Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Звярът на Коста проходи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Звярът на Коста проходи

    Ето и няколко снимки на обръщането, от телефона на Марто

    Коментар


    • От: Звярът на Коста проходи

      А как се обърна и Коста ли го кара?

      Коментар


      • От: Звярът на Коста проходи

        Първоначално публикуван от asen3 Преглед на мнение
        А как се обърна и Коста ли го кара?
        Eла на някоя от седмичните срещи и ще ти разкажем.
        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

        Коментар


        • От: Звярът на Коста проходи

          Е сменихте мястото и незнам къде е. Това не е оправдание разбира се. Ще ти звъна в четвъртък да се разберем, да отидем заедно за да не се лутам.

          Коментар


          • От: Звярът на Коста проходи

            Първоначално публикуван от asen3 Преглед на мнение
            Е сменихте мястото и незнам къде е. Това не е оправдание разбира се. Ще ти звъна в четвъртък да се разберем, да отидем заедно за да не се лутам.
            Ето го новото място за стещи за да нямаш извинение:

            кв.Обеля, ул 3, № 7, ресторант Шараните.

            http://maps.google.com/maps/ms?ie=UT...36e36c90614ade
            Последно редактирано от Стоян Францов; 13-03-11, 21:53.

            Коментар


            • От: Звярът на Коста проходи

              "Звярът", след като проходи се учи да върви( и собственика му също).
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0515.JPG
Прегледи:2
Размер:312.1 КБ
ID:5266450Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0517.JPG
Прегледи:2
Размер:272.4 КБ
ID:5266451Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0518.JPG
Прегледи:2
Размер:274.1 КБ
ID:5266453
              Прикачени файлове
              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

              Коментар


              • От: Звярът на Коста проходи

                Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                "Звярът", след като проходи се учи да върви( и собственика му също).
                [ATTACH=CONFIG]317322[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]317323[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]317325[/ATTACH]
                Още има да се учи

                Стоимене, кога ще качиш клипчето с обръщането?

                Коментар


                • От: Звярът на Коста проходи

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:082.jpg
Прегледи:2
Размер:243.4 КБ
ID:5278956Натиснете снимката за да я уголемите

Име:083.jpg
Прегледи:2
Размер:223.4 КБ
ID:5278955Натиснете снимката за да я уголемите

Име:084.jpg
Прегледи:2
Размер:216.9 КБ
ID:5278954Натиснете снимката за да я уголемите

Име:056.jpg
Прегледи:2
Размер:239.9 КБ
ID:5278953Натиснете снимката за да я уголемите

Име:052.jpg
Прегледи:2
Размер:223.8 КБ
ID:5278952Натиснете снимката за да я уголемите

Име:051.jpg
Прегледи:2
Размер:247.7 КБ
ID:5278951Натиснете снимката за да я уголемите

Име:006.jpg
Прегледи:2
Размер:202.7 КБ
ID:5278950Натиснете снимката за да я уголемите

Име:005.jpg
Прегледи:2
Размер:185.1 КБ
ID:5278949
                  Малко снимки на звярът от съзтезанието в с.Лазарово

                  Коментар


                  • От: Звярът на Коста проходи

                    Тоя,звяр,ще стане звяр,само ако му се сложат пружини отпред,или оригиналните ресори,12-ки гуми и мнормален заден мост,иначе ще продължава да се обръща по-гръб при всяко по-сериозно препядствие където другите нямат проблеми.

