Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лада Нива в действие

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Лада Нива в действие

    Добре де и жълтото MB също е с офроадподготовка.А как така от монитора разбра кое задкормилно е добро и кое лошо,аз нещо не се справям.

    Коментар


    • #92
      До: Лада Нива в действие

      Ето малко щатни джипки.Вие направете сравнение между марките


      http://www.youtube.com/watch?v=ZZws_ckFGno

      Коментар


      • #93
        До: Лада Нива в действие

        Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
        Ето малко щатни джипки.Вие направете сравнение между марките


        http://www.youtube.com/watch?v=ZZws_ckFGno
        По ясно от това,няма на каде
        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
        Honda Dominator 650
        088ЧЧ93979-->Борис
        0878956Ч38-->Борис

        Коментар


        • #94
          До: Лада Нива в действие

          Първоначално публикуван от мишан Преглед на мнение
          Напълно съгласен,обаче от машините в това клипче май само Нивата е добре подготвена за OffRoad изпълнения.
          Да ... може би...другите шофьори са били тръгнали за гъби... и са там случайно...
          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

          Коментар


          • #95
            До: Лада Нива в действие

            Малко свежи снимки от миналата вечер.По принцип уж излязохме за по бира на центъра на Ямбол,но в последствие решихме,че след бирата трябва да има и нещо друго.....и така ботушите и газ към вр.Бакаджик.
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #96
              До: Лада Нива в действие

              Ето Пресян мат'рял

              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
              Honda Dominator 650
              088ЧЧ93979-->Борис
              0878956Ч38-->Борис

              Коментар


              • #97
                До: Лада Нива в действие

                Днес моята я поизмих малко и даже ми остана време за "кълчене" в покрайнините на Ямбол...
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #98
                  До: Лада Нива в действие

                  Ровейки се по ютюб попаднах на това клипче.Незнам на кого е тази нива, но клипчето ми хареса.

                  Коментар


                  • #99
                    До: Лада Нива в действие

                    И после Нивите се чупели...?Ми как няма-при такива мъки.Тоз човечец,като му гледам шофьорлъка....май за първи път излиза на оф-роуд-язък за Нивичката.Ако беше в ръцете на опитен човек,мисля че нямаше да има такива издевателства и препятствието щеше да бъде преодоляно.

                    Коментар


                    • До: Лада Нива в действие

                      Ми той патрула с тракторките на същата разходка си мина от първия път без много издевателства . Пък и с тоя корав мотор едва ли му пречи да си пори яко през калта...

                      Коментар


                      • До: Лада Нива в действие

                        Първоначално публикуван от Kara Kolio Преглед на мнение
                        Ми той патрула с тракторките на същата разходка си мина от първия път без много издевателства . Пък и с тоя корав мотор едва ли му пречи да си пори яко през калта...
                        Не е до мотор...просто е с тракторки и е по-висок.

                        Коментар


                        • До: Лада Нива в действие

                          Естествено, че не е само до мотор, но и той си има доста голямо значение. Трудно ми е да си представя една нива с тракторки и на тая височина като Патрула, с нейния бензинов сравнително бързооборотен двигател. Ще хвърчат карета и полуоски на поразия...

                          Коментар


                          • До: Лада Нива в действие

                            Е но не е казано, че от това място се минава само с тракторки нали?Тук стигаме до момента за каквъв офоруд става дума, ако говорим за кал и вода руснаците си се справят учудващо добре и без тракторки и мощни нафтови "печки" под капака...повечето карат с гуми Медвед и тук таме се срещат кобри.Обаче стане ли дума за баири двигателя наистина си идва слаб, но поне държи на високи обороти.
                            Последно редактирано от Петър Митрев; 01-05-10, 13:42.

                            Коментар


                            • До: Лада Нива в действие

                              Той този спор дали малолитражния бензинов мотор или големият тромав дизел, са по-добри за кал и вода, е неразрешим и безкраен. Най-добре да приемем, че и двамата имаме право, за да не спамим излишно по темата. Факт е, обаче че и двете Ниви точно тоя локва не успяха да я преодолеят, докато Патрула го направи да изглежда лесно като детска игра.

                              Коментар


                              • До: Лада Нива в действие

                                Ще заключат и тази тема! Какво ще бъде следващото заглавие?
                                Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X