Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

    Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
    LJ73-ката става за вадене от водата, но не и за закарване до водата - обикновено говориме за 100-200-300км път в едната посока... А и бившата ми 73-ка е колата, която за 3-те години в мои ръце съм ремонтирал повече отколкото всички останали заедно... Такава вече само на снимка искам да виждам
    Явно си попаднал на съсипан екземпляр,няма друго обяснение..пословично здрави са Крузерите...всичките,освен да е бил с VM-ския мотор,заради който Тойота сигурно и до ден днешен се псуват!
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

      Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
      Явно си попаднал на съсипан екземпляр,няма друго обяснение..пословично здрави са Крузерите...всичките,освен да е бил с VM-ския мотор,заради който Тойота сигурно и до ден днешен се псуват!
      2L-T беше... Здрава здрава, колко да е здрава една 18 годишна (тогава) джипка с неизвестен пробег и недобросъвестен предишен собственик... Направо си е измамник с ловно рибарски магазин до х-л Плиска... Продаде ми го със свалено турбо, което щял да ми даде като си го вземе от мазето... Пет пъти ходих да го искам докато разбера, че няма такова... Ех, младост и наивност... Нищо не разбирах тогава, но ако го бях закарал в сервиз...
      След няколко месеца си купих ново турбо... Щом го сложих мотора изкара 10 дни... След основния ремонт вече беше добре... Тогава пък разбрах, че е "доста" изгнил, а дупките са били запълнени с вестници и кит под боята...
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

        Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
        2L-T беше... Здрава здрава, колко да е здрава една 18 годишна (тогава) джипка с неизвестен пробег и недобросъвестен предишен собственик... Направо си е измамник с ловно рибарски магазин до х-л Плиска... Продаде ми го със свалено турбо, което щял да ми даде като си го вземе от мазето... Пет пъти ходих да го искам докато разбера, че няма такова... Ех, младост и наивност... Нищо не разбирах тогава, но ако го бях закарал в сервиз...
        След няколко месеца си купих ново турбо... Щом го сложих мотора изкара 10 дни... След основния ремонт вече беше добре... Тогава пък разбрах, че е "доста" изгнил, а дупките са били запълнени с вестници и кит под боята...
        Абсолютен измамник,но явно ти е бил първи джип и си подходил емоционално...на всеки се е случвало.Именно този злощастен опит те е накарал да загубиш доверие в марката.Аз на твое място бих посетил магазинера след време с чисто кръвожадни намерения,и насаме /!/ бих му дал такова турбо и китосване,че много седмици наред да се чуди как да седне без да изохка!Не,че нещо ще се промени,ама да не смята,че ме е измамил безнаказано!
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

          Малко късно (може би); но защо не погледнеш Peugeot 4007.
          Отговаря на всички твои изисквания и се вмества в цената...
          Всъщност си е маскиран outlender ;-)
          Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

          Коментар


          • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

            гледам ги 4007-ците /нали жената раоти при тях/, ама тия дето ми хващат окото не са по 20 бона...
            Да ми е честит новият аватар
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

              За тойота не бих казал, че съм загубил доверие в марката.
              Ако си купя къща на село, с удоволствие бих си метнал една баба тойотка за къси разстояния...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                Да ми е честит новият аватар
                Kва е тая умрела баничарка бре
                ти от джип за 20к на баничарка за 6-700лв
                иначе дане съм офф. виж ги шеви треилблейзър,адски ме кефят.Е верно няма дизели ама пък има газови у-би
                Pathfinder 4.0L

                Коментар


                • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                  Я не обиждай белия лебед, че ще станем на кълбо!

