Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите SUV-ве

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новите SUV-ве

    Първоначално публикуван от rusanov Преглед на мнение
    робота е само за 4х2
    Иначе не е лоша колицата. Моя тест драйв беше доста по-кратък и освен че над 120 вътре е шумно колкото в 20 годишната ми шкода, отзад е много тясна и с малък багажник, ако гледаш на него като на семеен автомобил.
    Коментарите са ми за предното поколение, в това от теста би трябвало да е чувствително подобрена шумоизолацията.
    По спомен рено имаха амбиции да правят седем местен дъстър, който ако е с добра цена няма да се замисля хич. Просто този е на платформата на която се прави клио и всички дачии и си е малка кола.
    Сравнително малка е да, на мен лично соренто ми допада повече и като размери. Обаче избора е труден - 4-5 годишно соренто на 200+ хиляди пробег, срещу 0км с 5 години и 150х.км гаранция. Щото с чисто ново соренто отивам в ама много различен ценови клас.
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • От: Новите SUV-ве

      5-годишно Соренто или СантаФе на 200х км НЕ Е 37000лв, а и нямат нищо общо та да се сравняват...
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • От: Новите SUV-ве

        Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
        5-годишно Соренто или СантаФе на 200х км НЕ Е 37000лв, а и нямат нищо общо та да се сравняват...
        Колко е? В момента има як балон на автомобилите. Народо яко зимва на лизинг-кредит-заб(р)авено изплащане.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Новите SUV-ве

          Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
          5-годишно Соренто или СантаФе на 200х км НЕ Е 37000лв, а и нямат нищо общо та да се сравняват...
          Какво ще рече нищо общо?
          Сега погледнах соренто от '14 година и до 150км - най-евтиното 36 хил.лв стария модел. Актуалния модел - от 43 хил.лв.
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • От: Новите SUV-ве

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            В момента има як балон на автомобилите. Народо яко зимва на лизинг-кредит-заб(р)авено изплащане.

            Трябва да се обнови автопарка.
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • От: Новите SUV-ве

              Ами нищо не им е общото, освен че дацията може да я натъпчеш вътре в сорентото. Едното е най-ниския и компактен клас, а другото точно обратното.
              Hyundai Galloper 3.0 V6

              0885 44 60 16

              Коментар


              • От: Новите SUV-ве

                Мойто мнение е без да съм бил притежател че в момента за парите си по добро от дъстър няма.
                Ново от магазина!
                Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                Коментар


                • От: Новите SUV-ве

                  Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                  Мойто мнение е без да съм бил притежател че в момента за парите си по добро от дъстър няма.
                  Ново от магазина!
                  "за парите си..." то няма изобщо кола за 37 000 лв., камо ли 4х4 "по магазините" в Клета Майка.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Новите SUV-ве

                    Първоначално публикуван от rusanov Преглед на мнение
                    , а другото точно обратното.
                    Определено соренто не е най-високия клас. Макар че в днешно време класовете са твърде относителни. Разбира се соренто е два пъти по комфортен от дачия. Но вероятно и два пъти по-скъп. Определящото е за конкретни нужди, кой от какво би се лишил като усещане в сферата на комфорта. Ако определящото е желанието да притежаваш най-доброто (по определени показатели) то нещата вече се разглеждат в друга плоскост. Ето, че има хора за които дъстъра е най-доброто.
                    Според личната ми концепция за моторизация и при мен най-близо до максимума от показатели е тази машина. А финансовата рамка е част от концепцията, безсмислено е да вдигам разходите до безкрай.
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • От: Новите SUV-ве

                      Не ме разбирайте погрешно, аз съм му фен на дъстера. Може би като пораснат децата и нямам нужда от място за мнооого багаж ще си взема. Ама така като гледам следващото поколение вече може да не е толкова изгодно.
                      Другия момент, който ме притеснява е качеството на сглобката. Колега си взе Lodgy чисто ново и предна дясна врата си се затваря по-трудно от другите.
                      Разглеждал съм и аналозите от рено, но при тях е пълна скръб. Цената им е като на истинска кола с качество почти като на дачията.
                      Hyundai Galloper 3.0 V6

