Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Туарег, Санта Фе или Аутлендър???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Туарег, Санта Фе или Аутлендър???

    Санта Фе - среден клас джип. Ако не е чипосан, проблем с изпреварванията. Комфортна возия, пространство, обем. Двигател - добър, не създава проблем. Не става за спортно каране по магистрали - скоростно и да е много устойчив в завои. Здрава ходова част. Няма тропане, скърцане... Принципно не дава дефекти. Удобен джип за полуспортен тип на шофиране.
    Като гледам обаче как някои VW ме режат по магистралата.. По-комфортни са, по-устойчиви /литкане при висока скорост в завой/, носят на по-широки гуми. Имаш избор на двигатели, окачване и повече екстри. Една идея по-гъзарски и поне 2 идеи по-скъпи.
    Аутлендъра мога да кажа че си върви хайвана, малко по-тесен отвътре, но в никакъв случай не отстъпва на Санта Фе-то.
    Поддръжка! Е убеден съм, че Хюндай ще спечели. Просто по-луксозните коли са и по-вредни финасово. Да си разправяме, че Мерцедес, БМВ, Ауди са стигнати от Санта Фе - направо си чиста проба лъжа.
    Не знам обаче какво се случва, ако влезнеш в бокса. Ще ти разплачат душата. Скъпи коли и още по-скъпа поддръжка.
    То за едно Санта Фе си е цифра разното му обслужване, пък ако вземеш издухан Туарег, не ти завиждам. НЯМА БАБИ ДА КАРАТ ТАКИВА ДЖИПКИ!
    Както Руси казва - Кефа цена няма!
    Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

    Коментар


    • #77
      От: Туарег, Санта Фе или Аутлендър???

      [/QUOTE]То за едно Санта Фе си е цифра разното му обслужване, пък ако вземеш издухан Туарег, не ти завиждам. НЯМА БАБИ ДА КАРАТ ТАКИВА ДЖИПКИ!
      Както Руси казва - Кефа цена няма![/QUOTE]

      Е те това е приказка
      VW Touareg R5 2005
      Ford Ranger 2.5 Double Cab 2005 Х 2 PC
      Ford Everest 2,5 2006
      Крис

      Коментар


      • #78
        От: Туарег, Санта Фе или Аутлендър???

        Първоначално публикуван от gizdo Преглед на мнение
        Звъннах на приятел в Порше България да ми даде съвет за Туарег. Каза ми- "Купи си нов и не чети по форумите, че ще те объркат напълно"
        Те,от Порше България въобше няма да те объркат,за тези цени това трябва да се забрани за продажба в България
        My Toyota is fantastic! 0888 912 442 / 0897 912 442

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X