Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за Лада Нива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми за Лада Нива

    Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
    Дано някой да е карал и "Кумхото" и "Ласата",та да ти направи сравнение.Аз специално бих предпочел "Ласата".По-подходяща ми се срува.Нивата успява да я върти яко на 2-ра бавна,а за "Кумхото" не знам дали ще има сила за това.
    И аз изпитвам точно същите съмнения. Просто е слаб мотора. С едни гуми няма да стане най-прекрасната джипка на света, но поне да има проходимост, че ако знаете как ме теглиха на последната разходка със 100% асфалтови зимно гуми 195/80/15, дето иначе много добре стоят и придават агресивен вид...
    Александър

    Коментар


    • От: Гуми за Лада Нива

      Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
      И аз изпитвам точно същите съмнения. Просто е слаб мотора. С едни гуми няма да стане най-прекрасната джипка на света, но поне да има проходимост, че ако знаете как ме теглиха на последната разходка със 100% асфалтови зимно гуми 195/80/15, дето иначе много добре стоят и придават агресивен вид...
      Гледах разходката.Въобще не е трябвало да се хващаш на нея с тези гуми.Както и да е,важното е усещането и веселбата.Добре,че не ти е отишло предното стъкло от някой летящ камък при тегленето.Гледам много се чудиш,но за сега тук у нас на пазара като цяло най-подходяща за разходки в гората си остава Ласата.Има и по-добри вариани откъм проходимост,но вече са регенерати и не ти ги препоръчвам.Цената на Ласа ОК-144 също е добра,качеството още повече.На всички горски стопанства Нивите вървят с Ласи и то много прилично,за типа на колата де.Знай,че каквито и гуми да и сложиш УАЗ няма да стане и все ще те дърпат в много яка кал и сняг-/давам ти пример само/.За какво да говорим повече незнам.Купуваш и караш безгрижно в гората,на утъпкан сняг и лед внимаваш-/това не е Зимна гума/.Друго нямам какво да кажа по въпроса.
      Последно редактирано от Янко Желязков; 27-12-10, 12:45.

      Коментар


      • От: Гуми за Лада Нива

        Край на чуденето - повече няма да досаждам.

        П.П. Да, доста необмислено и неочаквано беше, но пък си е кеф там при монстърите малко да добие човек представа какво значи кал... Аз затова и се отказах на първото възможно отклонение. Далеч съм от мисълта, че ще стане УАЗ, благодаря за търпението и помощта.
        Александър

        Коментар


        • От: Гуми за Лада Нива

          Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
          Край на чуденето - повече няма да досаждам.

          П.П. Да, доста необмислено и неочаквано беше, но пък си е кеф там при монстърите малко да добие човек представа какво значи кал... Аз затова и се отказах на първото възможно отклонение. Далеч съм от мисълта, че ще стане УАЗ, благодаря за търпението и помощта.
          Няма нищо-Весело посрещане на Новата Година.

          Коментар


          • От: Гуми за Лада Нива

            Някой, някъде беше казал, че за една джипка са й нужни 3 комплекта гуми, за да е подготвен човек за всеки сезон и пътни условия... (оставям на вас да се сетите какви видове гуми трябва да са тези 3 комплекта). Хайде със здраве, колеги аз ще си сипя едно винце, че сняг и студ се задават!

            Коментар


            • От: Гуми за Лада Нива

              това с винцето е добра идея и весело изкарване на новата година

              Коментар


              • От: Гуми за Лада Нива

                Момчета, в петък и аз обух нивата с ласа 144 ок,придават много готин вид на нивата.Някой ден ще я пробвам и на кал, но определено нивата стана една такава ...по-агресивна.Имам въпрос, на колко бара ги карате? По книжка на стандартните гуми дават 2.2 от пред и 1.9 отзад, шефа на сервиза в Нар Хасково ми каза да ги карам само на 2.5, но тези не знам колко да ги напомня?
                [URL="http://line4auto.ru/citroen/"]
                [/URL]

                Коментар


                • От: Гуми за Лада Нива

                  Мисля че около 1.8 бара беше за Ласса-та...

                  Коментар


                  • От: Гуми за Лада Нива

                    Първоначално публикуван от ribar4eto Преглед на мнение



                    Има и тази шарка. Цена с отстъпка 149 лв.
                    LZ1VMH
                    Преди около месец говорих по телефона с Голди и цената му към момента за KL-71 195R15 - беше 186 лв!
                    ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                    Коментар


                    • От: Гуми за Лада Нива

                      Първоначално публикуван от glorious Преглед на мнение
                      Момчета, в петък и аз обух нивата с ласа 144 ок,придават много готин вид на нивата.Някой ден ще я пробвам и на кал, но определено нивата стана една такава ...по-агресивна.Имам въпрос, на колко бара ги карате? По книжка на стандартните гуми дават 2.2 от пред и 1.9 отзад, шефа на сервиза в Нар Хасково ми каза да ги карам само на 2.5, но тези не знам колко да ги напомня?
                      2.0 Бара за Ласа ОК-144.Сега проверих в гаранционната им карта.

                      Коментар


                      • От: Гуми за Лада Нива

                        На колкото и да ги помпаш - на всеки 20 000 км ги сменяй задни с предни и то по диагонал - това важи за всички гуми.
                        Александър

                        Коментар


                        • От: Гуми за Лада Нива

                          Човече ...до 20 хил км я камилата я камиларя
                          Февруари месец прави 2г нивата, а километража и до днеска е 9780км...

                          И четирите ли гуми на 2 бара?
                          [URL="http://line4auto.ru/citroen/"]
                          [/URL]

                          Коментар


                          • От: Гуми за Лада Нива

                            Блазе ви, моята е на 156 000 км и май е към края на живота си.

                            Коментар


                            • От: Гуми за Лада Нива

                              Първоначално публикуван от Kara Kolio Преглед на мнение
                              Блазе ви, моята е на 156 000 км и май е към края на живота си.
                              Едни нови бутала от Разград и ще заживее втори...
                              Александър

                              Коментар


                              • От: Гуми за Лада Нива

                                Първоначално публикуван от steev69.bg Преглед на мнение
                                Преди около месец говорих по телефона с Голди и цената му към момента за KL-71 195R15 - беше 186 лв!
                                доста по висока цена от тази която е посочел в него пост
                                0898707872-Здравко

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X