Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за лек автомобил

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Съвет за лек автомобил

    Благодаря за пожеланията.Искаш да кажеш всмукателният колектор? Ако е за него не знам как е оригиналният ,тази я взех така.
    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

    Коментар


    • От: Съвет за лек автомобил

      Честито, Живко!
      Със здраве и безаварийно да я кара щерка ти!
      Много симпатична количка!
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • От: Съвет за лек автомобил

        Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
        Благодаря за пожеланията.Искаш да кажеш всмукателният колектор? Ако е за него не знам как е оригиналният ,тази я взех така.
        Да, всмукателния! Не зная защо съм писал "изпускателния", гледайки снимката, която е повече от ясна. Просто заплес! Съжалявам!
        А самият колектор е интересна изработка и изглежда като ръчно изработен за някакъв тунингован автомобил, въпреки вероятността този да си е фабричен!
        Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
        First impression is not always true. Get inspired.
        Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
        Reading is sooo boring, unlike writing!

        Коментар


        • От: Съвет за лек автомобил

          Първоначално публикуван от Алекс Маринов Преглед на мнение
          Ха, честито и от мен! И да се сбъднат "предсказанията" за неубиваемост от предишния пост на Scrapheap! И един въпрос: това оригиналния изпускателен колектор ли е? Изглежда като изработван допълнително - тунингован, с начина по който са разположени тръбите - кръгово около фланеца.
          Поздрави!
          Оригиналният е. След 93та (ил 94та, не помня точно) така им изглеждат тръбите.

          Джаксън, надявам се си я огледал внимателно отдолу? Ако не е джелатена много, твърде вероятно е да няма и грам ръжда, ако да е австрийка, но все пак зависи от кого и къде е карана. Иначе гледам с всичките шукаритети
          Внимателската с обслужването! Доста е просто, важното е да се чете какво са написали япончетата и да се следва точно.
          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X