                    Коментар


                    • От: Звярът на Коста проходи

                      Той на Лазарово беше с нормален, заварен заден мост
                      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                      Коментар


                      • От: Звярът на Коста проходи

                        Я,разкажете как се представи " Звяра на Коста " в комплект с Коста , щото тука чета информация само с някакви недомлъвки . Интересувам се от всякаква информация за всеки член на КЛУБ ГАЗ-69. Жоро, топката май е в твоето поле. Осветли ме малко повече какво се случи на "ЛАЗАРОВО".
                        П.П. Адмирации за състезанието , тук във форума отзивите са основно положителни. От снимките става ясно , че сте направили много яко състезание. ПОЗДРАВЛЕНИЯ от нашата група.
                        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                        Коментар


                        • От: Звярът на Коста проходи

                          Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                          Я,разкажете как се представи " Звяра на Коста " в комплект с Коста , щото тука чета информация само с някакви недомлъвки . Интересувам се от всякаква информация за всеки член на КЛУБ ГАЗ-69. Жоро, топката май е в твоето поле. Осветли ме малко повече какво се случи на "ЛАЗАРОВО".
                          П.П. Адмирации за състезанието , тук във форума отзивите са основно положителни. От снимките става ясно , че сте направили много яко състезание. ПОЗДРАВЛЕНИЯ от нашата група.
                          С две думи, взех трето място в ЕКСПЕРТ, а една ГАЗКА от ТЕТЕВЕН се класира трета в хобито.
                          Тук е мястото да благодаря на всички от клуб "ГАЗ 69" , който много ми помогнаха за състезанието и за доброто (по мое мнение) представяне.
                          На Стоян Францов, който седмица преди състезанието ми даде ресори, защото , аз мойте ги изкривих.
                          На Жоро Василев, за многото съвети, без когото това нямаше да е тази ГАЗКА .
                          На Зари, който без да се замисли се изцапа до ушите, когато се счупих и ми помогна при ремонта, а и през цялото време беше до нас и ни оказваше помощ за всичко.
                          На Коста, Пешо, Стоимен, Драго , Жоро Суходолски, Иван от Горна Лука за подкрепата, която ми оказаха.
                          Колеги, горд съм, че съм един от вас, а именно член на клуба.

                          Коментар


                          • От: Звярът на Коста проходи

                            Първоначално публикуван от kiro_vd Преглед на мнение
                            С две думи, взех трето място в ЕКСПЕРТ, а една ГАЗКА от ТЕТЕВЕН се класира трета в хобито.
                            Тук е мястото да благодаря на всички от клуб "ГАЗ 69" , който много ми помогнаха за състезанието и за доброто (по мое мнение) представяне.
                            На Стоян Францов, който седмица преди състезанието ми даде ресори, защото , аз мойте ги изкривих.
                            На Жоро Василев, за многото съвети, без когото това нямаше да е тази ГАЗКА .
                            На Зари, който без да се замисли се изцапа до ушите, когато се счупих и ми помогна при ремонта, а и през цялото време беше до нас и ни оказваше помощ за всичко.
                            На Коста, Пешо, Стоимен, Драго , Жоро Суходолски, Иван от Горна Лука за подкрепата, която ми оказаха.
                            Колеги, горд съм, че съм един от вас, а именно член на клуба.
                            Поздрави Кире! Достойно представи великата руска машина ГАЗ 69! Пожелавам ти да побеждаваш и в следващите състезания!
                            ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                            Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                            Коментар


                            • От: Звярът на Коста проходи

                              поздрави Кире и от мен,много се изкефих от доброто представяне на твоята машина

                              Коментар


                              • От: Звярът на Коста проходи

                                Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                                Я,разкажете как се представи " Звяра на Коста " в комплект с Коста , щото тука чета информация само с някакви недомлъвки . Интересувам се от всякаква информация за всеки член на КЛУБ ГАЗ-69. Жоро, топката май е в твоето поле. Осветли ме малко повече какво се случи на "ЛАЗАРОВО".
                                П.П. Адмирации за състезанието , тук във форума отзивите са основно положителни. От снимките става ясно , че сте направили много яко състезание. ПОЗДРАВЛЕНИЯ от нашата група.
                                Коста се представи добре при положение, че това му е първото състезание и е на 65г. Той и навигатора му имат нужда да опознаят машината, да монтират лебедка и по-големи гуми.
                                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X