Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

    И двата ще се взимат от предствителство ,като ще се ползва и данъчно облекчение. Цената е идентична и на двата.
    Land Cruiser 150 Lux Premium и Discovery 4 SE SDV6 ( в офертата е с осем степенна кутия ,а в сайта им пише шест!?!? )
    Колебаем се между двата модела и всякаква допълнителна информация ще ми е от полза.
    Благодаря Ви предварително !
    EX Toyota Land Cruiser 120
    Деньги - зло! И тем большее, чем их меньше

  • #2
    От: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=156541
    First Man, then Machine!
    Lada Niva
    Honda XR 400

    Коментар


    • #3
      От: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

      На Тойотата по-бавно и пада цената май май, а и е доста сигурно че е с нея проблемите ще почнат много много по късно отколкото с Диско-то.

      Коментар


      • #4
        От: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

        Тойотата бих препоръчал, а ако има възможност 200-цата, май е понамаляла разликата ценово със 150-ката вече!
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • #5
          От: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

          Тойота все още прави истински джипове, при Ленд Ровър тенденцията е друга, та и аз съм за Тойота
          ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

          Коментар


          • #6
            От: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

            Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
            ако има възможност 200-цата, май е понамаляла разликата ценово със 150-ката вече!
            Все още разликата е над 65К ...
            First Man, then Machine!
            Lada Niva
            Honda XR 400

            Коментар


            • #7
              Re: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

              200-ца, в Германия има нови по 60х евро без ДДС. 150-ка има един приятел, но нещо не е доволен от вървежа и возията.
              200-цата за мен е по-добра във всяко едно отношение и си заслужава по-високата цена, просто като се качиш от едната в другата и има осезаема разлика.
              Последно редактирано от msi200; 03-08-13, 17:47.
              "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

              Коментар


              • #8
                От: Re: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

                Първоначално публикуван от msi200 Преглед на мнение
                200-ца, в Германия има нови по 60х евро без ДДС. 150-ка има един приятел, но нещо не е доволен от вървежа и возията.
                200-цата за мен е по-добра във всяко едно отношение и си заслужава по-високата цена, просто като се качиш от едната в другата и има осезаема разлика.
                И като сложиш ДДС-то и цената си става колкото е в България.
                Аз също мисля, че ТЛК е класа над Land Rover, независимо дали е 150, или 200.
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                0878 23 58 34- Радо

                Коментар


                • #9
                  Re: От: Re: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

                  Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                  И като сложиш ДДС-то и цената си става колкото е в България.
                  Е не е така, точно в момента излиза 10х лева по-евтино да си я внесеш. За мен това са си доста пари.
                  "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

                  Коментар


                  • #10
                    От: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

                    Направи по два теста на двете коли и ще решиш. Ако гониш повече комфорт на пътя - Д4. Останалото са ти го казали горе. Аз имам опит с два броя Д3 - sans забележки на пътя и извън.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

                      Верно ако се направи тест питащия няма да задава въпрос, а пишещите ще си спестят мненията.
                      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                      Коментар


                      • #12
                        От: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

                        ами не са един клас според мен! диското е по-голямо мисля и отива към класа на V8
                        Ясно е ,че диското ще върви повече ,но токова много електроника ?! Това ме стряска малко иначе има и по-дълги сервизни интервали от тойотата>?!
                        EX Toyota Land Cruiser 120
                        Деньги - зло! И тем большее, чем их меньше

                        Коментар


                        • #13
                          От: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

                          Ако ти е на сърце диското вземи си в темата май няма много фенове въпросното диско
                          ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                          Коментар


                          • #14
                            От: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

                            Първоначално публикуван от auto_marin Преглед на мнение
                            Ако ти е на сърце диското вземи си в темата май няма много фенове въпросното диско
                            Няма .. защото малко са имали възможността да карат Д4 .. а пък и двете заедно - още по-малко. Както казах по-горе - по ДВА теста на двете машини и ще си наясно коя е.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Land Cruiser 150 vs. Discovery 4 кое да избера?

                              Ако МПС-то ще се сменя след не повече от 3-4 години и не ви притеснява, че ще ви излезе по-скъпо на километър отколкото да пътувате с такси... Диско-то...
                              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X