Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за Лада Нива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми за Лада Нива

    Карал съм с 205/80/16 AT - Bridgestone - Беше по стабилна но доста по тромава,разлика в горенето нямя кой знае колко в сравнение с щатните Нивовски гуми - мисля беше около 1 литър. Но определено идват тежички на Нивята...Ако имаш такива слагай...Иначе пък изглежда добре

    Коментар


    • От: Гуми за Лада Нива

      Сякаш към Камата все ме тегли
      Лада Нива 21214 1,7i a.k.a. Магаренцето :)

      Коментар


      • От: Гуми за Лада Нива

        Ами като те тегли към Кама какво толкова му се чудиш вземай ги. И като ги вземеш да не забравиш да каже как ти се струват.
        Land Rover Discovery II 3,9 V8
        Лада Нива 21214 1,7i

        Коментар


        • От: Гуми за Лада Нива

          До зимата има още малко време. Все пак ще видя дали някой ще предложи нещо друго. А сега търся от къде мога да си ги набавя и на каква цена.
          Лада Нива 21214 1,7i a.k.a. Магаренцето :)

          Коментар


          • От: Гуми за Лада Нива

            Първоначално публикуван от tyto_ Преглед на мнение
            Сякаш към Камата все ме тегли
            Хайде като купиш Камата да драснеш някой ред за какви пари си ги взел и откъде.
            Благодаря предварително.
            Only after the last tree has been cut down,
            Only after the last river has been poisoned,
            Only after the last fish has been caught,
            Only then will you find that money cannot be eaten.

            Коментар


            • От: Гуми за Лада Нива

              Единствената оферта която съм намерил до сега е от Медина-Мед. Предлагат ги за 157лв с ДДС + безплатен монтаж в техен сервиз. Другия вариант е онлайн закупуване пак от тях на цена 144лв + 4,20лв за доставка на гума. Т.е. една гума стъпва на 148,20лв. с доставката, която е за територията на цялата страна.
              Лада Нива 21214 1,7i a.k.a. Магаренцето :)

              Коментар


              • От: Гуми за Лада Нива

                По евтино не вярвам да намериш. Успех и казвай как са - току виж руската гума се оказала не чак толкова лоша...
                Александър

                Коментар


                • От: Гуми за Лада Нива

                  Ами то освен, че това може би е най-добрата оферта за тия гуми, аз не се сещам за по-тънка оферта за гуми за заводските джанти.
                  Лада Нива 21214 1,7i a.k.a. Магаренцето :)

                  Коментар


                  • От: Гуми за Лада Нива

                    Провери тук:
                    http://kama-balkan.com/
                    Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

                    Коментар


                    • От: Гуми за Лада Нива

                      Гледам че и в www.primex-bg.com има КАМА
                      Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                      КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                      Коментар


                      • От: Гуми за Лада Нива

                        Ще им пусна едно запитване, защото на сайта им не ги намирам. Благодаря!
                        Лада Нива 21214 1,7i a.k.a. Магаренцето :)

                        Коментар


                        • От: Гуми за Лада Нива

                          Себостойноста на Камата е равна на много А/Т гуми,който според мен за по-добрият избор.Лично аз бих заложил на А/Т гума,от какъвто и да било вид,марка и производител-колегата е казал,че колата ще се кара основно по асфалт и за леки разходки.Аз лично карам на една от нивите Bridgestone Dueler H/T и съм доста водолен.Самото поведение на нивата е коренно различно,от това с каквато и да било руска гума или туркса абе що става на руската джанта,също така въпросните руски гуми НЕ са много качествени за асфалт,особено камата.Имах удоволствието да покарам и кама и мога да кажа,че доста бързо износва грайфера,няма я стабилноста както при А/Т гумата и най-вече буботенето си остава-вариго,печиго то си е руско и няма как да не вие и шуми.

                          Коментар


                          • От: Гуми за Лада Нива

                            Ей най-накрая някой да е на моето мнение Взимай АТ каквото и да е и ще ти е мирна главата - нищо чудно да надживее нивата. Варианти много, стига малко да се поразтърсиш. По-добре дайте малко повече пари сега (то повече ще бъде нещо от сорта на 100 лв. общо) и си карай спокойно 3-4 години няма да мислиш за гуми, освен ако някой не ти ги среже (пусти комшии, още го търся тоя...).
                            Александър

                            Коментар


                            • От: Гуми за Лада Нива

                              Ограничен е минимално паричния ресурс. Търси се възможно най-евтиното. Мисля, че е допустим компромис въпросната кама. Така или иначе ще се кара и само зимата. Не знам, Аз така разсъждавам. Другите гуми като гледам са с около 50лв отгоре, което за комплект прави +200лв ... много е за бюджета. Поправете ме ако греша. Просто искам да използвам наличните джанти и да обуя нивичката със зимна гума.
                              Лада Нива 21214 1,7i a.k.a. Магаренцето :)

                              Коментар


                              • От: Гуми за Лада Нива

                                Ами явно съм изпреварил с постването на мнението и не съм видял какво е написано. Ами ако само ми обясните какви ще са тия гуми дето ще ми излезят +100лв общо отгоре. Просто ми е интересно да си направя сметката. Защото както споменах искам и да използвам наличните джанти(заводски)
                                Лада Нива 21214 1,7i a.k.a. Магаренцето :)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X