Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лада Нива в действие

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лада Нива в действие

    Под счупване разбирам грозно огъване.А и вземи ти си одължи муцуната с 20-30 см и тогава коментирай.Макар че не виждам ти защо въобще се изказваш за неща от тоя род като до вчера (а и днес ще е същото) се жалваше, че си си издраскал боята.Просто никога няма да разбереш за какво говоря....

    Коментар


    • От: Лада Нива в действие

      Петьо е прав-този грилбар е направен доста зле и в интерес на истината действително намаля проходимостта значително.Тя стандартната броня си е доста изнесена и често опира,а какво остава за това чудо,което е поне 15см. пред нея-с една дума недоскопосана работа.А и лично мнение е,че в никакъв случай не прави Нивата по-красива.

      Коментар


      • От: Лада Нива в действие

        Малко фото от днес заедно с колегата от Сливен "Кара Кольо" и неговата Нива....
        Прикачени файлове

        Коментар


        • От: Лада Нива в действие

          Поздрави колеги,доста добре сте разкършили тази "глезеница".Хубава разходка си сте спретнали,както обикновенно нивата се използва по предназначение.Виждам,че има същия проблем както при мен с предния номер.

          Коментар


          • От: Лада Нива в действие

            Еехх Янко пак ми се кара с теб.По моя край няма ниваджии...Пък и си удисваме на акъла

            Коментар


            • От: Лада Нива в действие

              Първоначално публикуван от Петър Митрев Преглед на мнение
              Еехх Янко пак ми се кара с теб.По моя край няма ниваджии...Пък и си удисваме на акъла
              Така е Петьо-жалко,че сме толкова надалеч.Ако бяхме по-наблизо програмата щеше да е пълна.

              Коментар


              • От: Лада Нива в действие

                И...още една простотия





                За тяхните условия може би става....

                Коментар


                • От: Лада Нива в действие

                  Имам въпрос, породен от последната снимка: Ако някой Нивовод си направи подобен ауспух - ще има ли проблеми от страна на КАТ?
                  Публикувайте отговор

                  Коментар


                  • От: Лада Нива в действие

                    Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                    Имам въпрос, породен от последната снимка: Ако някой Нивовод си направи подобен ауспух - ще има ли проблеми от страна на КАТ?
                    ако невдига голяма аларма няма да имаш никакви ядове.

                    Коментар


                    • От: Лада Нива в действие

                      Стига да решат могат да ти направят проблем...

                      Коментар


                      • От: Лада Нива в действие

                        За какво ти е това чудо-все пак не караме КрАзове и Урали .Като гледам теглича-какъв ли е "лифта" на ремаркето,което дърпа

                        Коментар


                        • От: Лада Нива в действие

                          Еее от тия повреди дето се дискутират постоянно темата замря.Та викам да понахвърлям малко снимки...

                          Някой моменти от няколко разходки и едно състезание.





















                          Коментар


                          • От: Лада Нива в действие

                            Много хубаво се е полу4ило
                            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                            Honda Dominator 650
                            088ЧЧ93979-->Борис
                            0878956Ч38-->Борис

                            Коментар


                            • От: Лада Нива в действие

                              Oпа, пропуснал съм



                              Последно редактирано от Петър Митрев; 18-09-10, 21:37.

                              Коментар


                              • От: Лада Нива в действие

                                Петьо качвай номера някъде на високо,защото след две,три закачания ще стане на мекица и ще имаш проблеми с КАТ.Моят така го спасих-иначе вече просто нямаше да го има.Мислиш ли Зимата за покупка на по-добри гуми?Ето и две снимки къде е поставен моя номер-/въпреки,че си го виждал на живо/.Не ми пречи на охлаждането и е доста защитен.
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X