Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Уазика се разболя ,помагайте !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

    Ха така .А сега разкажи какъв е бил проблема и как се реши.Нали това очакват потребителите във форума които имат или ще имат подобен проблем.Благодаря.
    Румен Николов

    0888 358 572

    Коментар


    • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

      Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
      Това трябва да е над Ново Село , там съм се качвал с лека кола многократно и то с различни, но извън пътя става за тестове .
      Да,Краси това е над Ново село.
      Но да кажа пак не си падам по рисковани изпълнения особено с 5 хлапета в колата,колкото и софт да е, си беше екстра, като начало на деня.
      Поздрави,обади се някой път да покараме заедно.

      Коментар


      • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

        Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
        Ха така .А сега разкажи какъв е бил проблема и как се реши.Нали това очакват потребителите във форума които имат или ще имат подобен проблем.Благодаря.
        Колега проблеми имаше много, описал съм ги по горе в темата,но най-големи ядове имах със скорости и раздатка.Основно шумове,удари на метал,причините за мен са от менте части,реших ги с закупуване на части от Карбон Плевен и от Метропол Пловдив.По скъпи са,но купувайки многократно украински гаражни ментета съм си платил поне 3 пъти оригиналните.Скоростите ми са с нови валове,лагери, 2 -3 зъбни колела от старото СССР производство,но вярвай или не разликите са очевидни,няма нужда от измервателни инструменти дори.Пример давам с прочутата зъбчатка за бързи и бавни. Купих две нови по 45лв,но нямаха нищо общо с една от резерва,която е 2 пъти по скъпа,тя си пасна на място почти като отлята,а по евтините лацаха и на опшаката на скоростите и в шлиците на вала за заден мост/предполагам знаеш за какво говоря/.Купих зъбчатка за задна скорост ,наложи се да й сменя лагера със този от старата,щото играеше в оста.Зъбното колело което е и муфа за 1 и задна също го купих от така нареченото старо производсто и имаше защо ,пасна си на вала перфектно за разлика от другото "ново" украинско или китайско,вече незнам какво производство.
        И най-важното е че всичко си го правих сам по метода на проба грешка,но труда си заслужаваше,сега съм доволен от резултата най-накрая.
        Един старец ми каза нещо което няма да забравя ...неможе да неможе бе момче!!Излезе много прав.
        Поздрави.

        Коментар


        • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

          Първоначално публикуван от Antol Преглед на мнение
          И най-важното е че всичко си го правих сам по метода на проба грешка,но труда си заслужаваше,сега съм доволен от резултата най-накрая.
          Един старец ми каза нещо което няма да забравя ...неможе да неможе бе момче!!Излезе много прав..
          Поздравления за труда и успеха!!! С удоволствие да си Я "джиткате".
          А "приказката" е много вярна,че-(няма начин да няма начин,а ако няма начин-поблема е в "начина"!)

          Коментар


          • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

            Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
            Поздравления за труда и успеха!!! С удоволствие да си Я "джиткате".
            А "приказката" е много вярна,че-(няма начин да няма начин,а ако няма начин-поблема е в "начина"!)
            Благодаря.

            Коментар


            • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

              Евала, радвам се че най-после си оправи УАЗ-ката, да си я караш със здраве и много да те слуша

              Коментар


              • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                Евала, радвам се че най-после си оправи УАЗ-ката, да си я караш със здраве и много да те слуша
                Благодаря.

                Коментар


                • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                  Снощи малкия ми обеща да стане рано и да ходим на вилата,ама аз си знаех че тая няма да я бъде.
                  Та станах разходих кучето, изпих си кафето след което стана ясно,че нашия ще се излюпи някъде около обед,демек няма да ходим никъде.
                  Ама мен нещо не ме свърта в къщи и ......реших да направя на уазика един парапет за бронята хем да му пази очите от разни клонки и тръни,хем да му зкача по късно едни ванти и се почна....

                  Коментар


                  • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                    Направих шаблон от бял картон.
                    И докато го правех,
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1683.jpg
Прегледи:1
Размер:170.7 КБ
ID:5617432
                    2-3ма ме питаха да не би да са ме наели,да возя булката днес,та му слагам панделки на Уазика.

                    Коментар


                    • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                      Маалиии я направо уздверех,както се казва по нашия край,захванал съм се със такава сериозна задача ,а тия за панделки ми плямпат.
                      Отидех до магазина и накупих жилезор и се почна едно кроене и заваряване.
                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от Antol; 18-10-14, 19:34.

                      Коментар


                      • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                        И след шев и кройка с помоща на ракиицата и доматите се стигна до това.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1688.jpg
Прегледи:1
Размер:136.8 КБ
ID:5617438
                        Последно редактирано от Antol; 18-10-14, 19:42.

                        Коментар


                        • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                          Нема да намирате кусури оти ракиицата ми развали фокуса и реших да продължа утре,ако съм на кеф де.
                          To be continued.....дет викат англоговорящите

                          Коментар


                          • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                            Освен, че е грозно като Фашизма е с отрицателна полезност.
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X