Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лада Нива в действие

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Лада Нива в действие

    Да-донякъде си прав-моята още не съм я накъсал,но аз избягвам и да влизам по такива размекнати места.

    Коментар


    • #47
      До: Лада Нива в действие

      Дотук само едно разбрах за Вас - явно Ви харесва да закъсвате и да се мъчите по 100 часа да се вадите А пък щом Ви кефи да ходите неподготвени това си е лично ваш проблем! Малко безмислено...но пък надъхващо! Дай да видим как ще закасъм пък после ще му мислим как ще се вадим! Иначе като Ви гледам добре си прекарвате!

      Коментар


      • #48
        До: Лада Нива в действие

        Колега нещо се бъркаш-специално аз в колата си винаги нося най-необходимите неща-колан,здрава лопата,талпи,дълъг крик.Иначе проблеми нямаме никакви и щом смяташ,че това което правим е безмислено имаш пълното право да не ни гледаш темите и снимките.Нали знаеш-всеки си шета на акъла.
        Последно редактирано от Янко Желязков; 13-03-10, 17:33.

        Коментар


        • #49
          До: Лада Нива в действие

          Първоначално публикуван от niva men Преглед на мнение
          Колега нещо се бъркаш-специално аз в колата си винаги нося най-необходимите неща-колан,здрава лопата,талпи,дълъг крик.Иначе проблеми нямаме никакви и щом смяташ,че това което правим е безмислено имаш пълното право да не ни гледаш темите и снимките.Нали знаеш-всеки си шета на акъла.
          Съгласен! Който не го кефи да се каля - да си гледа асфалта. Но да внимава, че и там има яки трапове - установих го болезнено в София.
          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

          Коментар


          • #50
            До: Лада Нива в действие

            Не е важен джипа,важна е екипировката на екипажа.Аз съм лично на това мнение,там където закъса нива и друго ще закъса със сигорност.Лебедката и световно известния джек са най-добрата екипировка,която може да има един 4х4 автомобил.Евала на колегата niva men,че се впускат в доста луди разходки с възможно най елементарният набор от екипировка-лопата

            Коментар


            • #51
              До: Лада Нива в действие

              Не ме разбирайте погрешно! Даже Ви се кефя но просто е много трудно в някой ситуации само с лопата и крикче...Какъв е смисъла да минеш 10 км. за 5 часа и да си пребит кат куче...идеята е да се кара и да се достигне до някъква цел.Предните неща не съм ги написал с зла умисъл...а с идеята за подготовка на машината

              Коментар


              • #52
                До: Лада Нива в действие

                Всеки се впуска в такива приключения , които му доставят удоволствие .
                И колкото е по-сигурен в собствените сили и джипа, толкова по-малко екипировка използва .
                То това е смисъла на приключението - да го набележиш като емоция, да го откриеш като място и да го преодолееш като препятствие.
                Успели сте и в трите точки . Давайте в този дух !
                Хубава тема !
                Ето един въпрос :
                Според вас - хората с лебедки и подготвени джипове ли ходят по често в гората или без лебедки ?
                Аз си мисля , че колкото повече пари вложиш в джипа толкова повече го пазиш и по-малко го вкарваш в приключения .
                Греша ли ?

                Коментар


                • #53
                  До: Лада Нива в действие

                  Ми да-така е в повечето случаи.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Лада Нива в действие

                    Аз си мисля , че колкото повече пари вложиш в джипа толкова повече го пазиш и по-малко го вкарваш в приключения .
                    Греша ли ?
                    Eй тука влезе остро през бананите Моята като е с лебедка и всичките му щуротии че мислиш че я пазя Не е вярно това нещо което си написал...за какво да я правя ако няма да ползвам всичките такъми...и да ми помагат! Нали за това е идеята!

