Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за Лада Нива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми за Лада Нива

    Първоначално публикуван от Kara Kolio Преглед на мнение
    Блазе ви, моята е на 156 000 км и май е към края на живота си.
    Няма такова нещо Найдене-спокойно.Моята да не е на по-малко/в Неделя чукна точно 150 000км./,върви си колата.По принцип при Нива почти винаги първо се съсипва СК,изгнива купето,провисва РК,обаче мотора си продължава да работи безгрижно.Е,все пак зависи и в какви ръчички е попаднал.

    Коментар


    • От: Гуми за Лада Нива

      Днес моята се заима с Кумхо 205-80-16 втора употреба, но след като ги сложих не опират нито отзад нито отпред. Така като гледам има място. Не знам само в кал как ще е, но мисля да ги оставя за лятото и лек дъждец.

      Коментар


      • От: Гуми за Лада Нива

        Първоначално публикуван от yyonkov Преглед на мнение
        Днес моята се заима с Кумхо 205-80-16 втора употреба, но след като ги сложих не опират нито отзад нито отпред. Така като гледам има място. Не знам само в кал как ще е, но мисля да ги оставя за лятото и лек дъждец.
        Е,че супер размер.И аз подозирах,че на оригиналните джанти няма да има проблем с 205/80-16.Ще ги примериш ли с ролетката колко са високи,че и аз за следващия сезон ще търся нещо такова височко,но не много агресивно,че с Ласите Лятото е гадно.Не че нещо,ама много вият на отворен прозорец.

        Коментар


        • От: Гуми за Лада Нива

          Първоначално публикуван от yyonkov Преглед на мнение
          Днес моята се заима с Кумхо 205-80-16 втора употреба, но след като ги сложих не опират нито отзад нито отпред. Така като гледам има място. Не знам само в кал как ще е, но мисля да ги оставя за лятото и лек дъждец.
          Колега, добре е да ги пробваш на някой по-разчупено място, за да се видят как ще са ходовете на окачването. Главно дали не ограничават хода на задния мост и отпред да не опират в предния край на веждите при навит докрай волан и неравен терен.

          Коментар


          • От: Гуми за Лада Нива

            Първоначално публикуван от Kara Kolio Преглед на мнение
            Колега, добре е да ги пробваш на някой по-разчупено място, за да се видят как ще са ходовете на окачването. Главно дали не ограничават хода на задния мост и отпред да не опират в предния край на веждите при навит докрай волан и неравен терен.
            Няма да опират Найдене.Нивовите джанти са прибрани и ядове няма.При теб опирането идва от Витаровите джанти,ти знаеш де.

            Коментар


            • От: Гуми за Лада Нива

              Първоначално публикуван от yyonkov Преглед на мнение
              Днес моята се заима с Кумхо 205-80-16 втора употреба, но след като ги сложих не опират нито отзад нито отпред. Така като гледам има място. Не знам само в кал как ще е, но мисля да ги оставя за лятото и лек дъждец.
              Е браво колега, дано да не опират никъде. Изкърпиха ли я твоята нива вече? Измери ги с рулетка - диаметър и широчина ако може, много ще ни е интересно на всички.
              Александър

              Коментар


              • От: Гуми за Лада Нива

                Без лифт размер 205/80-16 ще опира при кълчене 100%,височината е 73.4
                Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                Коментар


                • От: Гуми за Лада Нива

                  Не мога да ги пробвам защото още е в бокса. Ще ги измера, но така като гледам има място и за кълчене. Иначе придоби доста добър вид и се понадигна малко. Ще видим по нататък. Ако има проблем ще пиша.

                  Коментар


                  • От: Гуми за Лада Нива

                    Ако са на оригиналната Нивова джанта 205/80-16 ще опират отзад при пружината(над) при кълчене.100%
                    Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                    Коментар


                    • От: Гуми за Лада Нива

                      Първоначално публикуван от krasivl Преглед на мнение
                      Ако са на оригиналната Нивова джанта 205/80-16 ще опират отзад при пружината(над) при кълчене.100%
                      Те и Ласа ОК-144 опират там при яко кълчене,ама на кой му пука.

                      Коментар


                      • От: Гуми за Лада Нива

                        С флаци и задна раздвижна щанга няма да опират.

                        Коментар


                        • От: Гуми за Лада Нива

                          Първоначално публикуван от токарев Преглед на мнение
                          С флаци и задна раздвижна щанга няма да опират.
                          100% няма да опират.
                          Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                          Коментар


                          • От: Гуми за Лада Нива

                            Аз карам с 205 75 16 бусови, и при слизане от по висок бурдюр ми закачат от зад вьв веждите.На оригиналните джанти без лифт, така че според мен на 80 височина ще има доста сериозни закачки
                            0898774443-Пламен.

                            Коментар


                            • От: Гуми за Лада Нива

                              Момчета, като става дума за гуми, аз май ще се откажа да държа "летни" и "зимни" гуми за нивата.Та имам хубави гуми за асфалт- 4бр, оригиналните на нивата, с които е изминато 9500км.Понеже с нивата ходим повече по черни пътища, както знаете си купих ласата, първоначално смятах да пазя оригиналните,понеже лятото няма такива киши и калища, но като погледна колко км на година минавам, само ще съсипя и двата чифта от стоене.

                              п.с.
                              знам че има тема за продаване, но реално тук е по- целенасочена обявата, пък и не ми е тумнало да ги продавам.
                              [URL="http://line4auto.ru/citroen/"]
                              [/URL]

                              Коментар


                              • От: Гуми за Лада Нива

                                Тука има 2 дублиращи се теми за гуми на Нива, другият е "Какви гуми...", май съответният модератор се е омодерастил...
                                Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                                Те и Ласа ОК-144 опират там при яко кълчене,ама на кой му пука.
                                Е, и тука е важно мнението, че при избор на по-високи гуми за Нива трябва да се има предвид, при шофиране в лепкава кал, особено смесена с трева, може Нивата да стане неподвижна, защото обвитите с кал гуми се заглавват в калниците и няма мърдане. А ако някой пита как се остъргва такъв кирпич - не питай...
                                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X