Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Започна ремонтът на УАЗа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Започна ремонтът на УАЗа

    Здраво !!! Продавам си ролбарчето отпред и се чудя дали някои няма да си го хареса за неговата машинка !!!

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0055.jpg
Прегледи:1
Размер:99.9 КБ
ID:5263618 Цена: 50лв.
    П.п. "Работата винаги продължава!!!" :P [SIGPIC][/SIGPIC]
    GSM - 088/8877521

    Коментар


    • От: Започна ремонтът на УАЗа

      Колеги интересува ме дали е останал някаде по котий и сандъци един блокаж да монтирам на задния мост!
      Ще се радвам, ако някои ме зарадва с положителен отговор и добра цена !!!
      П.п. "Работата винаги продължава!!!" :P [SIGPIC][/SIGPIC]
      GSM - 088/8877521

      Коментар


      • От: Започна ремонтът на УАЗа

        Абе то и аз търся блокаж ама няма.
        Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

        Коментар


        • От: Започна ремонтът на УАЗа

          Другата седмица ще има в Самоков (поне така каза собственика на магазина от към Гостилницата).
          Случайни хора УАЗ не карат

          Коментар


          • От: Започна ремонтът на УАЗа

            Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
            Другата седмица ще има в Самоков (поне така каза собственика на магазина от към Гостилницата).
            Ама цена знае ли се ? Защото ако ми хареса може да ми запазиш един брои !
            П.п. "Работата винаги продължава!!!" :P [SIGPIC][/SIGPIC]
            GSM - 088/8877521

            Коментар


            • От: Започна ремонтът на УАЗа

              Не се знаело но предишните били на 240-250.Говори с адаш ти, че аз само минах и ги отекчих за такива неща дето знам че нямат и така казаха, нямам път натам по принцип.
              Случайни хора УАЗ не карат

              Коментар


              • От: Започна ремонтът на УАЗа

                Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
                Не се знаело но предишните били на 240-250.Говори с адаш ти, че аз само минах и ги отекчих за такива неща дето знам че нямат и така казаха, нямам път натам по принцип.
                OK приятелю, ще му драсна един ред и на него да видим дали ще ме зарадва !!!
                П.п. "Работата винаги продължава!!!" :P [SIGPIC][/SIGPIC]
                GSM - 088/8877521

                Коментар


                • От: Започна ремонтът на УАЗа

                  Говореше за едни 350лв,но скоро блокаж от там не сме взели.

                  Коментар


                  • От: Започна ремонтът на УАЗа

                    Аз май ще си продавам едната касета, така че ако в Самоков не доставят касети мога да ви помогна. Аз съм много доволен от нея и няма да се разделя с нея на цена под 400лв.
                    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                    Коментар


                    • От: Започна ремонтът на УАЗа

                      Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                      Аз май ще си продавам едната касета, така че ако в Самоков не доставят касети мога да ви помогна. Аз съм много доволен от нея и няма да се разделя с нея на цена под 400лв.
                      Много благодаря колега за инфото, но като се има предвид, че е карана касетата и не се знае какво и е състоянието не мога да дам повече от 200лв. Ще се чака от самоков какво ще предложат като оферта !!!
                      П.п. "Работата винаги продължава!!!" :P [SIGPIC][/SIGPIC]
                      GSM - 088/8877521

                      Коментар


                      • От: Започна ремонтът на УАЗа

                        Здравейте, искам да попитам само, на този блок, коляновия вал, не е ли с единия широк основен лагер.
                        Тоест от по старите модели валове, а може би сте го заменили с новите валове до колкото сЪм Чувал ставали, но не сам сигурен.

                        Коментар


                        • От: Започна ремонтът на УАЗа

                          браво колега УАЗА изглежда много добре двигателя е станал страхотно.имам един въпрос кум вас колеги имам проблем с гарнитурата и платното на бензиновата помпа на 469Б.слагам втори комплект и не знам от какво са направени но от бензина 95 направо се разпадат веднага щом бензина влезе в помпата.ако някой знае качествена гарнитура и платно нека помогне.благодаря предварително.

                          Коментар


                          • От: Започна ремонтът на УАЗа

                            Първоначално публикуван от joro_honda Преглед на мнение
                            браво колега УАЗА изглежда много добре двигателя е станал страхотно.имам един въпрос кум вас колеги имам проблем с гарнитурата и платното на бензиновата помпа на 469Б.слагам втори комплект и не знам от какво са направени но от бензина 95 направо се разпадат веднага щом бензина влезе в помпата.ако някой знае качествена гарнитура и платно нека помогне.благодаря предварително.
                            Вземи ремонтен комплект или нова помпа от Карбон Плевен.
                            УАЗ 31512 Мицубиши L 200

                            Коментар


                            • От: Започна ремонтът на УАЗа

                              Първоначално публикуван от joro_honda Преглед на мнение
                              браво колега УАЗА изглежда много добре двигателя е станал страхотно.имам един въпрос кум вас колеги имам проблем с гарнитурата и платното на бензиновата помпа на 469Б.слагам втори комплект и не знам от какво са направени но от бензина 95 направо се разпадат веднага щом бензина влезе в помпата.ако някой знае качествена гарнитура и платно нека помогне.благодаря предварително.
                              Еми колега незнам и аз взех нова и след 70 км спря да работи и се нервирахме с моите познати и като взех една ел помпа с обратен момент за връщанена бензин и един филтар железен мисля че от моноинжекция ще те излъжа (когато са го правили в сервиза мен ме нямаше) и стана бомба!
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0078.jpg
Прегледи:2
Размер:94.6 КБ
ID:5265893 За сега съм нямал проблем с този момент дано нямам и за напред, но вчера направих 500-те километра и сега следва парва смяна на масло след основния ремонт! Но това ще стане в понеделник в PanService на околовръстното под острия поглед на маисторите !!!
                              П.п. "Работата винаги продължава!!!" :P [SIGPIC][/SIGPIC]
                              GSM - 088/8877521

                              Коментар


                              • От: Започна ремонтът на УАЗа

                                Първоначално публикуван от Цветан Димов Преглед на мнение
                                но като се има предвид, че е карана касетата и не се знае какво и е състоянието не мога да дам повече от 200лв. Ще се чака от самоков какво ще предложат като оферта !!!
                                Напротив колега, касетата е ясно в какво състояние е- работи отлично( във форума има достатъчно клипове и колеги, които са карали с мен). Нова БТР-ска касета не е ясно как ще работи-някои работят добре, някои много "вяло"- да се чудиш зацепва ли или не?
                                Както и да е, успех с покупката.
                                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X