Обява

Свий
Няма добавени обяви.

при загрял двигател стартера не върти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: при загрял двигател стартера не върти

    Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
    Каква е връзката на релето с това,че като е горещ стартера не върти.От скоро и на студено от време на време не захапва.
    Минава ток, колкото да светне крушката на пробната лампа и да те излъже, че всичко е ОК. Затова ти предложих да подадеш директен плюс от акумулатора, като пренебрегнеш цялата "оперативна" верига. Ето и нагледно как го правят "ония":https://www.youtube.com/watch?v=nSp7c0ln4G0
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #77
      От: при загрял двигател стартера не върти

      Тук релето сработва а при мен не се случваше абсолютно нищо.
      Днес занесох стартера в завод Динамо, от където го купих. Много любезно отношение от страна на управата и персонала. Стартера веднага беше качен на стенда и повредата установена. Оказа се проблем в релето.,смениха го. Всичко това отне не повече от 10 минути. Нистина много коректно отношение, което в днешно време рядко се среща.
      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

      Коментар


      • #78
        От: при загрял двигател стартера не върти

        Браво, значи от утре почваш да се возиш и да си свиркаш. И да почерпиш против уроки!
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • #79
          От: при загрял двигател стартера не върти

          Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
          .....
          Днес занесох стартера в завод Динамо, от където го купих. Много любезно отношение от страна на управата и персонала. Стартера веднага беше качен на стенда и повредата установена. Оказа се проблем в релето.,смениха го. Всичко това отне не повече от 10 минути. Нистина много коректно отношение, което в днешно време рядко се среща.
          Да ти е на слука и да те слуша
          Точно по тази причина, но не съвсем любезно руснаците на времето започнаха да монтират нашите стартери само във возилата за тукашния пазар.
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • #80
            От: при загрял двигател стартера не върти

            Сложих чисто нов стартер редукторен,мисля че е на Булстарт. Засега всичко е точно. Старият стартер също е редукторен, но май е руски или сръбски. Между другото, сложих и подрамник на раздатката и колата стана малко по-друга. Синът ми го беше поръчал някъде от Русия или Украйна. Остана само леко блъскане в предния кардан в шлиците, защото там им е болката.

            Коментар


            • #81
              От: при загрял двигател стартера не върти

              Скоро след монтажа отново почнаха да се проявяват проблемите. Само дето сега, колкото и да седи и да изстива не пали. Бутаме я пали, веднага гася въртя и пали от раз. Добре, че това непалене ми се случи в Бургас а не някъде на майната си. Дори и да го дам за гаранционен ремонт, вече ще ме е страх да го сложа на колата. Имам вътрешното усещане, че вилката на шалтера не е регулирана правилно, ама само чувство е това. Та ако на някой знаещ му се занимава, да му го пратя да го почовърка.
              Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

              Коментар


              • #82
                От: при загрял двигател стартера не върти

                Защо не смениш релето до казанчето със спирачна течност?

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X