                  Днес гледах едно Волво ХС70 Д5 и много ми хареса салона, но има странен проблем (99% от хидравличната рейка) - като завъртиш волана половин оборот и го задържиш така, започва едно колебателно движение около 1-2см измерено по волана... Някой правил ли е ремонт на рейка на волво - да не би това да е причината човека да го продава...
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                    Последното (за момента) развитие по темата е, че почти на 100% съм решил да бартеросам пасата за едно волво ХС70 автомат с Д5 мотор... Като концепция ХС70 ми пасва най-добре - достатъчно висок и с 4х4 задвижване за пускане на лодка без рампа, същевременно икономичен и бърз (Vмах 210кмч)... Дори е 7 местен... За Д5 мотора чувам само добри неща...
                    Лошата страна е, че волво по принцип е с по-скъпа поддръжка, а автоматът им е потенциално проблемен - Айсин...
                    Добрата новина е, че е ДОСТА комфортно, еле пък сравнено с Гранд Витарата...
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                      Внимавай с Волво.При нас има 4 служебни две леки коли-cross country,два джипа.Всичките са купувани чисто нови и карани в БГ.На всичките не са сменявани само стъклата на огледалата за обратно виждане на вратите,на всичките.Двигатели,скорости,дифернциали са от говнолин,на сите Сега и изтича гаранцията,познай къде ще отидат?

                      поздрави

                      Коментар


                      • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                        По колко км са вашите волва и персонални служебни ли са или за общо ползване? Имам известни съмнения, че това има някакъв проблем с диференциал, защото продавача за 5 мин два пъти повтори "няма виене от диференциала"
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар


                        • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                          Няма ли някоя върната в официалният вносител, която да е с гаранция от шест месеца и нея да вземеш да гърбиш?
                          Инак, нали знаеш че колкото коли, толкова и мнения ще чуеш.

                          Аз имам 200 000 километра на Каптива за четири години и за тях съм сменил една щанга напречна отпред за 100 лева и каре на кардана за 200 лева. Лично съм я карал и мога да кажа че зависи от шофьора. Междувременно няколко мои познати и приятели караха подобни пак служебни и ги скапаха за по 50-70 хиляди километра.
                          Сега карам Соренто и мога да ти кажа, че съм впечатлен от това колко е безшумно и луксозно за парите, за които е купено.

                          Волво е здраво и концепцията му е изпитана достатъчно. Сам виждаш, че това е единственият SUV, който има самокозметични промени и доизпипване на агрегатите, без да има сериозно експериментиране върху него на всеки 2 години, както вече стана модерно.
                          Закарай избраната кола на една сериозна диагностика и се мятай в нея, така или иначе след няколко месеца ще ти е омръзнала, а до гонида-две вече ще се оглеждаш за друга

                          Коментар


                          • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                            Комбинацията от комфорт на лека кола /луксозна!/ и що-годе възможности на черен път се среща само при 3 модела: Волво ХС70, Ауди А6 олроуд и Субару Аутбек... Аудито единодушно се разглежда като най-скъпия за поддръжка вариант на 6-10 годишна кола... Субаруто също го гледам като вариант... Там пък разхода на бензин е сериозен, а не ми се става бомбаджия (шегичка)
                            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                            Коментар


                            • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                              Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                              По колко км са вашите волва и персонални служебни ли са или за общо ползване? Имам известни съмнения, че това има някакъв проблем с диференциал, защото продавача за 5 мин два пъти повтори "няма виене от диференциала"
                              Колите са персонални.Най големият пробег е 198 000км.Карат ги улегнали хора.Далче са от мисълта за рейсинг.Това което аз видях,Волво няма да си купя никога.Едното cross county пътува само на дълъг път,с един резервоар 70л нафта 4 пъти минава маршрута София-Пловдив.Зависи и от задволанното устройство,ама при всичките сходни проблеми?А,не мерси.Да си ги кара някой друг
                              Рена правени в Турция(среден клас,не Клио)за същите години и пробег-само консумативи и биалетки,а се карат от файтонджий .

                              поздрави

                              Коментар


                              • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                                Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                                ...Едното cross county пътува само на дълъг път,с един резервоар 70л нафта 4 пъти минава маршрута София-Пловдив...
                                Дай някаква информация за разхода на джипа, че жената дава заявка за такъв, макар и да не е оцелила момента! Това което аз имам като инфо от колега, който имаше такъв по-добре да не го споменвам, че е малко космическо като стойост.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X