Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ssang Yong Korando

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ssang Yong Korando

    здрасти на всички. взех си Корандо 99г. 2.3TD
    ако някой знае нещо повече за този джип и не го мързи нека каже нещо ! за сега забелязах само , че има ли сняг, камо ли лед, не трябва да го вадя от гаража, все едно Мая Плисецкая/балерината
    всяко инфо за тази машина би ми било ценно , благодаря !

  • #2
    Първо, си сложи едни хубави зимни гуми, за да премахнеш ефектна на Мая . Доколкото съм запознат, ти си единствения тук във форума с такъв джип. Ще чакаме да споделиш впечатленията си, като понатрупаш опит с него. Много безаварийни километри и да те радва много.


    П.С.: Ако някой, тръгне да ти разправя, че не става за нищо, не го слушай, а провери сам За примери - ninja_1 (Сотир с Kia Sportage) и V93 (Чавдар с Hundai Galoper).
    RB Patrol Team

    Коментар


    • #3
      Мерси
      бях се поотчаял, всички които го видяха или се изхилиха гадно или казват едно многозначително "з*еби"
      а за гумите ще те послушам !

      Коментар


      • #4
        Джипа е добър но да караш градско.

        Коментар


        • #5
          Недеи да ходиш в гората щото е пълно с УАЗки и ще трябва да ги дърпаш

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от nikol4o
            Джипа е добър но да караш градско.
            Колега, ще споделиш ли впечатленията си от карането на Корандо "по черно"?
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #7
              аз карах но миналата година катастрофирах.само че моя беше 2.5 дизел, 96 г
              "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

              Коментар


              • #8
                джипа съм го взел главно за черни пътища , от софия до вилата са 50 асфалт и 10 черен път с дупки и нанагорно . из софия ходя само пеша. в краен случай гр,транспорт

                Коментар


                • #9
                  Честито колега,
                  Аз имах Муссо а то е същото.
                  За новата ти кола или хубаво или нищо, аз заради това няма да казвам нищо
                  LZ1HKW
                  Реглаж на преден и заден мост
                  My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                  Коментар


                  • #10
                    да ти кажа търкалях го 2 години предимно по асвалт. налагало ми се е да се качвам до обекти но през лятото , много ми допаднаха доста по бавните му предавки в сравнения с тези на нивата. ,комфорта също не е лош.но за кални пътища , просто са мираж за него
                    знаеш ли с каква скоростна кутия е
                    "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                    Коментар


                    • #11
                      ръчни скорости - има си и пета и задна

                      Коментар


                      • #12
                        е има си хас да няма и задна
                        защото им слагат и от изудзо затова те попитах
                        а имам и чаркалъци за такава кутия
                        качи някоя и друга снимка
                        "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                        Коментар


                        • #13
                          ще имам в предвид ама недай боже да ми се налага, мерси
                          като го щракна,ще сложа

                          Коментар


                          • #14
                            Някой тук се оплакваше от нещо подобно, но дано ти да имаш късмет с твоето. Освен това имам един колега който си продаде Корандото пролетта, защото по неговите думи "го е съсипало от неизправности" Питам го какви са били той си спомни само за две ...И на това ако му викат съсипване...Иначе едната неизправност е била сериозна, от изключително градско каране (на офроад не е излизало никога) се е разпаднала рейката. Хората в някакъв сервиз в който са го правили са казали че такива са рейките на Фолксваген Поло и Шкода Фелиция - имали са предвид размера.
                            Аз това не съм го виждал и не мога да коментирам, това са само негови думи. Иначе на мен на външен вид ми харесва, но имане-даване с него не съм имал никога.
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #15
                              Работи ли му предния мост? Питам защото хъбовете им са с едни вакуми , едни мембрани, и обикновенно не им работят

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X