                      0885 44 60 16

                      Коментар


                      • От: Новите SUV-ве

                        Първоначално публикуван от rusanov Преглед на мнение
                        Не ме разбирайте погрешно, аз съм му фен на дъстера. Може би като пораснат децата и нямам нужда от място за мнооого багаж ще си взема. Ама така като гледам следващото поколение вече може да не е толкова изгодно.
                        Другия момент, който ме притеснява е качеството на сглобката. Колега си взе Lodgy чисто ново и предна дясна врата си се затваря по-трудно от другите.
                        Разглеждал съм и аналозите от рено, но при тях е пълна скръб. Цената им е като на истинска кола с качество почти като на дачията.
                        На тази я дават да са подобрили истойчивостта на усукване спрямо предходната. Вратите се затварят без проблем, на нов автомобил, проверил съм го. Сглобката е добра с някои изключения, но е пестено от материали, шумоизолация и подобни. При реното мисля че каджар и колеос са добре направени, като побратимите си нисани екс трейл и кашкай.
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • От: Новите SUV-ве

                          Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                          Определено соренто не е най-високия клас. Макар че в днешно време класовете са твърде относителни. Разбира се соренто е два пъти по комфортен от дачия. Но вероятно и два пъти по-скъп.
                          Соренто определено е най-високия клас от СУВ гамата на КИА, а и като цяло на марката, може би само Стингер-а в момента е по-скъп от него. Иначе определено е в пъти по-комфортен от нея, за това си прав. Два пъти по-скъп от твоята е най-ниското му ниво на оборудване, най-виското е почти 3 пъти по-скъпо......
                          2018 KIA Sportage 1.6T AWD GT Line
                          2007 AUDI A6 3.0TDI S-Line Quattro
                          2007 HOMDA FMX 650

                          Коментар


                          • От: Новите SUV-ве

                            Първоначално публикуван от shavo Преглед на мнение
                            Соренто определено е най-високия клас от СУВ гамата на КИА, а и като цяло на марката, може би само Стингер-а в момента е по-скъп от него. Иначе определено е в пъти по-комфортен от нея, за това си прав. Два пъти по-скъп от твоята е най-ниското му ниво на оборудване, най-виското е почти 3 пъти по-скъпо......
                            Имах предвид, че в тоя клас има сув от други марки, разни гл-нещо си на мерц, хикс някой на бмв, рейндж ровър, ауди, ягуар и т.н. Все разни така наречени премиум марки. Съ съответното завишение в цената.
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • От: Новите SUV-ве

                              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                              Имах предвид, че в тоя клас има сув от други марки, разни гл-нещо си на мерц, хикс някой на бмв, рейндж ровър, ауди, ягуар и т.н. Все разни така наречени премиум марки. Съ съответното завишение в цената.
                              От изброените марки, ако купиш някоя нова, с оборудването на Соренто от най-високия клас, което на табела е 99К лева, но може да се вземе за около 90-93, за същите пари, шапка ти свалям.
                              Щото един приятел си взе Ауди, ама то Кю7 е към 250 000 лева.
                              Всяка кола си е в нейния клас. Нито дъстър може да се сравни с Киа, нито Киа с Мерцедес.

                              Коментар


                              • От: Новите SUV-ве

                                Верно са несравними, дори когато са в сервиза. Аз предимно в такива условия съм ги виждал, та за това трудно се впечатлявам и съм в състояние да оценя положителните и отрицателните страни на кой и да е модел. Според нуждите си. Та е възможно да се сравни соренто с глк например. А кю7 е позициониран в различен клас от соренто, та за това. В ежедневието, извън комфорта и простора, едва ли има друго определящо качество. И без престижа разбира се, за когото има значение.
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X