Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за Лада Нива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми за Лада Нива

    След разходка в такава лепкава кал съм свалял по 20-30 кг "материал" полепнал по всички възможни фуги на калниците и окачването.

    Коментар


    • От: Гуми за Лада Нива

      Първоначално публикуван от Kara Kolio Преглед на мнение
      След разходка в такава лепкава кал съм свалял по 20-30 кг "материал" полепнал по всички възможни фуги на калниците и окачването.
      Хич да не ти пука-за да не правиш това ще и сложим подкалници и готово.

      Коментар


      • От: Гуми за Лада Нива

        Да възродя темата за малко... Ако някой минава през близката гумаджийница в града, в който живее може да споделите как се движат цените на Lassa 144. Засега на едно място в София ми казаха 130 лв. бройката. Някой беше споменал, че във Варна били значително по-евтини. Също така е интересен въпроса за групова поръчка - ако например повече хора мислят да си слагат такива гуми тази година.

        П.П. Става дума за актуални цени към 02.2011 - миналата година е ясно, че са били поевтини, но глобална инфлация, какво да я правиш.
        Александър

        Коментар


        • От: Гуми за Лада Нива

          Здравейте колеги кажете дали джанти от Сузуки Витара стават за нива става въпрос за 15''
          Land Rover Discovery II 3,9 V8
          Лада Нива 21214 1,7i

          Коментар


          • От: Гуми за Лада Нива

            Първоначално публикуван от mkenzie Преглед на мнение
            Здравейте колеги кажете дали джанти от Сузуки Витара стават за нива става въпрос за 15''
            стават
            [SIGPIC][/SIGPIC][B]Bore[/B]

            Коментар


            • От: Гуми за Лада Нива

              Нивата по предназначение за гората май ще я карам целогодишно навсякъде само с едни гуми, че цените на ВЛИ-5 са 155 лв./бройка с вътрешна, а за Я-... искат 175 лв./бройка с вътрешна в магазина на Симеоновско шосе и то без монтажа.
              Лада Нива 4Х4 1.7 i ГИ; Лада 2107; Лада 2103; Dacia Logan II MCV TCe 0.9l 90 Hp ГИ

              Коментар


              • От: Гуми за Лада Нива

                Колега, много пари са 155лв. - в магазина на Лада на Цар Симеон са 145 лв с вътрешна, предполагам, че ако се спазариш ще паднат с 5-10 лв. на бройка, но не си заслужава за руски гуми. Ласа ок144, с които смятам да карам тази година, са 156 лв. при официалния вносител, но мисля, че могат да се намерят и по-евтино, например при Голди. Монтират се и без вътрешна гума, но има риск от разбортиране. Аз като за начало ще ги монтирам безкамерно и ако започнат да спадат ще го мисля. Другия вариант е да си поръчаме ласи повече хора направо от Турция, но не познавам човек с по-голяма кола, който пътува редовно.

                Предлагам, всички които смятат тази година да си купуват Ласса ок144 да се съберем (ако сме повече от един), току виж хванем някоя отстъпка.
                Александър

                Коментар


                • От: Гуми за Лада Нива

                  Абе колеги, вие луди ли сте???
                  На мен дават Вли-5 за 85лв бройката, в пловдив+вътрешна.От магазин за части...
                  А аз мойте ги зех, за 65 лева бройката..
                  Къде са 155, къде са 85.....
                  То то бензина, дето ще изхабите, да дойдете от София, ще ви се върне 2но..Но това миналата година, ми ги офертираха тези цени, ако някой е зайнтересован, мога да отида да поговоря с човека, имам и визитка..Ако искате направо телефона ви давам..
                  За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                  Honda Dominator 650
                  088ЧЧ93979-->Борис
                  0878956Ч38-->Борис

                  Коментар


                  • От: Гуми за Лада Нива

                    Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                    Абе колеги, вие луди ли сте???
                    На мен дават Вли-5 за 85лв бройката, в пловдив+вътрешна.От магазин за части...
                    А аз мойте ги зех, за 65 лева бройката..
                    Къде са 155, къде са 85.....
                    То то бензина, дето ще изхабите, да дойдете от София, ще ви се върне 2но..Но това миналата година, ми ги офертираха тези цени, ако някой е зайнтересован, мога да отида да поговоря с човека, имам и визитка..Ако искате направо телефона ви давам..
                    Давай го колега, това си е супер цена. Вярно ВЛИ-5 са по-зле от ласите, но пък ще ми останат пари за един хубав джек и качествени колани. Даже направо като минавам през Пловдив мога да натоваря галошките в нивата и после да ходя да направя малко коловози на Виетнамките над Горно Изворово, да се поозорят и те малко
                    Александър

                    Коментар


                    • От: Гуми за Лада Нива

                      Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                      Давай го колега, това си е супер цена. Вярно ВЛИ-5 са по-зле от ласите, но пък ще ми останат пари за един хубав джек и качествени колани. Даже направо като минавам през Пловдив мога да натоваря галошките в нивата и после да ходя да направя малко коловози на Виетнамките над Горно Изворово, да се поозорят и те малко
                      Ееее, то телефона е домашарка Ет"ГЕНОВ-93"--> 032/ 96 28 80 Гр. Пловдив, ул. "васил Левски" 77, ако минаваш през Пловдив, звънни да пием по една бира
                      Ако нещо те интересуват гумите, кажи да отида утре, да питам?? Че цената беше актуална миналата година към декември, но като минавам гледам, че гумите си седят
                      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                      Honda Dominator 650
                      088ЧЧ93979-->Борис
                      0878956Ч38-->Борис

                      Коментар


                      • От: Гуми за Лада Нива

                        Ами ако минаваш питай, не е лошо да знаем. Но как са на такава ниска цена - освен да си ги внася директно...
                        Последно редактирано от axlastro; 20-02-11, 22:13.
                        Александър

                        Коментар


                        • От: Гуми за Лада Нива

                          Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                          Ами ако минаваш питай, не е лошо да знаем. Но как са на такава ниска цена - освен да си ги внася директно...
                          Незнам какво прави, но то 6 магазина, този продава с по 2-3 лева по надоло от всички части, а за гумите ги бие от всякъде, ролбари, степенки от А до Я, как го постига и аз не знам..Има части за всичи руски коли, москвчичи, волги, алеко и такива.. Утре или вдругиден ще мина да питам
                          Ако се колперирате 2-3ма колеги, може и от цената да свали..
                          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                          Honda Dominator 650
                          088ЧЧ93979-->Борис
                          0878956Ч38-->Борис

                          Коментар


                          • От: Гуми за Лада Нива

                            Сравнителен тест на различни гуми за Нива
                            УАЗ 452АЭ 1975г.

                            Коментар


                            • От: Гуми за Лада Нива

                              От подобни тестове съм си избирал гуми до сега. Благодаря много!
                              Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

                              Коментар


                              • От: Гуми за Лада Нива

                                И аз с очудване останах тази година като отидох в сервиза на вносителите на ласа 144 ок. Цената им бе 140 лв за броика а това значеше 560 лв за 4 те а преди година и половина си ги бях закупил за 120 лв броиката. И щото е криза търсих решение на проблема а то е поръчка от турция. Намерих колега които пътува всяка седмица до там и за него не бе проблем да ми ги закупи . Цената там е 120-125 лв за броика . Тъка за 480 си оборудвах нивата с нови гуми,

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X