Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за Лада Нива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: гуми за лада нива

    Когато аз проверявах в София при вносителят на Lassa цената на мадела беше 126лв та за това ми стана чудно
    П.П А на мен не ми трябват имам си кални вече и шосеини

    Коментар


    • #47
      До: гуми за лада нива

      Първоначално публикуван от totolamb Преглед на мнение
      намират се ако иска6 мога да взема и да пратя ?.. въпреки че то като се замисля таксата за изпраяането /понеже са обемни / хич не е малка и почити на равно ще излезе сметката ...
      Куриерите таксуват на килограм, не на обем.

      Коментар


      • #48
        До: гуми за лада нива

        Първоначално публикуван от nedialko dimitrov Преглед на мнение
        Според мен нещо си объркал цената
        По море е по евтин транспорта от Турция и сигурно за това са по 80лв
        Където Бирата, Там и Аз...

        Коментар


        • #49
          До: гуми за лада нива

          Във френския сайт www.niva.fr попаднах на тези гуми:
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Jantes4.JPG
Прегледи:1
Размер:608.0 КБ
ID:5077664
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PICT0021.JPG
Прегледи:1
Размер:598.3 КБ
ID:5077665
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:211007c.JPG
Прегледи:1
Размер:598.9 КБ
ID:5077666
          които по размер са точно за Нива - 185/75 R16. Произвеждат се във Франция и са регенерат - http://www.black-star.fr/langus/prof...45&cat=2&sai=0.
          Джантите са руски, модел ТитанТех и са с минимална разлика в офсета 40мм срещу 58мм на оригиналните което е добре за предните лагери.
          УАЗ 452АЭ 1975г.

          Коментар


          • #50
            До: гуми за лада нива

            Трябват ми нови летни гуми за Нивата задължително R16. Ще се ползват 70-80% на асфалт а останалото на здрав черен път.В момента съм с гуми "Нива" но вече са за смяна. Устройват ме такива или нещо подобно.Препоръчайте нещо че до сега където проверих все зимни ми предлагат! Имам си зимни! Благодаря предварително!
            Спорът ражда истината, а нуждата - изобретението!

            Ако тръгнеш след муха, непременно ще стигнеш до лйно! /партийна поговорка/

            Коментар


            • #51
              До: гуми за лада нива

              Здравейте искам да си сменя гумите които са 215/75/15 и са монтирани на тия джанти . Не мога да намеря нищо написано по джантите а искам да сложа 195 максимум 205 . Някой има ли такива джанти да ме насочи какво може да се сложи на тях

              Благодаря предварително
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #52
                До: гуми за лада нива

                Първоначално публикуван от philcho Преглед на мнение
                Здравейте искам да си сменя гумите които са 215/75/15 и са монтирани на тия джанти . Не мога да намеря нищо написано по джантите а искам да сложа 195 максимум 205 . Някой има ли такива джанти да ме насочи какво може да се сложи на тях

                Благодаря предварително
                Същите джанти с гуми 195/85/15 FULDA MULTITRACK 4X4
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #53
                  От: Гуми за Лада Нива

                  и аз отивам след малко за ласа 144 ok, моите оригиналните не ги харесвам за терена,който карам, замазва се грайфера, на сняг в града може да са добри, но не ми вършат работа, колата е на 7000км, това са и гумите, с които я купихме от НАР.Някой ако смята,че му подхождат може да се разберем за продажба.Шарката май е и 511
                  [URL="http://line4auto.ru/citroen/"]
                  [/URL]

                  Коментар


                  • #54
                    От: Гуми за Лада Нива

                    Първоначално публикуван от glorious Преглед на мнение
                    и аз отивам след малко за ласа 144 ok, моите оригиналните не ги харесвам за терена,който карам, замазва се грайфера, на сняг в града може да са добри, но не ми вършат работа, колата е на 7000км, това са и гумите, с които я купихме от НАР.Някой ако смята,че му подхождат може да се разберем за продажба.Шарката май е и 511
                    Здравей градски-много отдавна не си писал тук и направо се забравихме.Относно Ласа ОК-144-да супер са за в гората и язовирите.Карам с такива от доста време и съм доволен.На асфалт,обаче при скорост между 50 и 60км./ч. не се стои в колата-страхотно бучене.Ето и малко снимки с тях за да добиеш представа как стоят на Нивата и на какви места се справя почти безпроблемно.
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от Янко Желязков; 21-07-10, 13:57.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Гуми за Лада Нива

                      Здравей ,Янко.Все не остава време, с много други неща се занимавам, а нивата почти не я карам, аз и от риболова съм се поотказал та затова не пиша, иначе чат-пат чета.Засилих се днес, да купя 2бр гуми ласа, обаче не било хубаво да се две, викам айде 4броя.Кво погледнах дота те от 2007г., та се отказах. Сега ще чакам, ако има с нов дот да ми поръчат 4 бр.Очаквах още по-груб грайфер, явно на снимки е едно, на живо съвсем друго.Ласата е почти като руския Voltyre, но малко по-широк грайфер в средата. Счупиха ми кахъра, ама да видим утре какво ще стане
                      [URL="http://line4auto.ru/citroen/"]
                      [/URL]

                      Коментар


                      • #56
                        От: Гуми за Лада Нива

                        Първоначално публикуван от glorious Преглед на мнение
                        Здравей ,Янко.Все не остава време, с много други неща се занимавам, а нивата почти не я карам, аз и от риболова съм се поотказал та затова не пиша, иначе чат-пат чета.Засилих се днес, да купя 2бр гуми ласа, обаче не било хубаво да се две, викам айде 4броя.Кво погледнах дота те от 2007г., та се отказах. Сега ще чакам, ако има с нов дот да ми поръчат 4 бр.Очаквах още по-груб грайфер, явно на снимки е едно, на живо съвсем друго.Ласата е почти като руския Voltyre, но малко по-широк грайфер в средата. Счупиха ми кахъра, ама да видим утре какво ще стане
                        Моите ги купих от бензиностанция "Геомекс"-тогава имаха доста,но това преди почти година.Има ги и на "Фулда".Ако ще си купуваш-задължително слагаш 4 броя еднакви.Иначе ядовете с раздатката са гарантирани,особено ако разликата във височината на гумите е голяма.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Гуми за Лада Нива

                          Здр. Каква е цената за 4 бр. Ласа 144 в щата Кукерленд?
                          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                          Коментар


                          • #58
                            От: Гуми за Лада Нива

                            Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                            Здр. Каква е цената за 4 бр. Ласа 144 в щата Кукерленд?
                            460лв.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Гуми за Лада Нива

                              Благодаря! Явно, за почивка на морето ще се минава през Варна.
                              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                              Коментар


                              • #60
                                От: Гуми за Лада Нива

                                Колко са във Варна? Те Фулда правят разни отстъпки за 4бр гуми, но не съм ги питал колко ще ми струват там.Ходих при "Макс" , обещаха ми да ми докарат пресни пресни след няколко седмици.
                                [URL="http://line4auto.ru/citroen/"]
                                [/URL]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X