Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

    Това от личен опит ли го казваш? Щото новите не се славят да се по-здрави от старите, хеле пък по-ефтини за оправяне... Ако го сравнявам с Волвото определено не бих се колебал, рено/нисан също. Така де, аз знам, че Х5 е само за богати гъзета с много кинти и малко акъл... но практиката ми показва друго. Днес 2 пъти чета, че бмв и особено Х5 е опасно за другите на пътя и по светофарите само се дърпат... но моята практика с марката и модела е различна.

    Коментар


    • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

      Човек, за тия пари дето си готов да дадеш, аз лично бих се разходил из дилърите на изброените марки и бих им счупил кокалчетата с пари на масата. В момента е пълно с джипки на по 3-4 години до 20 000 лева.
      Видя ли Аутоплаза дето го преместиха до Булварията в Люлин? В момента там е пълно с всякакви SUV и други производни, на които викаме джипка.

      Коментар


      • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

        "Човек, за тия пари дето си готов да дадеш..."
        То хубаво с парите, ама нали трябва да реша за какво да ги дам... Едва ли ще е за това с най-голяма отбивка в цената...
        Имам известни колебания за Х3, но Х5 няма да е със сигурност...
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

          в тая аутоплаза си харесах само един ягуар, ама ще го купя в следващия живот...
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

            Х-а само заради волвото го намесих. Обаче 3ката мисля ще ти дойде малка. А и нали лодка с колесар и гьолове има намесени, мисля ти трябват бавни. Ако би преглътнал бенз на газ /не много удачно за къси дистанции из софето/ си взимаш Гранд. Инак може да помислиш за МЛ, ако не са ти грозни, както аз ги приемам. Мисля си Диско 3, че не споменаваш, а отговаря на всичко дето искаш. Що така?

            Коментар


            • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

              диското не е ли голям кютюк... аз търся нещо по-динамично и по като лека кола... Х3-ката би трябвало да става - не е чак толкова малка... Х5 мисля, че няма влиза в гаража /широчина на вратата 205см/...
              Лодката /общо тегло с ремаркето около 600кг/ и пасата я тегли идеално, но проблемът е пускането на вода, когато вали дъжд примерно... Иначе се огледах и в един Рейндж за 20 000лв, ама ми намекнаха, че ще се нахендря на дебелия...
              Засега съм на вълна тест-драйвове на различни варианти и проучване за "подводни камъни"...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                ... Мисля си Диско 3, че не споменаваш, а отговаря на всичко дето искаш. Що така?
                Щото тежи почти 3 тона, харчи като джип и не върви като лека кола. Добър избор е ако се търси съвременен сув, който комфортно да побира хора и багаж.

                Коментар


                • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                  Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                  диското не е ли голям кютюк... аз търся нещо по-динамично и по като лека кола... Х3-ката би трябвало да става - не е чак толкова малка... Х5 мисля, че няма влиза в гаража /широчина на вратата 205см/...
                  ...
                  Диското е или голям кютук в сравнение с лека кола, или динамичен камион - зависи от гледната точка... А ако си купиш Х5 и не ти се побира в гаража, не се притеснявай, моя е голям и се дава под наем.
                  ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                  Коментар


                  • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                    динамичен камион е Тойота Тундра... Ама ми пресъхна нефтения кладенец...
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                      Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                      Четох за този разход на Аутбех Н6 в субару форума, до момента изгорих няколко резервоара и все още не съм го постигнал. Колата до момента я карам само на градско, минимален ми е 12.5, максимален 14.8/100. Дори и да стигна 17/100, за мен Аутбека категорично си заслужава пред алтернативите му.
                      Този разход е абсолютно реален,само че е разход на ГАЗ или казано с други думи +10% от бензиновия разход. П.П Може би не си обърнал внимание че става въпрос за разход на газ защото почти всички с Н6 карат на газ и често пъти когато стане въпрос за разход по презумпция се подразбира че е за газ...П.П-1 И според мен Аутбека категорично си заслужава пред алтернативите му.

                      Коментар


                      • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                        все си мисля, че газта е приключение, в което не ми се участва... знам ли...
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар


                        • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                          X5 - Width (mm) 1,994 Но това дали е със събрани огледала или отворени не знам, може утре да прасна една ролетка, че да е ясно 100%, пък за най-лесно да ти дода на гости /днес бях из квартала, но сега го видях това/ и ако влиза, начи влиза . Toва обаче до 10тина дни най-рано.

                          Е ако диско 3 е тромаво, значи 200тди едва движи, с което не мога да съм съвсем съгласен, но да... не е и лека кола. Диското като го взех преди да го "наджипя" ми правеше 8-9 извън и 9-10 градско като разход, остава нов дизел да арчи повече... Кютук не бих казал де, пробвай го де, то не пречи. Аз бих покарал всичко. Гранд-а е #1 ако ще е газ и не мисля да имаш проблем да сложиш газ и на V8, зависи все пак какъв. За моя 4.4 има супер отзиви и ще му се слага 100%... 1.27 е литъра б.си, не 2.60... Разхода на газ може и да не е 10% отгоре, все пак сме 2013 и инжекционите и комповете им не са като АГУ, но да не настане сега спор тук голям. Рейндж също бива, но там е като при грандовете, трее си е бенз, та по-добре гранд.

                          Коментар


                          • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                            Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                            X5 - Width (mm) 1,994 Но това дали е със събрани огледала или отворени не знам ...
                            BMW E53 X5 - Размери

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1fff8fd033d4baa3.png
Прегледи:1
Размер:114.7 КБ
ID:5465748

                            Коментар


                            • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                              Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                              Мисля си Диско 3, че не споменаваш, а отговаря на всичко дето искаш. Що така?
                              Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                              Е ако диско 3 е тромаво, значи 200тди едва движи, с което не мога да съм съвсем съгласен, но да... не е и лека кола.
                              Диско 3 не отговаря на почти никое от условията.Но пък динамиката му е по-добра от доста леки коли
                              Виден столичен ихтиолог

                              Коментар


                              • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                                Е как, има със 7 места, цените се въртят около 20к, е има и по-скъпи ест. и разхода би трябвало да е подобен, говорим за дизел... все пак и с малко компромис мисля да е читава машинка за нужните на Тедо, макар и по-едра от гранд витара...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X