Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Звярът на Коста проходи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Звярът на Коста проходи

    Нещо са се прецакали някой от линковете. Ето ги пак:




    Коментар


    • #62
      От: Звярът на Коста проходи

      Адмирации,за добре свършената работа,но има и неща които не ми допадат.Казвам предварително че не познавам Коста,и нямам нищо против никого.Първо не ми допада мотора ,много бавен,с голям въртящ момент и никаква засилка,освен това как може да пуши като Т рабант.Гледах внимателно и не ми харесват скоростите,карал съм с Уазкова ,с Жукова с Волгова и най-ми допада тройката на Газката.Има уникална 2-ра бавна.С този мощен двигател въобще не ти трябват много бавни скорости като Уазкова,-просто ставаш силен като трактор и толкова бавен.А това да си бавен не значи че си проходим,инерцията прави от Витарите джип,и катерят отвесни баири които ние само гледаме отдолу с тройката и добър мотор имаш нужната инерция.За този мотор според мен са най-удаЧНИ 16Х12 ТРАКТОРКИ,ТОВА Е ГУМАТА СЕГА,МНОГО ШИРОКА И УСТОЙЧИВА,няма го свличането на страничен наклон.Може би е голяма екстра да могат да завиват задните колела но от клипа не стана видно ползата от това.Много ми харесаха ходовете и това че гумите излизат пред бронята с по-големите тракторки нещата щяха да са още по-добри.Хвърлили сте маса пари,поне можеше да му сложите по-силен и пъргав западен мотор,идва снега и сами ще се убедите че върви много,но няма голяма разлика между този джип и обикновен Газ,с тракторки и два шпера.Просто с по-пъргав мотор и големи тракторки разликите между джиповете,щеше да е огромна.И за да не говориме празни приказки,Ви каня ,когато навали повече сняг,в района на Самоков,на разходка и ще поканя текезесарки с тракторки 7.50х16,с един блокаж,с тракторки 16х9,без блокировки и с един шпер или само с тракторки,а ще поканя и два джипа с 12х16,за да отчете ме минусите и плюсовете.

      Коментар


      • #63
        От: Звярът на Коста проходи

        За мотора не съм съгласен! На Коста моторът работи ПЕРФЕКТНО! Потегля в баира без замисляне и се развърта. Пуши, защото малко преди това го обърнаха и още не беше изчистил. Имай впредвид, че навсякъде кара на бързи. (Друг е въпросът, че Коста още не го познава и не може да прецени, как да го кара). На твърдо джипът се изстрелва като тапа ( ако осигуриш Витара може да направим един старт).
        За гумите и аз го съветвах да сложи 35-ци(12х16), но той не пожела и може би е прав. Дали ще издържат полуоските за мен е под въпрос... А завиващите мостове решават основен Уазов проблем- недостатъчната маневреност.
        Разходка в Самоков със сигурност ще направим.

        п.п. Текезесарка с два шпера и 9х16 може и да не търсиш.
        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

        Коментар


        • #64
          От: Звярът на Коста проходи

          Внимателно гледах клиповете няколко пъти и забелязах че двигателят не се замисля хич,а за проходимоста няма според мен някаква разлика от тази на Жоро газка но видях че завиващият заден мост изнася задницата и така помага да не се поднася предницата на калта,ето това мисля че е наи големият плюс на цялата конструкция.Но Коста е решил да се пуска на състезания и аз мисля че трябва да се изчака за да се види там какво може и това ще е чисто и хубаво сравнение със гегите и нисаните
          0885 297985,мтел-Радо
          0876 556870,виваком като домашен

          Коментар


          • #65
            От: Звярът на Коста проходи

            Аи едно предложение за да има 99% успеваемост и победа на състезанята предлагам за пилот Жоро Суходолски
            0885 297985,мтел-Радо
            0876 556870,виваком като домашен

            Коментар


            • #66
              От: Звярът на Коста проходи

              Всички тези безмислени преработки водят само и единствено до пълното осмисляне на сивото ежедневие, и максималното удовлетворение на инициаторите им . В това число съм и аз.
              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

              Коментар


              • #67
                От: Звярът на Коста проходи

                Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                За мотора не съм съгласен! На Коста моторът работи ПЕРФЕКТНО! Потегля в баира без замисляне и се развърта. Пуши, защото малко преди това го обърнаха и още не беше изчистил. Имай впредвид, че навсякъде кара на бързи. (Друг е въпросът, че Коста още не го познава и не може да прецени, как да го кара). На твърдо джипът се изстрелва като тапа ( ако осигуриш Витара може да направим един старт).
                За гумите и аз го съветвах да сложи 35-ци(12х16), но той не пожела и може би е прав. Дали ще издържат полуоските за мен е под въпрос... А завиващите мостове решават основен Уазов проблем- недостатъчната маневреност.
                Разходка в Самоков със сигурност ще направим.

                п.п. Текезесарка с два шпера и 9х16 може и да не търсиш.
                Осигурена е Витарата за старта , само идваите .От нас е виното и суджука , от вас е присъствието .
                Последно редактирано от rumenlibia; 09-12-10, 20:02. Причина: .........

                Коментар


                • #68
                  От: Звярът на Коста проходи

                  Хаиде едно сревнение да направим във Самоков
                  0885 297985,мтел-Радо
                  0876 556870,виваком като домашен

                  Коментар


                  • #69
                    От: Звярът на Коста проходи

                    Там поне баири дал господ
                    0885 297985,мтел-Радо
                    0876 556870,виваком като домашен

                    Коментар


                    • #70
                      От: Звярът на Коста проходи

                      Днес и аз го видях звяра на трасето над Суходол. И не само го видях а и покарах, та и първи впечатления: В началото трудно ориентиране за движението направо след завой. Малко твърди са ми скоростите но явно отдавна не съм карал УАЗ/ СК е именно такава/. От тук нататък само КЕФ, ама голям. Завива направо уникално. Двигателят пее а като го понастъпиш се чува уникалният му рев и това чудо превърта агресивните тракторки до трета без да се замисля. Голямият въртящ момент го изстрелва независимо от баира. Абе...Шапка му свалям на Коста!!!
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар


                      • #71
                        От: Звярът на Коста проходи

                        Най-после! Браво Костя! Радвам се за довеждането до този етап. Имам малко притеснение за това, дали хебела /мисля че е от хебел конзолата/с който се захваща горното ухо на амосртизатора ще издържи.
                        Поздрави,
                        Иван
                        0886 854 174

                        Коментар


                        • #72
                          От: Звярът на Коста проходи

                          Ще издържи. Конзолата е направена от три хебела от жабкови амортисьори.
                          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Звярът на Коста проходи

                            Първоначално публикуван от rumenlibia Преглед на мнение
                            Осигурена е Витарата за старта , само идваите .От нас е виното и суджука , от вас е присъствието .
                            Кога е старта да взема да дойда и аз и витарата да е с 35" и повече суджук си пригответе, от мен вратните пържоли

                            Коментар


                            • #74
                              От: Звярът на Коста проходи

                              Когато се съберете заповядайте , само звънкайте .

                              Коментар


                              • #75
                                От: Звярът на Коста проходи

                                Аиде де аз чакам на полуамбреаж и се истрелвам към самоков
                                0885 297985,мтел-Радо
                                0876 556870,виваком като домашен

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X