Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за Лада Нива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми за Лада Нива

    Според мен правилните гуми за нива са тезиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5004.1.jpg
Прегледи:2
Размер:66.8 КБ
ID:5257162,липсата на централен канал намалява шумът при движение по асвалт, достатъчно агресивни за да ровят подобаващо и не са регенерат, което пък има значение за масата на гумата и съответно по-лесно се развъртат е не тежат на и без това слабия мотор.
    Land Rover Discovery II 3,9 V8
    Лада Нива 21214 1,7i

    Коментар


    • От: Гуми за Лада Нива

      То на сухо няма значение дали си с тоз модел или ласа или вли5.С каквито гуми да си пак няма да пребуксува на сух път.Защото като подадеш газ автомобила върви на пред без съпротивление.Полуоски и диф се чупи точно в калта когато гумите оказват голямо съпротивление ДЕМЕК затрудняват се да се въртят и двете.За това с блокаж или заварен диф по лесно се чупят.Карал съм и с тракторна шарка много агресивна гума.Но заклини ли чупи.

      Коментар


      • От: Гуми за Лада Нива

        Първоначално публикуван от mkenzie Преглед на мнение
        Според мен правилните гуми за нива са тези[ATTACH=CONFIG]305305[/ATTACH],липсата на централен канал намалява шумът при движение по асвалт, достатъчно агресивни за да ровят подобаващо и не са регенерат, което пък има значение за масата на гумата и съответно по-лесно се развъртат е не тежат на и без това слабия мотор.
        Наистина е добра. Цената и обаче е ужасно висока тази година - 230 лв./бр. при официалния вносител. Мерси, но не мерси. По-добре едни АТ гуми за 140 лв./бр + лебедка

        Иначе колегата Токарев е прав - нищо няма да и се счупи на нивата дори и с тракторки, ако се кара внимателно - без много газ по черните пътища.
        Александър

        Коментар


        • От: Гуми за Лада Нива

          Е, именно там е уловката. Да не се кара хард. Колегата е прав, заклини ли, е беля. Представи си, че подгониш яко по черен път с много дупки и подскоци. Колко мислиш, че ще ти изтрае предния диф с такива агресивни гуми?
          А Кумхото са много правилни гуми. Не знам, защо са толкова недолюбвани. Може би, защото гроздето е кисело.

          ПП: А за около тия пари, винаги ще предпочета Кобри. Ама вие ниваджиите сте малко капризни откъм размери. За мен лично Кобрата е идеалния компромис и откъм цена и откъм перформанс.
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • От: Гуми за Лада Нива

            Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
            Наистина е добра. Цената и обаче е ужасно висока тази година - 230 лв./бр. при официалния вносител. Мерси, но не мерси. По-добре едни АТ гуми за 140 лв./бр + лебедка

            Иначе колегата Токарев е прав - нищо няма да и се счупи на нивата дори и с тракторки, ако се кара внимателно - без много газ по черните пътища.
            Колега без да се заяждам, но на кален терен без газ не става, най-малкото на гумата без значение от шарка и модел и трябват определени обороти за да се самопочиства.
            Land Rover Discovery II 3,9 V8
            Лада Нива 21214 1,7i

            Коментар


            • От: Гуми за Лада Нива

              Първоначално публикуван от mkenzie Преглед на мнение
              Колега без да се заяждам, но на кален терен без газ не става, най-малкото на гумата без значение от шарка и модел и трябват определени обороти за да се самопочиства.
              Под черен път разбирай... черен път - камъни, дупки, чакъл, коловози (сухи) не говорим за кал, там е ясно.
              Александър

              Коментар


              • От: Гуми за Лада Нива

                Виж малко цена - поръчваш и с Еконт или някой кoйто си идва от UK!

                http://www.roughtrax4x4.com/?doc=16&cid=565&vid=1446

                Коментар


                • От: Гуми за Лада Нива

                  Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                  Абе колеги, вие луди ли сте???
                  На мен дават Вли-5 за 85лв бройката, в пловдив+вътрешна.От магазин за части...
                  А аз мойте ги зех, за 65 лева бройката..
                  Къде са 155, къде са 85.....
                  То то бензина, дето ще изхабите, да дойдете от София, ще ви се върне 2но..Но това миналата година, ми ги офертираха тези цени, ако някой е зайнтересован, мога да отида да поговоря с човека, имам и визитка..Ако искате направо телефона ви давам..
                  Първоначално публикуван от nedialko dimitrov Преглед на мнение
                  Колега провери ли офертата дали е актуална още ?
                  Сега се връщам от магазина, оказа се че цената вече е 120 лева, продавача ми каза, че от русия, много са им вдигнали цените, имаше само 8 гуми..И кажа, че май това ще са последните, 8 гуми, които е поръчвал..
                  А в един друг магазин, продавача ми вика, много им се вдигна цената и вече не караме...
                  Значи цената не е актуална вече
                  За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                  Honda Dominator 650
                  088ЧЧ93979-->Борис
                  0878956Ч38-->Борис

                  Коментар


                  • От: Гуми за Лада Нива

                    Даам. И аз имах такива подозрения.
                    Александър

                    Коментар


                    • От: Гуми за Лада Нива

                      Prices listed are subject to VAT @ 20% - това не значи ли, че ще трябва да се добави и ДДС - това означава, че няма сметка да се поръчват. Просто цените при дистрибуторите у нас едва ли са много по-високи от тези там + транспорта до тук. Единственият разумен вариант е поръчка на гуми от Турция - достатъчно е близо.
                      Александър

                      Коментар


                      • От: Гуми за Лада Нива

                        Първоначално публикуван от ванко 2 Преглед на мнение
                        В дадания от мен по горе имеил/саит/ има въпросните гуми с размери и цени . Там въпросните брутале са на цена 130-145 евро. А за ласи 144 ок ако има желаещи да се обаждат ще видя дали и колко могат да се докарат от Турция.
                        Колега дай някакви координати на мейла ми "ника ми"@abv.bg да се разберем как може да стане транзакцията.
                        Александър

                        Коментар


                        • От: Гуми за Лада Нива

                          колега сега идват празниците па има и сняг и отиваме да къртим здраво баирите но след почивните дни ще видя какво може да се направи и ако има още желаещи за ласи ще ви съдеиствам. поздрави и весели и емоционални почивни дни.

                          Коментар


                          • От: Гуми за Лада Нива

                            Благодаря колега. Аз току що намерих човек, който внася ВЛИ-5. Цената е 100 лв/бр. с вътрешна гума, доставена до София. В Понеделник ще се чувам с него да уточним бройка, така че ако някой иска можем да се разберем за по-голямо количество и съответно по-добра цена!
                            Александър

                            Коментар


                            • От: Гуми за Лада Нива

                              Абе хора вас не ви ли е страх да карате с вътрешни гуми, само като си представя какви порази може да създаде и ми побеляват косите.
                              Land Rover Discovery II 3,9 V8
                              Лада Нива 21214 1,7i

                              Коментар


                              • От: Гуми за Лада Нива

                                Щом караме ниви, значи не ни е страх. Аз с вътрешните гуми съм карал със 140 като се замисля, може и затова да са ми побелели косите
                                Александър

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X