възможно най-просто: имали ли сте тойота? НЕ? е затова не знаете какви са и предимствата, а ако не ви харесва как изглежда или не е толкова удобна като....това не значи, че не е пректична и здрава машина. Моя съвет е ЛК, защото асоциирам модела с надеждност, но все пак това е едно субективно мнение!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

                                Първоначално публикуван от noname12 Преглед на мнение
                                Също така смятам, че покупката на тойота, да не говорим за ЛК винаги е удачна и ще се обоснова възможно най-просто: имали ли сте тойота? НЕ? е затова не знаете какви са и предимствата, а ако не ви харесва как изглежда или не е толкова удобна като....това не значи, че не е пректична и здрава машина. Моя съвет е ЛК, защото асоциирам модела с надеждност, но все пак това е едно субективно мнение!
                                Имал съм ТЛК 40, 60, 70 и 80
                                Както и няколко короли.

                                Мнението ти е яко субективно
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X