Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Продължение на темата LANDWIND,китайската сила

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Продължение на темата LANDWIND,китайската сила

    Много ми е интересно, какво мислите за този SUV, ама сериозно?
    Почвам да се навивам за него. Много екстри, хубав мотор, горе , долу проходим за моите нужди. В Холандия били вкарани двеста ама дали ги купуват, кой да ти каже.
    Не си правя живота по сложен отколкото трябва!
    Ландуинда е супер Джип!

  • #2
    Не си хвърляй парите бе човек, това е сурово! Технологичен демонстратор. Демек - след две години ще се научим да правим ей такова. Техния си китайски министър на квото там два дена го разправяше по всички Евронюзове и прочее световни кабеларки и сателитки. Това за двете години. Както го купиш, така трябва да почваш да го правиш. Обаче ако имаше опит в строителството на джипове нямаше да задаваш тоя въпрос. Таралеж в гащите.

    Коментар


    • #3
      Re: Продължение на темата LANDWIND,китайската сила

      Първоначално публикуван от avtoman
      Много ми е интересно, какво мислите за този SUV, ама сериозно?
      Почвам да се навивам за него. Много екстри, хубав мотор, горе , долу проходим за моите нужди. В Холандия били вкарани двеста ама дали ги купуват, кой да ти каже.
      ами купувай, тъкмо ще го тестваш...
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #4
        Горе долу съм съгласен с теб, но ми омръзна да купувам все най скъпото и да се чупи, напр. имам две Пежа бус и 206 и двете дават големи дефекти, половината негаранционни, а и световната тенденция е да се ползва един автомобил не пове4е от 4 години беззаварийно. Вси4ко ново вече е с по слаби материали и не е издържливо. Абе вече назнам. Но пак четох в Европа първите 200 са наистина продадени.
        Не си правя живота по сложен отколкото трябва!
        Ландуинда е супер Джип!

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от avtoman
          Горе долу съм съгласен с теб, но ми омръзна да купувам все най скъпото и да се чупи, напр. имам две Пежа бус и 206 и двете дават големи дефекти, половината негаранционни...
          ами на Пежо силата им е в дизайна... цените са супер надути... Когато си купувах мегана разликата в цената между 307 комби ТД 90кс и Меган комби ТД 100кс беше 10,000ЛВ! /реното 25 бона с ДДС, а Пежото 35!!!/ Екстрите в реното са същите /А/С, АБС, лети джанти, 2 възглавници.../
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от LJ73
            Първоначално публикуван от avtoman
            Горе долу съм съгласен с теб, но ми омръзна да купувам все най скъпото и да се чупи, напр. имам две Пежа бус и 206 и двете дават големи дефекти, половината негаранционни...
            ами на Пежо силата им е в дизайна... цените са супер надути... Когато си купувах мегана разликата в цената между 307 комби ТД 90кс и Меган комби ТД 100кс беше 10,000ЛВ! /реното 25 бона с ДДС, а Пежото 35!!!/ Екстрите в реното са същите /А/С, АБС, лети джанти, 2 възглавници.../
            Мисля за джипката да я огледам. Обещаха ми тест драйв. Не мога да си позволя 90 бона за ланд К рузер, а това за втори автомобил ще ми свърши работа, на сайта е много атрактивен.
            Не си правя живота по сложен отколкото трябва!
            Ландуинда е супер Джип!

            Коментар


            • #7
              Крузера не е 90 а 80,но сравнение между двете е най малкото неуместно.Ще ти върши работа ама колко време?????Мисля че има в този ценови клас/около 40000/ доста по сериозни джипки.
              VW-TOUAREG V6,3.0 TDI:oops:

              Коментар


              • #8
                Колега! Може би китайците правят и хубави неща, но аз все още не съм ги виждал! За сметка на това вече съм като детектив с лупа по магазините за да не купя нещо китайско! А с китайската майка колко пъти съм се срещал в мислите си, да не ти говоря!
                Мисля, че можеш да направиш голяма грешка, защото ако се разочароваш ще откриеш, че цената на китайски джип втора ръка ще бъде драматично ниска и то ако решиш да го продаваш бързо...
                P.S. последната ми китайска покупка беше ластик за багажника и още ходя със синина на окото!

                Коментар


                • #9
                  Чакайте бе хора! Това верно ли струва 40 хиляди долара?

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от Стефан
                    Чакайте бе хора! Това верно ли струва 40 хиляди долара?
                    Аз разбрах, че лева...

                    Коментар


                    • #11
                      Добре де, левове. Тия не са и луди, те се подиграват.

                      Коментар


                      • #12


                        Е, нека си купи колегата, пък ще разказва после.

                        Току виж пък станало чудо!

                        Коментар


                        • #13
                          Да бе ... Чудо. Чудото е да се намери будала да ги даде. Къде се е чуло и видяло китайски сушоар да работи повече от пет минути? 40 хиляди са два УАЗа с тунинг за свирепи състезания. С гарантирано качество. Това вече е отбор и значи принципно друга работа. Или транспортна фирма. Или цяло стадо стари УАЗове с което да лашкаш насам-натам туристи. Примерно 10 УАЗа, и за боядисване ще остане. За 40 хиляди има кукурузери, които ще те надживеят.
                          Тия май ни имат съвсем за папуаси. Що не идат да правят ориз със свинско, това е единственото китайско нещо което става.
                          Московските които карат истински морги, и те бяха ужасени от гледката. "Атрактивно" било. Атракция значи развлечение, обикновено от комедийните жанрове. Или това е нов вид фетишизъм - фотошопен жип, хи-хи

                          Коментар


                          • #14
                            имаше едни китайски 50 кубикови скутери... един познат си купи и издържа около 3 месеца. След като го разглобиха се оказа, че блокът и буталцето са с толкова ниско качество, че целите бяха в шупли и процепи. Буталото беше изгоряло и спукано а блокът на процепи, зъбните колела изронени и почти всички останали части по него раздрънкани. Стафан както каза сешоар - 5 мин.
                            бормашина с втуки вместо лагери - 2 часа, скутер - 3 месеца, а джипа....
                            LZ1RED

                            Коментар


                            • #15
                              Човека не говори за джип, а за SUV! Демек за компромис отвсякъде, а китайски SUV е компросис с компромиса...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X