Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лада Нива в действие

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лада Нива в действие

    Замислил съм се за И-511 ама сега наистина нямам пари та може и тази зима да изкарам с тези...което си е самоубийство и яко теглене с лебедката ама няма начин.А иначе номера не го качвам там, защото нали ги знаеш моите вентилатори, че се включват през 2 минути и не искам да закривам радиатора, а пък ако го кача на капака ще трябва да дупча....Ще видим за сега се креви и го изправям.

    Коментар


    • От: Лада Нива в действие

      Първоначално публикуван от Петър Митрев Преглед на мнение
      Замислил съм се за И-511 ама сега наистина нямам пари та може и тази зима да изкарам с тези...което си е самоубийство и яко теглене с лебедката ама няма начин.А иначе номера не го качвам там, защото нали ги знаеш моите вентилатори, че се включват през 2 минути и не искам да закривам радиатора, а пък ако го кача на капака ще трябва да дупча....Ще видим за сега се креви и го изправям.
      И-511 са добри,но клонят повече към Зимен шосеен вариан-държат доста на утъпкан сняг и лед.За в гората,обаче не са добър вариант.Първо са малки като диаметър,оттам знаеш клиренса е скромен.Второ шарката им лесно се запълва с кал и до там.Ти също като мен си главоч и често караш Зимата в гората и според мен ще ти е нужна по агресивна и висока гума.Освен това И-511 не са никак евтини за Руски гуми.

      Коментар


      • От: Лада Нива в действие

        Хм знам, но какви други гуми мога да сложа на тази джанта...Имам в предвид среден варянт не много кална шарка, защото имам вила в Родопите и тя е на 100км асфалт и общо взето почти всяка събота и неделя съм там, а ако тресе вие едвали ще издържа толкова километра.Знам, че средния варянт в офроуда трудно се постига....Та това е целия проблем

        Коментар


        • От: Лада Нива в действие

          Първоначално публикуван от Петър Митрев Преглед на мнение
          Хм знам, но какви други гуми мога да сложа на тази джанта...Имам в предвид среден варянт не много кална шарка, защото имам вила в Родопите и тя е на 100км асфалт и общо взето почти всяка събота и неделя съм там, а ако тресе вие едвали ще издържа толкова километра.Знам, че средния варянт в офроуда трудно се постига....Та това е целия проблем
          Разбирам.В такъв случай действително И-511 ще ти вършат като цяло работа.

          Коментар


          • От: Лада Нива в действие

            Малко свежест от днес:
            Прикачени файлове

            Коментар


            • От: Лада Нива в действие

              И още малко фото:
              Прикачени файлове
              Последно редактирано от Янко Желязков; 24-09-10, 17:44.

              Коментар


              • От: Лада Нива в действие

                Добри снимки,колеги доста добре сте си прекарали.Радвам се,че има хора който ползват нивата,както трябва

                Коментар


                • От: Лада Нива в действие

                  Очаквам да се включи колегата "Кара Кольо" от Сливен с който карахме днес и да каже доволен ли е от маршрута?Дано да му е харесал...?Иначе аз мога да кажа,че неговата Нива се представи отлично,като се има напредвид,че още не е обута с "кални" гуми.Пробег за деня извън пътя-50км.Общ пробег-90км.

                  Коментар


                  • От: Лада Нива в действие

                    Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                    Малко свежест от днес:
                    Ей в тази свежест нямаше ли го и моя Самурай в дълбоките блата??? А... То тука си било само за НИВИ , ясно що са ме резнали , и са ме пуснали у Ямболските разходки
                    ТЛК-120 Николай Колев
                    0898521295

                    Коментар


                    • От: Лада Нива в действие

                      Първоначално публикуван от krasio46 Преглед на мнение
                      Ей в тази свежест нямаше ли го и моя Самурай в дълбоките блата??? А... То тука си било само за НИВИ , ясно що са ме резнали , и са ме пуснали у Ямболските разходки
                      Е ще го пуснем Саморая...той днес заслужава похвала,и още малко Ниви ще пуснем да не каже някой,че ги е страх от водата.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • От: Лада Нива в действие

                        Като цяло доста добра разходка се получи и Янко както винаги трудно го убедих да се прибираме към вкъщи ( ако има как ще живее в гората ), машните също се "смазаха". На моята постоянно и губя предния номер и ще има преработка на калпавото захващане, което са направили в КАТ. Някой не е ли чул нещо сняг да се задава, че друго си е да се движиш по бялото море?

                        Коментар


                        • От: Лада Нива в действие

                          Еее колеги разочаровате ме...Вие като чели само ги ремонтирате тези Ниви...Пуснете някоя и друга снимка да ви се порадваме и на вас.





                          Калта беше дълбока...и имаше малко проблеми със спирачките-блокирало бутало...













                          Уж леки и привлекателни скали ма кой да знае, че крият изненади по хвойните.











                          Коментар


                          • От: Лада Нива в действие

                            Така е Петьо-не всички колеги са главочи като нас.Повечето хора си ползват Нивичките я за селскостопанска работа,я за лек излет сред Природата или пък за риболов.Разни хора-разни интереси....важното е че марката ни сближава.

                            Коментар


                            • От: Лада Нива в действие

                              Хайде и малко архив...с Ямболските всъдеходи-просто едно леко обобщение в снимки през изминалите 2 години...по темата естествено
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • От: Лада Нива в действие

                                Като ви гледам снимките, направо ме е срам да пускам моите, ама нашата я жалим, че друга кола нямаме
                                Днес се мъчих за втори път да кача един баир. Наглед не кой знае какъв наклон около 30 градуса, но доста каменист с коловози и плитка и мазна кал. Не успях. Доколкото разбрах и още един колега се е опитвал безуспешно. Някой качвал ли го е и как.

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2010-10-03 11.20.20.jpg
Прегледи:2
Размер:198.0 КБ
ID:5213571Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2010-10-03 11.23.33.jpg
Прегледи:2
Размер:159.0 КБ
ID:5213572Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2010-10-03 11.20.32.jpg
Прегледи:2
Размер:111.4 КБ
ID:5213573Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2010-10-03 11.20.27.jpg
Прегледи:2
Размер:139.1 КБ
ID:5213574Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2010-10-03 11.24.04.jpg
Прегледи:2
Размер:182.9 КБ
ID:5213575Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2010-10-03 11.20.37.jpg
Прегледи:2
Размер:115.4 КБ
ID:5213576
                                Прикачени файлове
                                Александър

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X