                    Коментар


                    • #55
                      До: Лада Нива в действие

                      Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                      Всеки се впуска в такива приключения , които му доставят удоволствие.
                      То това е смисъла на приключението - да го набележиш като емоция, да го откриеш като място и да го преодолееш като препятствие.
                      Успели сте и в трите точки . Давайте в този дух !
                      Хубава тема !
                      Ето един въпрос :
                      Според вас - хората с лебедки и подготвени джипове ли ходят по често в гората или без лебедки ?
                      Аз си мисля , че колкото повече пари вложиш в джипа толкова повече го пазиш и по-малко го вкарваш в приключения .
                      Греша ли ?
                      Браво, bgbul!!!
                      Когато почнах работа, татко ме пита "какво ще работиш?"
                      - Ще ходя в горите и планините, ще ловувам и събирам проби...
                      А тате ме пита: Хубаво... А заплата ще взимаш ли...?
                      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                      Коментар


                      • #56
                        До: Лада Нива в действие

                        Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
                        Eй тука влезе остро през бананите Моята като е с лебедка и всичките му щуротии че мислиш че я пазя Не е вярно това нещо което си написал...за какво да я правя ако няма да ползвам всичките такъми...и да ми помагат! Нали за това е идеята!
                        Ееее- не се засягай ! Аз питам просто .
                        Имам няколко познати с лебедки . И ходят на лов . Карат до мястото ( на 5 км от ловния терен) паркират лъскавите джипове , включително и една Нива с лебедка и се качват на УАЗовете . И на едно Дайхатсу .
                        За това ми е интересно - изключение ли съм видял или и по други краища на България е така ?

                        Коментар


                        • #57
                          До: Лада Нива в действие

                          Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                          Ееее- не се засягай ! Аз питам просто .
                          Имам няколко познати с лебедки . И ходят на лов . Карат до мястото ( на 5 км от ловния терен) паркират лъскавите джипове , включително и една Нива с лебедка и се качват на УАЗовете . И на едно Дайхатсу .
                          За това ми е интересно - изключение ли съм видял или и по други краища на България е така ?
                          Незнам аз такова чудо не съм виждал! Това което го разправяш сам го чувал от доста хора но не съм го виждал с очите си! Не ходя на едно място на лов само доста обикалям при познати и приятели и не съм отскоро ловец станаха вече 11 години...В моята дружинка даже е обратното идват все с едни намазани джипове и как не ги е жал да ги дерат и тръшкат незнам - аз карам Нивата ония гавази след мен в шубраците...абе хора всякакви. Имам и Toyota Hilux 09г. но с нея ходя рядко но не поради причината че ще я надера или нещо друго ами поради причината че не минава от там където Нивата

                          Коментар


                          • #58
                            До: Лада Нива в действие

                            Нека дане правим спор,започнахме да разсъждаваме доста странно.Искам да кажа,нали лебедка,крик ала бала и другите работи-това е горска екипировка за едно 4х4.Помислете,аз лично ще се радвам много на лебедка на нивата ми..няма дасе втурвам на траял,някой ще каже и за к'во ще тие е тая лебедка.Такова приспособление ще върши перфектна работа не само в затънтени ситуации.Джипа независимо какъв е и какви са възможностите му,лебедката неги подобрява.

                            Коментар


                            • #59
                              До: Лада Нива в действие

                              Днес бяхме в Планината и по-точно на х.Чумерна-1446м.н.в.,но този път не с цел оф-роуд,а повечко на масата.Е имаше и съвсем леки заигравки...та затова пускам и някоя друга снимка,макар и да не са 100% по темата.Между другото мислех да пообходя терените в района,но дебелия на места 70см. тежък сняг не ми позволи това удоволствие.
                              Прикачени файлове
                              Последно редактирано от Янко Желязков; 14-03-10, 21:46.

                              Коментар


                              • #60
                                До: Лада Нива в действие

                                Още малко и от мен :http://www.vbox7.com/search/?complet...2%D0%B8%D0%BD+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X