Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проект - създаване на СуперУАЗ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от Миро Иванов Преглед на мнение
    Не се стърпях " Молотовката мостовете й са и най-слабото място и за това ги подменят с БРДМ-ски. " Това може ли да ми го обясниш така user friendly.
    Нямам идея - възможно е само част от карантията да се ползва, но правено от един сервиз, с който работех.

    Коментар


    • Кажи пак за предния мост волга, какво смяташ да правиш с него ?

      Коментар


      • Първоначално публикуван от A.pantev Преглед на мнение
        Кажи пак за предния мост волга, какво смяташ да правиш с него ?
        Ами да си го комбинирам с Авиа или с Патрул или всичко с ПЧ 4:1 или сходно. На черно не вярвам, че ще е проблем.

        Коментар


        • Волга с 4х4 няма, или поне няма масово.Предният мост на волга е това. Как ще го комбинираш с паджеро незнам.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Без име.png
Прегледи:346
Размер:281.1 КБ
ID:6562307

          Коментар


          • Я, ама това ли било преден мост от Волга?
            Ами той с независимо бе, тъкмоще стане за моята идея за независимо окачване от Паджеро 3.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • Първоначално публикуван от viperr Преглед на мнение
              Волга с 4х4 няма, или поне няма масово.Предният мост на волга е това. Как ще го комбинираш с паджеро незнам.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Без име.png
Прегледи:346
Размер:281.1 КБ
ID:6562307
              Абе , хора не разбрахте ли, че като се каже Волга при такъв тунунг се разбира уазков преден мост с карантия от волгов заден. Но понеже Волгата е донор на П. и К. му казват Волгов мост или Волгови мостове. Един вид от където майката от там родата...

              Коментар


              • Ми не ама мерси за пояснението че възникват едни такива такова.

                Коментар


                • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Super-UAZ.jpg
Прегледи:342
Размер:152.8 КБ
ID:6562363
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • Джоу (x3mrjoe)
                    Джоу (x3mrjoe) коментира
                    Редактиране на коментар
                    Важното е, че се намерихте с който трябва. Не щя да се разходиш у Jeep форума, и планината дойде при теб.
                    Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 19-02-20, 13:42.

                  • petkov_bb
                    petkov_bb коментира
                    Редактиране на коментар
                    Много е забавно и весело, когато нещата се губят в "превода".
                    -Пробвали машинен превод на сентенцията "Далеч от очите ,далеч от ума" от английски на руски и после обратен превод- получили "сляп идиот".

                  • Владо М
                    Владо М коментира
                    Редактиране на коментар
                    Петков или Гагич е одиозната фигура?

                • Първоначално публикуван от viperr Преглед на мнение
                  Ми не ама мерси за пояснението че възникват едни такива такова.
                  Ами малко по-назад има схеми и видео как се прави цялата гимнастика, даже един колега сподели, че е работил по тях и го е направил.

                  Коментар


                  • Това някога беше стойностен портал... Лека му пръст...
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                      Това някога беше стойностен портал... Лека му пръст...
                      Не се притеснявай - всяко едно застаряващо поколение си мисли, че светът свършва с него. Хубавата новина е, че не е така. Намерил съм и хора за шасито на възраст под 30г. и дават гаранция за три тона товар, даже имат и реализиран работещ проект. А забравих, то не било възможно...

                      Коментар


                      • Владо М
                        Владо М коментира
                        Редактиране на коментар
                        Бай Кольо честно казано ме изненадваш-не очаквах, че си толкова злобен човек. Но ти прощавам, вероятно си изпил някоя друга ракия, жената те е нахокала и си прегърнал клавиатурата да си излееш мъката. Даже няма и да те докладвам - нека грозните ти думи си седят. Надявам се някой ден на трезво съвестта ти да ти поговори и сам да сигнализираш някой модератор да ги изтрие. Цапат теб - не мен, дано някой ден го осъзнаеш.
                        А относно боя питай някой циганин от Градец-ядрото на дървената мафия-тези хора не бият, а убиват в повечето случаи дали съм ял бой в гората.

                      • Владо М
                        Владо М коментира
                        Редактиране на коментар
                        Колегата БулАф няма идея каква убийствена интуиция има понякога...

                      • Кольо
                        Кольо коментира
                        Редактиране на коментар
                        "Бай Кольо честно казано..............."
                        За да можеш да кажеш честно, първо трябва да имаш чест, нали?

                        Аре бегай да сучеш от майка си

                    • По принцип един оффроуд проект се започва от гумите. С какви гуми планираш да караш СуперУАЗ-а?
                      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                      Телефон - в профила!

                      Коментар


                      • petkov_bb
                        petkov_bb коментира
                        Редактиране на коментар
                        То имаше даден отговор в коментар към пост 22 .

                      • Владо М
                        Владо М коментира
                        Редактиране на коментар
                        Чувствам се вече като класиците. Прецизно изучаван и цитиран.

                      • petkov_bb
                        petkov_bb коментира
                        Редактиране на коментар
                        Някой "идеи" се губят в превода.....С мозъка човек мисли,че мисли,а там се раждат и всички заблуди!

                    • Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                      По принцип един оффроуд проект се започва от гумите. С какви гуми планираш да караш СуперУАЗ-а?
                      С евтини, че са консуматив.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • Владо М
                        Владо М коментира
                        Редактиране на коментар
                        Ей, чувствам се четен това си е комплимент класиците ряпа да ядат

                      • Джоу (x3mrjoe)
                        Джоу (x3mrjoe) коментира
                        Редактиране на коментар
                        Споко, просто чета всички технически теми, въпреки че тая мааалко се разминава по същество.

                      • Владо М
                        Владо М коментира
                        Редактиране на коментар
                        Олекна ми, няма да издавам мемоари...

                    • Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                      По принцип един оффроуд проект се започва от гумите. С какви гуми планираш да караш СуперУАЗ-а?
                      Първоначално с тракторки или дори виетнамски гуми-няма идея какъв цолаж са джантите на Авиа-та. Трябва да взема да питам и това. Важен детайл, който съм изпуснал...

                      Коментар


                      • Владо М
                        Владо М коментира
                        Редактиране на коментар
                        Прав си донякъде - нямам теоретични знания за конструктор. Но за сметка на това имам практичен опит, който вие конструкторите нямата. Въпросът е да се намери баланс.

                      • cecoa1
                        cecoa1 коментира
                        Редактиране на коментар
                        Аз съм прост шофьор, а не конструктор. Правилните знания компенсират опита, докато обратното не е задължително вярно. Човек без основни знания и правилен начин на мислене, не може да се учи от опита си. Самият ти си доказателство с някои от разсъжденията си, но не можеш да се видиш отстрани, просто нивото ти на компетентност те ограничава. Дори може да се каже, че опита с неправилни и глупави изводи от него ти пречи. Така че няма как да намериш баланс.

                      • Владо М
                        Владо М коментира
                        Редактиране на коментар
                        В интерес на истина не си никак прост шофьор. Грамотни (езиково) шофьори не познавам Имаш много добра теоретична подготвеност, на асфалт може би имаш повече опит от мен, но практиката в офроуда опредлено ти куца. Говорим за джип конструкция, а не джуганска. Така че и ти помагаш, без да се усетиш. Дано само не се повлечеш по акъла на простаците...

                    • Абе вие още ли се връзвате?
                      יעבור
                      «И това ще мине»

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X